Kursy dla młodzieży

Kursy dla młodzieży w Olsztynie. Zajęcia dla uczniów szkół średnich w Olsztynie. Warsztaty dla licealistów i uczniów technikum. Lepsze oceny w szkole średniej. Pomoc w nauce dla ucznia liceum i technikum. Jak uczyć się, aby dobrze i bez stresu zdać maturę.

W Olsztynie kurs efektywnej nauki dla uczniów liceum i technikum.

Zajęcia dla młodzieży w Olsztynie przygotowane przez Akademię w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.

Kurs szybkiego czytania, zapamiętywania i podstaw psychologii dla uczniów szkół średnich

Kurs dla licealistów, gimnazjalistów i uczniów technikum. Pomoc w przygotowaniu do testów. Wsparcie przy wyborze drogi edukacyjnej i zawodowej.

Czytaj więcej

Przygotowanie do egzaminu na koniec szkoły podstawowej lub gimnazjum w Olsztynie

Akademia (wcześniej Akademia Nauki) w ferie zaprasza uczniów kończących szkołę podstawową lub gimnazjum na zimowe warsztaty przygotowujące do egzaminu na koniec ich szkoły. W osobnych grupach będą przygotowywać się do testu w części humanistycznej. Będą ćwiczyć pamięć i techniki zapamiętywania, uczyć się czytać ze zrozumieniem zadania egzaminacyjne i podawać właściwe odpowiedzi. Poznają strategie zdawania egzaminów. […]

Czytaj więcej

Egzamin gimnazjalny odbędzie się 10 kwietnia 2019, godz. 9:00 (jęz. polski)

Akademia Nauki w Olsztynie zaprasza na kurs przygotowujący do tego testu w drugim tygodniu ferii. Cel i metodologię kursu przygotowującego do egzaminu gimnazjalnego w ferie zimowe 2019 przybliża poniżej trener tego kursu. Pięć spotkań po 4 godziny lekcyjne w dobrej porze.

Czytaj więcej