O nas

O Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3. Do stycznia 2019 r. działała pod nazwą Akademia Nauki w Olsztynie. Aktualna oferta zajęć i opinie. Gdzie zaparkować samochód pod Akademią.

Akademia efektywnej nauki w Olsztynie ul. Ratuszowa 3

Akademia w Olsztynie zaprasza na zajęcia efektywnej nauki. Absolwenci kursów Akademii maja lepsza pamięć i koncentrację, szybko czytają ze zrozumieniem, wierzą w swoje siły. Należą do najlepszych uczniów w swojej klasie lub przedszkolu.

Czytaj więcej

Pięć powodów, dlaczego warto wybrać kurs w Akademii – wg olsztyn.wm.pl

Dziennikarz popularnego serwisu olsztyn.wm.pl przeanalizował opinie na temat Akademii w Olsztynie ul. Ratuszowa 3. Działającej wcześniej pod nazwą Akademia Nauki. Wyniki swojego dochodzenia zawarł w artykule. Tekst zaczyna się od pytania: W czym więc tkwi sekret popularności Akademii? „Jako osoba z natury dociekliwa i uwielbiająca tropienie tajemnic — zbadałam sprawę bardzo dokładnie. Oto moje wyniki. […]

Czytaj więcej

Akademia w Olsztynie z siedzibą przy ul. Ratuszowej 3 nie współpracuje z AN w Poznaniu

Akademia w Olsztynie nie współpracuje z AN w Poznaniu. Zaoferowane przez AN Poznań warunki współpracy były dla niej nieatrakcyjne. Z tego względu Akademia w Olsztynie ul. Ratuszowej 3 zmieniła dostawcę podręczników zyskując dostęp do atrakcyjnych i aktualnych materiałów szkoleniowych. Klienci wysoko ocenili tą zmianę chętnie polecając zajęcia Akademii w Olsztynie swoim znajomym i przyjaciołom.

Czytaj więcej

Zniżki i upusty

Informacje o gratisach, bezpłatnych lekcjach pokazowych i rabatach.

Czytaj więcej

Regulamin uczestnictwa w zajęciach Akademii

Uczestnicy kursów są zobowiązani do przestrzegania naszego regulaminu.

Czytaj więcej

Harmonogram zajęć w roku szkolnym

Zajęcia Akademii zaplanowane są na cały rok szkolny z uwzględnieniem przerw na święta oraz wydłużone weekendy. Kliknij i poznaj dni zajęć i przerw w kursie.

Czytaj więcej

Obozy – opinie

Opinie dzieci i rodziców na temat organizowanych przez nas letnich obozów. Wpisy pochodzą z anonimowych ankiet, wpisów na facebooku Akademii oraz „Księgi wpisów AN”.

Czytaj więcej

Półkolonie – opinie

Opinie dzieci i rodziców na temat półkolonii.

Czytaj więcej

Urodziny – opinie

Opinie rodziców na temat urodzin z robotami.

Czytaj więcej

Kursy robotyki i programowania – opinie

Opinie rodziców o kursach robotyki i programowania lego w Akademii Nauki.

Czytaj więcej

Zajęcia lepszej koncentracji, pamięci i szybkiego czytania – opinie

Opinie o kursach szybkiego czytania i technik pamięciowych dla dorosłych.

Czytaj więcej

Praca w Akademii

Zobacz oferty pracy w Akademii w Olsztynie ul. Ratuszowa 3 organizującej od 2003 roku dobre zajęcia dla dzieci. Właściciela logo w kształcie puzzli.

Czytaj więcej

Działalność społeczna Akademii w Olsztynie (wcześniej Akademii Nauki)

Akademia w Olsztynie promuje ideę nowoczesnych technik uczenia się. Misję swoją realizuje poprzez kursy oraz działalność społeczną. Doceniają to rodzice i media. Gazeta Olsztyńska uznała Akademię za jedną ze 123 instytucji mających największy wpływ na życie mieszkańców Olsztyna.

Czytaj więcej