Akademia Super Agentów „Bądź jak James Bond”. Obóz dla 9-12 latków Akademii w Olsztynie.

Wakacyjna Akademia Super Agentów. Obóz w wakacje 2019 r.

Wstąp do Wakacyjnej Akademii Super Agentek i Agentów. Po szkoleniu jak James Bond zachwycisz wszystkich super pamięcią i licencją IT na sterowanie robotami. Przygoda zapewniona.
Obóz poprowadzą lubiani przez dzieci trenerzy Akademii – doskonali animatorzy czasu wolnego, specjaliści robotyki, programowania i technik pamięci. Każdego dnia uczestnicy będą mieli do dyspozycji roboty Lego serii WeDo i NXT oraz m-Boty i samobieżne Ultimate. Zajęcia odbywać się będą także na pilnie strzeżonej plaży nad jeziorem pośród lasów.

Ty też możesz zostać Super Agentem!:

Nowa Kaletka stanie się tajnym ośrodkiem szkoleniowym Super Agenta. Każdy dzień będzie nowym, fascynującym zadaniem! Będziemy bronić zaszyfrowanej tajemnicy, angażować roboty w niecodzienne misje i budować labirynty chroniące przed niebezpieczeństwem. Poznamy również tajniki wyszkolenia Jamesa Bonda, będziemy doskonalić super pamięć nauczymy się sterować robotami oraz wykorzystywać je do tajnych misji, poznamy podstawy kryptografii i staniemy się ekspertami w szyfrowaniu oraz rozszyfrowywaniu wiadomości! Zagramy w gry logiczne oraz przekonamy się, że nawet najmniejszy szczegół ma olbrzymie znaczenie podczas misji! Życie Jamesa Bonda to nie tylko praca, ale również wypoczynek. Doskonale o tym wiemy i zapewniamy, że podczas Akademii Super Agentów nie zabraknie słodkiego leniuchowania na plaży… tajnej plaży.
Akademia Super Agentów łączy w sobie warsztaty IT i robotyki dla dzieci z letnimi warsztatami zapamiętywania. Wszystko po to, aby każda dziewczynka i chłopiec mogli zostać Super Agentem i być jak James Bond.

W programie obozu Akademia Super Agentów „Bądź jak James Bond”:

 • tajniki wyszkolenia tajnych agentów,
 • doskonalenie super pamięci,
 • warsztaty IT i sterowania robotami,
 • nocna misja i rozpoznawanie terenu,
 • podkładanie podsłuchu przy pomocy robota,
 • rozgrywki agentów i łamanie kodów,
 • leniuchowanie na tajnej plaży,
 • psychologia tajnego agenta.

W programie obozu Akademii także:

 • tworzenie portretów pamięciowych,
 • gry i zabawy integracyjne,
 • potyczka morska,
 • dyskoteka oraz zabawy przy ognisku,
 • zawody sportowe Super Agentów,
 • zabawy pradawnych agentów na świeżym powietrzu,
 • wieczorne czytanie o przygodach Jamesa Bonda.

 

Kadra obozu Akademii:


Kierownikiem obozu jest Radosław Batożyński, certyfikowany kierownik obozów. Ceniony nauczyciel, doktorant UWM, operator dronów i trener technik pamięci w Akademii. R. Batożyński będzie koordynował pracą wychowawców obozu i dbał o dzieci w ośrodku.
Obozy Akademii jako wychowawcy prowadzą certyfikowani opiekunowie z wyższym wykształceniem. Cenieni przez dzieci i rodziców pedagodzy pracujący w szkołach oraz w Akademii jako trenerzy kursów efektywnej nauki.
Śledź codzienne relacje z obozu na Fb Akademii facebook.com/efektywnanaukaolsztyn.

 

Opinie rodziców o obozach Akademii:

 • „Dzieci świetnie się bawią, a przede wszystkim jest właściwa nad nimi opieka”
 • „Bogaty program. Zadowolone dziecko, codzienne relacje na FB, poznawanie przyrody i ruch”
 • „Blisko Olsztyna, ładne miejsce, kadra super, dzieci szczęśliwe.”
 • „Moja córka jest zachwycona, wspomina obóz Akademii jako najlepszy w życiu. Chce jechać jeszcze raz z tymi samymi opiekunami.”

Najlepsze wakacje w Akademii to:

 • bogaty i doprecyzowany w szczegółach program,
 • wspaniali wychowawcy – certyfikowani trenerzy Akademii, na co dzień pracujący z dziećmi, bardzo cenieni przez dzieci i rodziców,
 • doskonała atmosfera i moc atrakcji dla dzieci,
 • dbałość o bezpieczeństwo oraz rozwój społeczny i intelektualny uczestników,
 • bezpieczny kontakt z przyrodą i zwierzętami,
 • certyfikat organizatora turystyki w woj. W-M nr 9/2016,
 • 15 lat doświadczenia Akademii w edukacji dzieci i organizacji wypoczynku dzieci. Absolwenci prowadzonych przez Akademię Nauki kursów szybkiego czytania, technik pamięci, koncentracji, robotyki Lego, matematyki oraz eksperymentów naukowych „Fizyka dla Smyka” należą do najlepszych uczniów w klasie,
 • codzienne fotorelacje z obozu na Facebooku Akademii.

