Zajęcia dla 4-7 latków

kursy dla maluchów w Olsztynie. Zajęcia rozwijające dla przedszkolaka. Nauka czytania dla 4, 5, 6, 7 latka. Wspieranie rozwoju małego dziecka. Ciekawe dla maluszka.

Nauka przez zabawę dla 4, 5, 6 i 7 latków w Olsztynie.

Wprowadzenie w świat liter i czytania. Gry i zabawy edukacyjne w grupie rówieśników. Zajęcia i kursy dla dzieci w Olsztynie przygotowane przez Akademię w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.

Prosimy o zabranie maseczek dla rodzica i długopisu :-). Ważne. Dzieci nie muszą nosić maseczek w czasie zajęć.

Nauka czytania i rozwój intelektu dla 5-6-7 latków

Nauka czytania przez zabawę i rozwój intelektu dzieci 5, 6 i 7 letnich. Dla przedszkolaków.

Czytaj więcej

Nauka czytania i odkrywanie potencjału 4 latków

Zajęcia dla dzieci 4-letnich, których celem jest wprowadzenie dzieci w świat liter i wiedzy. Maluchy bawią się przy dobrze w grupie rówieśników.

Czytaj więcej

Zwycięstwo przedszkolaka

Antek ma 6 lat i chodził na zajęcia dla przedszkolaków w Akademii w Olsztynie pt. Bajki Świata. Raz w tygodniu przez zabawę uczył się czytać, rozwijał zainteresowania i intelekt. Na koniec kursu odniósł wielki sukces, ale początki nie były łatwe. Na początku, Antek nie odzywał się na zajęciach. Unikał zabaw z innymi dziećmi. Nie znał […]

Czytaj więcej

Urodziny dzieci

Sprawdzona impreza urodzinowa dla dziecka w Olsztynie. Urodziny z robotami Lego lub eksperymentami naukowymi. Rodzice dają pozytywne opinie o zabawie urodzinowej w Akademii w Olsztynie.

Czytaj więcej