Letnie obozy i półkolonie Akademii w Olsztynie. Wakacje 2019 dla dzieci

Wakacje z gwarancją przygody

Ruszyły zapisy. W przedsprzedaży najtaniej. Kliknij link Obozy i kolonie 2019 Akademii w Olsztynie i poznaj szczegóły.

Kreatywny wypoczynek z dużą dawką wiedzy podanej w formie zabawy to specjalność olsztyńskiej Akademii oferującej dobre kursy efektywnej nauki dla dzieci. Ich obozy i półkolonie to niezapomniana przygoda z bonusem – dzieci zaskakują nowinkami przyrodniczymi, technicznymi i naukowymi. Jak choćby po obozie detektywistycznym „Sherlock Holmes. Do rozwiązania dla uczestników w wieku 7-10 lat zagadka zaginionych kryształów. Będą temu towarzyszyły zabawy na pięknej plaży nad jez. Gim pod opieką ratownika. Brak wolnych miejsc!

„Baśniowa operacja: Uśmiech Ogra” to idealne kolonie dla 7-10 letnich chłopców i dziewcząt po raz pierwszy jadących na kolonie. W programie m.in. pogoń za Ogrem, wizyta u wróżek Marózek, nocna wyprawa do drzewa elfów czy święto kolorów z pudrem Holi. 30 km od Olsztyna. Brak wolnych miejsc!

Obóz survivalowy w Nowej Kaletce dla 10-13 latków da gwarancję przeżycia niecodziennych wrażeń. Pośród lasów, jezior i rzek czeka m.in. poszukiwanie skarbu, z mapą, podchody i nocna wyprawa do lasu bez latarek, budowanie szałasu i rozpalanie ogniska, rozpoznawanie roślin i tropów zwierząt, spływ kajakowy czy wyprawa na ryby. Brak wolnych miejsc.

Kto nie chciałby być jak James Bond? Podczas wakacyjnego obozu Akademii „Super Agent” w sprawdzonym ośrodku blisko Olsztyna można nauczyć się łamania kodów, montowania podsłuchów, doskonalenia super pamięci czy sterowania robotami. Warunek: wiek 9-12 lat. Brak wolnych miejsc!!

Kliknij link Obozy i kolonie 2019 Akademii w Olsztynie i poznaj szczegóły.

Dzieci, które zostają w Olsztynie, Akademia zaprasza na półkolonie wypełnione eksperymentami, magicznymi sztuczkami, zajęciami z robotyki Lego i programowania Java. Kliknij i dowiedz się więcej o półkoloniach Akademii w wakacje 2019 r.

 

Tekst powyżej pochodzi z artykułu opublikowanego w lutowym wydaniu magazynu lifestylowego Made in Warmia and Mazury.

Zachowujemy reżim sanitarny