Super Agent na pilnie strzeżonej plaży ośrodka Almatur w Nowej Kaletce, gdzie odbywa się szkolenie Super Agentów Akademii

 

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie dla dzieci. Cztery zdrowe posiłki (śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje) codziennie przygotowywane przez doskonałych kucharzy ośrodka „Almatur”.
Pobyt zaczynamy od obiadokolacji. W dniu wyjazdu będzie śniadanie dla dzieci oraz impreza pożegnalna przy ognisku dla rodziców i dzieci. Będą m.in. kiełbaski do upieczenia w ogniu.

Pobyt

Wypoczynek w ośrodku „Almatur” nad jez. Gim (Nowa Kaletka). Obiekt posiada własną plażę, strzeżone kąpielisko z ratownikiem, boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i paletkę.

Poznaj ośrodek na www.kaletka.olsztyn.pl i dowiedz się jak szybko dojechać tam z Olsztyna drogą 598 (na Butryny).

Uwaga. Jadąc do ośrodka nie korzystaj z nawigacji przed wjazdem do Nowej Kaletki. Błędnie skieruje cię w las. Jak inni, stracisz w lesie mnóstwo czasu zanim znajdziesz drogę.
Z nawigacji zacznij korzystać dopiero jak miniesz tablicę „Nowe Kaletka”. W centrum Nowych Kaletek, na łuku drogi skręć w lewo jak do ośrodka Kłobuk. Dalej jedź wzdłuż brzegu jeziora drogą z płyt betonowych ok. 2 tys. metrów.

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w głównym budynku w przestronnych 3-4 os. pokojach z własną łazienką i wc.

Zajęcia będą odbywać się na terenie ośrodka i w sąsiadujących lasach. Będą częste kąpiele na strzeżonym kąpielisku, liczne gry i zabawy sportowe pod czujną opieką wychowawców.

Termin

od 4-10 sierpnia 2019 r.

Obóz zaczyna się w niedzielę o godz. 15-stej w ośrodku „Almatur” w Nowej Kaletce. Rodzice sami przywożą dzieci i sprawdzają warunki na miejscu. Wspólnie z dzieckiem obejmują pokój.

Obóz kończy się w sobotę . Rodzice do godz 10.00 sprawdzają walizkę dziecka i opuszczają pokój.

O godz. 10.30 rozpoczyna się uroczyste podsumowanie obozu przy ognisku z udziałem obozowiczów i ich rodziców. Do godz 12.30 piekąc kiełbaski, pijąc kawę i jedząc smakołyki przygotowane przez kucharzy nastąpi podsumowanie obozu oraz uroczyste wręczenie dyplomów.

Cena obozu w przedsprzedaży w lutym:

1095 zł za pełen obóz ze wszystkimi atrakcjami dla dzieci.

Cena obejmuje upusty z tytułu przedsprzedaży w lutym, rodzinny, za kolejny obóz Akademii oraz za płatność pełnej ceny do 30 maja 2019 r. Szczegóły poniżej w umowie do pobrania. Liczba miejsc ograniczona.

Cena obozu w marcu, po zakończeniu lutowej przedsprzedaży, będzie wyższa.

Rodzice otrzymają fa vat upoważniającą do dofinansowania z zakładu pracy za wypoczynek dziecka.

Jak zapisać dziecko na obóz:

 1. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy „Skontaktuj się z nami” znajdujący się na samym dole tej strony.
 2. Odbierz mail Akademii z linkiem do umowy.
 3. Wypełnij umowę, wygeneruj ją i wydrukuj. Razem z umową automatycznie wydrukują się 4 załączniki. Wypełnij „Kartę kwalifikacyjną” zał. nr 3 do umowy.
 4. Przyjdź do sekretariatu Akademii podpisać umowę i wpłacić przedpłatę 400 zł gotówką, kartą lub przelewem.
 5. Pozostałą część ceny obozu/ kolonii można dopłacić do 30 maja.

Dodatkowe informacje o obozie (wygenerują się automatycznie razem z wypełnioną przez ciebie umową. Możesz je podejrzeć przed wygenerowaniem umowy):

Zarezerwuj miejsce na obozie TERAZ i wskaż przyjaciół, z którymi twoje dziecko ma mieszkać w jednym pokoju. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Zobacz inne oferty Akademii dla dzieci na wakacje 2019 r.:

 

Zobacz fotorelacje z obozów Akademii w latach poprzednich na Facebooku Akademii – klikając Facebooku Akademii. W zakładce „Zdjęcia” umieściliśmy Album z obozów. Więcej zdjęć można też znaleźć cofając się na „osi czasu” (wallu) Akademii do wakacyjnych postów z lipca 2015, 16, 17 i 18 r. 🙂

Zarezerwuj wstępnie miejsce dla dziecka TERAZ wypełniając formularz poniżej. Skontaktujemy się z tobą niezwłocznie i odpowiemy na ewentualne pytania. Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.