O Akademii

Dobre kursy i zajęcia dla dzieci w Olsztynie

Akademia Nauki w Olsztynie od 2003 r. współtworzyła największą w Polsce sieć edukacyjną. Prowadzi w Olsztynie zajęcia poprawiające jakość uczenia się dzieci. Po kursie w Akademii dzieci:

  • w 15 minut uczą się 20 słówek w języku obcym lub trudne słowa,
  • czytają minimum 2-5 razy szybciej i z większym zrozumieniem,
  • łatwo koncentrują się na nauce,
  • należą do najlepszych uczniów w klasie,
  • na zajęciach przeprowadzają ciekawe eksperymenty naukowe np. wybuch wulkanu, wytwarzają sztuczną krew, lewitują przedmioty, obserwują świat oczami owadów, wywołują burzę z piorunami w kubku …

W opinii wielu rodziców, Akademia to jedyne takie miejsce w Olsztynie dbające o rozwój inteligencji dzieci. Absolwenci Akademii biją rekordy czytania i zapamiętywania np. potrafią w 3 sekundy wskazać sumę oczek 120 kości do gry!

  • poznają fajne koleżanki i kolegów,
  • otwierają się i zaczynają wierzyć w siebie,
  • zyskują pozytywną energię do życia i zainteresowania,
  • budują i programują działające roboty z klocków Lego,
  • a przedszkolaki uczą się czytać i przygotowują do nauki w szkole.

Zajęcia dla dzieci i dorosłych w Olsztynie

Akademia Nauki w Olsztynie jest niepubliczną placówką oświatową i działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Akademia powstała w 2003 roku i prowadzi zajęcia we własnych, dobrze wyposażonych salach szkoleniowych w centrum Olsztyna przy ul. Ratuszowej 3/1. Większość kursantów wybrała kursy Akademii z polecenia swoich przyjaciół i znajomych doceniających Akademię za efekty nauki, ciekawe zajęcia, fajnych trenerów i wysoką jakość obsługi.

Akademia Nauki zatrudnia w Olsztynie certyfikowanych trenerów efektywnej nauki, programowania, robotyki Lego i eksperymentów naukowych. Pedagogów i nauczycieli z wyższym wykształceniem i doświadczeniem w prowadzeniu kursów z dziećmi i młodzieżą. W czasie zajęć poprzez zabawy i gry fabularyzowane pomagają dzieciom wspiąć się na wyższy poziom edukacyjny i zdobyć przydatne w szkole kompetencje.

Gazeta Olsztyńska uznała Akademię Nauki jako jedną ze 123 instytucji i firm, które mają największy wpływ na życie mieszkańców Olsztyna. Akademia cyklicznie współpracuje z Uniwersytetem Warmińsko – Mazurskim, Uniwersytetem Dziecięcym, W-M Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli, ponad 200 szkołami i przedszkolami, Fundacją Cała Polska Czyta Dzieciom, największymi lokalnymi mediami i innymi.

Mieszkańcy Olsztyna najczęściej wybierają w Akademii Nauki zajęcia efektywnej nauki, kurs szybkiego czytania, technik pamięciowych, nauki czytania i rozwoju intelektu..
Dużym zainteresowaniem cieszą się także warsztaty robotyki Lego, kodowanie i programowanie dla dzieci, pokazy z przyrody i geografii „Fizyka dla Smyka” i eksperymenty naukowe dla dzieci. W ferie zimowe i w wakacje dzieci przychodzą na półkolonie w Olsztynie i wyjeżdżają na obozy Akademii. Uczestniczą w kursach przygotowujących do szkoły (przedszkolaki).
Zajęcia dla dzieci i młodzieży „po lekcjach” rozpoczynają się po godz. 16.30 (od poniedziałku do piątku) oraz w soboty od godz. 09:00 do 13.00. Kursy dla dorosłych i młodzieży są od godz. 18.35 i w soboty.

Praca w Akademii

Zobacz oferty pracy w największym oddziale w Polsce sieci edukacyjnej oferującej kursy szybkiego czytania i technik zapamiętywania dla dzieci.

Czytaj więcej

Działalność społeczna

Akademia Nauki w Olsztynie promuje ideę nowoczesnych technik uczenia się. Misję swoją realizuje poprzez kursy oraz działalność społeczną.

Czytaj więcej