Zapisy na drugi semestr 2019/20

Kursy efektywnej nauki, programowania i robotyki Lego dla dzieci Akademii w Olsztynie

 

Trwają zapisy na drugi semestr w roku szkolnym 2019/2020.

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko na zajęcia w Akademii w Olsztynie. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w swojej klasie, super czytają, szybko i łatwo uczą się i koncentrują na zadaniach.

Przyjmujemy zapisy na drugi semestr 2020. Przyjdź na bezpłatną lekcję pokazową kursu Akademii w Olsztynie. Robimy je, aby dać rodzicom i dzieciom możliwość poznania metodologii, programów, trenerów czy siedziby Akademii przed kursem. Dzięki lekcjom pokazowym kursanci „nie kupują kota w worku”. Wybierz dogodny termin i zarezerwuj miejsce. Lekcje organizujemy w siedzibie Akademii przy ul. Ratuszowej lub w szkołach, w których zaplanowaliśmy dodatkowe kursy.

 

Zapisy na drugi semestr 2020 r. Nowe grupy efektywnej nauki, robotyki Lego i programowania Java.

Zadzwoń i zapisz swoje dziecko (tel. 895218745).

 

Akademia w Olsztynie. Dobre kursy efektywnej nauki dla dzieci. Dni otwarte. Bezpłatne lekcje pokazowe

Dni Otwarte w Akademii przy ul. Ratuszowej 3 w Olsztynie. Bezpłatne lekcje pokazowe:

Rozpoczeliśmy zapisy na kursy efektywnej nauki, programowania i robotyki Lego. Kursy wystartują od lutego 2020 r.Zadzwoń i poznaj terminy lekcji pokazowych Akademii w lutym 2020 r.:

Wymagana telefoniczna lub mailowa rezerwacja miejsca na lekcji pokazowej. Zgłoś się teraz i zarezerwuj miejsce dla siebie i dziecka. Wypełnij formularz poniżej lub zadzwoń do Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3 na tel. 89 521 87 45 lub kom. 509 85 69 71.

Możesz też wysłać maila na: akademia@efektywna-nauka.pl. Liczba miejsc na lekcjach pokazowych i kursach jest ograniczona.

 

Uwaga. Nasza Akademia nie prowadzi zajęć w budynku przy ul. Sikorskiego.

Działa tam szkoła językowa o podobnej do nas nazwie, która próbuje wejść na olsztyński rynek z kursami uczenia się dla uczniów. Wcześniej prowadziła kursy językowe dla przedszkolaków pod Olsztynem. Klienci Akademii skarżą się, że reklamy tej firmy wprowadzają ich w błąd. Z tą placówką nie mamy nic wspólnego. Od 16 lat prowadzimy Akademię pod logiem w kształcie puzzli. Nasza domena to www.efektywna-nauka.pl.

 

Jeżeli lekcja pokazowa dla Twojego dziecka już się odbyła, to napisz do nas. Mamy już zaplanowane kolejne terminy.

Zadzwoń i dowiedz się kiedy zaplanowaliśmy jakie grupy wiekowe. Tel. 89 521 87 45.

Zachowujemy reżim sanitarny