Kurs szybkiego czytania, technik zapamiętywania i rozwoju kompetencji dla uczniów kl. 7–8

Pewnie wszyscy tobie mówią, że test na koniec podstawówki jest ważny. Jak go dobrze zdasz to dostaniesz się dobrego liceum, potem na dobre studia, które otworzą tobie drogę do dobrej pracy.

Czytasz podręcznik, ale ciebie nie interesuje? Uczysz się na lekcje, ale zapominasz połowę? Chciał/a/byś coś zrobić dla siebie, ale tobie nie pozwalają, bo masz odrabiać lekcje i zakuwać do odległego egzaminu?

A gdybyś mógł/a uczyć się mniej i mieć dobre oceny lub siedział/a nad książkami tyle samo czasu to teraz, ale otrzymywał/a najlepsze oceny? Jest taka opcja. Wymaga tylko poznania kilku technik zapamiętywania i szybkiego czytania. Np. w Akademii na kursie Kurs szybkiego czytania, technik zapamiętywania i rozwoju kompetencji dla uczniów kl. 7–8. Zajęcia raz w tygodniu, 2 godziny, w fajnym towarzystwie i trenerem, który pozwala rozmawiać na zajęciach i się wyrazić. Spróbujesz, aby mieć czas dla siebie i spokój w rodzinie?

Ważne informacje:

Opinie kursantów o zajęciach Akademii:

  • Każdy powinien przejść taki kurs, wspaniały prowadzący, wspaniała grupa, wspaniały kurs.
  • Akademia wymiata, dzięki niej polepszyłem tempo czytania i nauczyłem się uczyć szybciej.
  • Super kurs, dużo ciekawostek z życia (psychologia – super). Czytam teraz ok. cztery razy szybciej.
  • Droga Akademio, dzięki Tobie zostałem nauczony najważniejszego! Jak się uczyć szybko, niekoniecznie łatwo i przyjemnie za to skutecznie!

    Źródło: opinie kursantów na koniec kursu w Akademii

Uwaga kl. 8 – zobacz co zyskasz zapisując się w ferie na zajęcia przygotowujące do egzaminu na koniec kl. 8. Krótki kurs, który bardzo tobie pomoże zdać test.

Zapisz dziecko teraz. Wypełnij formularz poniżej lub tel. 89 521-87-45 lub e-mail: akademia@efektywna-nauka.pl lub osobiście w sekretariacie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1.

Zachowujemy reżim sanitarny