Kurs szybkiego czytania, technik zapamiętywania i rozwoju kompetencji dla uczniów kl. 7–8

Jak stać się „debeściakiem” i wyróżnić się wśród rówieśników? Nastolatkowie mają silną potrzebę bycia skutecznym, zaznaczenia swojej indywidualności i opinii. Na kursie będą mogli wzmocnić swoje możliwości, wypracować wizerunek, kontrolować emocje i „mowę ciała”. Zajęcia nieraz przeradzają się w dyskusje, podczas których mogą bez obaw mówić o swoich poglądach, uczyć się wyrażania opinii, uzasadniania argumentów.

Techniki szybkiego czytania i wzmocnienia pamięci pomogą im opanować materiał szkolny. Fakt, że stają się coraz bardziej skuteczni w nauce, daje im siłę, motywację i wzmacnia pewność siebie. Poznanie technik efektywnej nauki otwiera im drogę do najlepszych szkół średnich.

Wyniki niektórych kursantów Akademii np. w zapamiętywaniu, plasują się na poziomie mistrzów świata. I wcale nie trzeba być wyjątkowo zdolnym, aby do nich dołączyć.

Opinie kursantów o zajęciach Akademii:

  • Każdy powinien przejść taki kurs, wspaniały prowadzący, wspaniała grupa, wspaniały kurs.
  • Akademia wymiata, dzięki niej polepszyłem tempo czytania i nauczyłem się uczyć szybciej.
  • Super kurs, dużo ciekawostek z życia (psychologia – super). Czytam teraz ok. cztery razy szybciej.
  • Droga Akademio, dzięki Tobie zostałem nauczony najważniejszego! Jak się uczyć szybko, niekoniecznie łatwo i przyjemnie za to skutecznie!

    Źródło: opinie kursantów na koniec kursu w Akademii

 

Uwaga kl. 8 – zobacz co zyskasz zapisując się w ferie na zajęcia przygotowujące do egzaminu na koniec kl. 8. Krótki kurs, który bardzo tobie pomoże.

Zapisz dziecko teraz. Wypełnij formularz poniżej lub tel. 89 521-87-45 lub e-mail: akademia@efektywna-nauka.pl lub osobiście w sekretariacie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1.

Zachowujemy reżim sanitarny