Pokazy dla szkół

Pokazy naukowe Akademii w Olsztynie. Eksperymenty naukowe w szkole i przedszkolu prowadzone wcześniej pod nazwą Fizyka dla Smyka. Warsztaty robotyki dla szkół. Pokazy robotów w przedszkolach. Zajęcia z dojazdem do szkół. Show naukowy lepsze niż w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, bo na miejscu.

 

 

Pokazy naukowe Akademii w Olsztynie. Eksperymenty i doświadczenia dla dzieci.

Pokazy naukowe Akademii to tytuł ciekawej oferty edukacyjnej dla szkół i przedszkoli przygotowanej przez Akademię w Olsztynie. Co roku w pokazach Akademii bierze udział do 10 tysięcy uczniów i przedszkolaków, bywalców bibliotek, domów kultury i gości hotelowych. Wcześniej pokazy nosiły nazwę „Fizyka dla Smyka”.

Czytaj więcej

„Od przedszkola do profesora” pokazy naukowe

„Od przedszkola do profesora” to nowy program pokazów naukowych opracowanego z myślą o przedszkolakach. Przygotowaliśmy cykl 7 spotkań z nauką dla 4,5 i 6 latków. Eksperymenty, pokazy i dużo zabawy z Fotonem jako przewodnikiem.

Czytaj więcej

Robotyka Lego i programowanie – pokazy w szkołach

Akademia w Olsztynie oferuje zajęcia robotyki LEGO dla dzieci w placówkach edukacyjnych. W 45 min. dzieci złożą i zaprogramują z klocków LEGO działającego robota.

Czytaj więcej

Rady pedagogiczne

Akademia w Olsztynie (wcześniej Akademia Nauki) oferuje ciekawe szkolenia dla nauczycieli. Zobacz przykładowy program szkolenia.

Czytaj więcej

Projekty unijne – zajęcia dla uczniów i nauczycieli

Zajęcia w ramach projektów unijnych – techniki pamięci, szybkie czytanie, matematyka, robotyka Lego, eksperymenty naukowe.

Czytaj więcej