Kurs szybkiego czytania, pamięci i rozwoju IQ dla dorosłych w Olsztynie.

Zapraszam na kurs szybkiego czytania, technik skutecznego zapamiętywania i koncentracji umysłu, czyli podróży do wewnątrz siebie i przez nieograniczony świat możliwości ludzkiego umysłu. Zajęcia zwiększą Twoją sprawność posługiwania się mózgiem oraz przyczynią się do odniesienia przez Ciebie sukcesu. Zajęcia prowadzone są z zachowaniem zasad sanitarnych.

Kurs Akademii www.efektywna-nauka.pl w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.

Wyniki prac naukowych Noblisty Rogera Sparry’ego pokazały, że jako ludzie posiadamy dwa mózgi (2 części) połączone ciałem modzelowatym. Obie półkule, chociaż wyglądają tak samo, pełnią zupełnie inne funkcje. Lewa część odpowiada np. za mowę, obliczenia matematyczne, analizę, a druga jest siedliskiem emocji, kreatywności czy zdolności artystycznych. Obie działają najskuteczniej gdy ze sobą współpracują (synergia).

Dlatego w czasie kursu ćwiczyć będziesz zarówno lewą i prawą półkulę, aby sprostać stale stawianym przed nim (Tobą) wyzwaniom. Nauczysz się czytać szybciej i lepiej i na dłużej zapamiętywać złożone informacje. Poznasz swój osobisty styl uczenia się. Doświadczysz, że wyobraźnia, działania artystyczne i ruch mogą wspaniale uzupełniać pracę umysłową lewej półkuli.

Słowem zapraszam Ciebie nie na kurs, lecz pełną „przygód umysłowych” podróż, udział w której zapewni Ci umiejętność lepszego wykorzystania posiadanych umiejętności i wiedzy oraz poznanie sposobów na to jak szybko i skutecznie zdobywać, opracowywać i magazynować potrzebne Ci informacje.

Kurs skierowany jest do osób pragnących lepiej i szybciej zdobywać wiedzę i rozwijać się. Osób ambitnych i dążących do postawionych sobie celów zarówno na niwie edukacyjnej i zawodowej. Z kilkunastoletniego doświadczenia w prowadzeniu zajęć wiem, że najliczniejszą grupę uczestników kursu szybkiego czytania i technik pamięci stanowią pragnące sukcesu zawodowego kobiety, ambitni studenci, maturzyści oraz osoby dojrzałe obojga płci, które chcą zerwać z rutyną i podjąć nowe wyzwania.

Przyjdź na bezpłatną lekcję pokazową kursu, poznaj trenera i sprawdź jak bardzo kurs jest dobry.

Trener

Kurs poprowadzi Radosław Batożyński. Wspaniały trener, coach rozwoju osobistego, nauczyciel. Autor podręcznika do nauki szybkiego czytania, technik pamięci i motywacji. Zrealizował kilkadziesiąt kursów, dla kilkuset osób. Absolwent studiów polonistycznych, miłośnik nowych technologii.

Rekordy szybkiego czytania

Czytamy w Polsce ze średnią szybkością 200-250 słów/min. i nie odbiegamy w tej mierze od średniej europejskiej. Ale – co ciekawe – przychodzimy na świat z naturalną możliwością czytania w tempie 1000 słów/min., czyli co najmniej pięć razy szybciej. To z założenia potrafi układ oko-mózg, tak nas wyposażyła Natura.

Dlaczego więc czytamy tak wolno? Ponieważ nauczyła nas tego szkoła. Kurs jest swego rodzaju rewitalizacją dorosłego człowieka i przywracaniem utraconych umiejętności naturalnego (oko – mózg) czytania. W szkole nauczyliśmy się czytać, tak – ale wolno. Bardzo wolno. Bo nawet wspomniane 1000 słów/min. są niczym w porównaniu z obecnym rekordem Polski (35 tysięcy słów/min), czy rekordami świata, ocierającymi się już o 90 tys. słów/min. Przy tych szybkościach od czytania „bolą ręce” (nie nadążasz z odwracaniem stronic….), rekordzista Polski „Chłopów” Reymonta czytałby w 27 minut…. Oczywiście z pełnym rozumieniem i zapamiętaniem!

Opinie kursantów

  • Zajęcia są rewelacyjne. Zacząłem szybciej czytać, zapamiętywać i koncentrować się.
  • Jest to bardzo ciekawy i zajmujący kurs.Zdecydowanie polecam.
  • Dobre techniki pamięciowe, czytanie ze zrozumieniem, dużo pracy z tekstem. Przydaje się na studiach.
  • To zdecydowanie najciekawsze zajęcia jakie miałam w życiu. Świetny nauczyciel i super przekaz.

Materiały:

Każdy uczestnik otrzyma podręcznik kursu i dodatkowe materiały w cenie kursu.

Układ kursu:

Kurs obejmuje 10 spotkań. Zajęcia jeden raz w tygodniu w czwartki
w godz. 18:30-20:55 od 07.10.2021 r. 

Wszystkie terminy kursu dostępne będą w sekretariacie Akademii.
Razem 30 h zajęciowych (po 45 min.).
Zajęcia w grupie 8-10 osób.

Zajęcia w zależności od aktualnych obostrzeń sanitarnych będą się odbywały stacjonarnie w siedzibie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1 w Olsztynie lub zdalnie na platformie Click Meeting.

Już teraz można zapisać się na bezpłatną lekcję pokazową (60 min.), która odbędzie się w czwartek 30 września 2021 r. o godz. 18:30.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy ruszyły.

Cena za kurs:

265-280 zł w 3 ratach lub jednorazowo:
750 zł dla uczących się i pracowników naukowych lub
790 zł dla dorosłych.

Zapisy:

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe kursów Akademii. Poznaj metodologię, program, trenera i siedzibę Akademii przed kursem. Dzięki lekcjom pokazowym nasi kursanci „nie kupują kota w worku”. Wypełnij formularz na dole i zapisz się teraz na lekcję pokazową.

Udział w prezentacjach jest bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje. Celem lekcji jest przekazanie wiedzy o kursie i Akademii oraz ułatwienie osobom zainteresowanym podjęcie przemyślanej decyzji o wyborze kursu.

Prosimy o dokonanie rezerwacji miejsca na kurs:

  • wypełniając formularz poniżej (zalecane),
  • dzwoniąc na tel. 89 521-87-45,
  • e-mailem: akademia@efektywna-nauka.pl lub
  • osobiście w sekretariacie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1

Przekonaj się, że można lepiej, szybciej i łatwiej się uczyć i pracować wykorzystując nieograniczony potencjał własnego mózgu.

Prosimy o zabranie długopisu :-). Ważne. W czasie zajęć uczestnicy nie muszą nosić maseczek. Nie daj się covid. Zapisz się na kurs szybkiego czytania i technik pamięci w Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.

 

Zachowujemy reżim sanitarny