Akademia Super Agentów 1 „Bądź jak James Bond”. Obóz dla 9-12 latków Akademii w Olsztynie.

Wakacyjna Akademia Super Agentów 1. Obóz od 4-10 sierpnia 2019 r.

Wstąp do Wakacyjnej Akademii Super Agentek i Agentów. Po szkoleniu jak James Bond zachwycisz wszystkich super pamięcią i licencją IT na sterowanie robotami. Przygoda zapewniona.

Obóz poprowadzą lubiani przez dzieci trenerzy Akademii – doskonali animatorzy czasu wolnego, specjaliści robotyki, programowania i technik pamięci. Każdego dnia uczestnicy będą mieli do dyspozycji roboty Lego serii WeDo i NXT oraz m-Boty i samobieżne Ultimate. Zajęcia odbywać się będą także na pilnie strzeżonej plaży nad jeziorem pośród lasów.

Ty też możesz zostać Super Agentem!

Nowa Kaletka stanie się tajnym ośrodkiem szkoleniowym Super Agenta. Każdy dzień będzie nowym, fascynującym zadaniem! Będziemy bronić zaszyfrowanej tajemnicy, angażować roboty w niecodzienne misje i budować labirynty chroniące przed niebezpieczeństwem. Poznamy również tajniki wyszkolenia Jamesa Bonda, będziemy doskonalić super pamięć nauczymy się sterować robotami oraz wykorzystywać je do tajnych misji, poznamy podstawy kryptografii i staniemy się ekspertami w szyfrowaniu oraz rozszyfrowywaniu wiadomości! Zagramy w gry logiczne oraz przekonamy się, że nawet najmniejszy szczegół ma olbrzymie znaczenie podczas misji! Życie Jamesa Bonda to nie tylko praca, ale również wypoczynek. Doskonale o tym wiemy i zapewniamy, że podczas Akademii Super Agentów nie zabraknie słodkiego leniuchowania na plaży… tajnej plaży.
Akademia Super Agentów łączy w sobie warsztaty IT i robotyki dla dzieci z letnimi warsztatami zapamiętywania. Wszystko po to, aby każda dziewczynka i chłopiec mogli zostać Super Agentem i być jak James Bond.

W programie obozu Akademia Super Agentów „Bądź jak James Bond”:

 • tajniki wyszkolenia tajnych agentów,
 • doskonalenie super pamięci,
 • warsztaty IT i sterowania robotami,
 • nocna misja i rozpoznawanie terenu,
 • podkładanie podsłuchu przy pomocy robota,
 • rozgrywki agentów i łamanie kodów,
 • leniuchowanie na tajnej plaży,
 • psychologia tajnego agenta.

W programie obozu Akademii także:

 • tworzenie portretów pamięciowych,
 • gry i zabawy integracyjne,
 • potyczka morska,
 • dyskoteka oraz zabawy przy ognisku,
 • zawody sportowe Super Agentów,
 • zabawy pradawnych agentów na świeżym powietrzu,
 • wieczorne czytanie o przygodach Jamesa Bonda.

 

Kadra obozu Akademii:


Kierownikiem obozu jest Radosław Batożyński, certyfikowany kierownik obozów. Ceniony nauczyciel, doktorant UWM, operator dronów i trener technik pamięci w Akademii. R. Batożyński będzie koordynował pracą wychowawców obozu i dbał o dzieci w ośrodku.
Obozy Akademii jako wychowawcy prowadzą certyfikowani opiekunowie z wyższym wykształceniem. Cenieni przez dzieci i rodziców pedagodzy pracujący w szkołach oraz w Akademii jako trenerzy kursów efektywnej nauki.
Śledź codzienne relacje z obozu na Fb Akademii facebook.com/efektywnanaukaolsztyn.

 

Opinie rodziców o obozach Akademii:

 • „Dzieci świetnie się bawią, a przede wszystkim jest właściwa nad nimi opieka.”
 • „Bogaty program. Zadowolone dziecko, codzienne relacje na FB, poznawanie przyrody i ruch.”
 • „Blisko Olsztyna, ładne miejsce, kadra super, dzieci szczęśliwe.”
 • „Moja córka jest zachwycona, wspomina obóz Akademii jako najlepszy w życiu. Chce jechać jeszcze raz z tymi samymi opiekunami.”

Najlepsze wakacje w Akademii to:

 • bogaty i doprecyzowany w szczegółach program,
 • wspaniali wychowawcy – certyfikowani trenerzy Akademii, na co dzień pracujący z dziećmi, bardzo cenieni przez dzieci i rodziców,
 • doskonała atmosfera i moc atrakcji dla dzieci,
 • dbałość o bezpieczeństwo oraz rozwój społeczny i intelektualny uczestników,
 • bezpieczny kontakt z przyrodą i zwierzętami,
 • certyfikat organizatora turystyki w woj. W-M nr 9/2016,
 • 15 lat doświadczenia Akademii w edukacji dzieci i organizacji wypoczynku dzieci. Absolwenci prowadzonych przez Akademię kursów szybkiego czytania, technik pamięci, koncentracji, robotyki Lego, programowania oraz eksperymentów naukowych „Fizyka dla Smyka” należą do najlepszych uczniów w klasie,
 • codzienne fotorelacje z obozu na Facebooku Akademii.

Super Agent na pilnie strzeżonej plaży ośrodka Almatur w Nowej Kaletce, gdzie odbywa się szkolenie Super Agentów Akademii

 

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie dla dzieci. Cztery zdrowe posiłki (śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje) codziennie przygotowywane przez doskonałych kucharzy ośrodka „Almatur”.
Pobyt zaczynamy od obiadokolacji. W dniu wyjazdu będzie śniadanie dla dzieci oraz impreza pożegnalna przy ognisku dla rodziców i dzieci. Będą m.in. kiełbaski do upieczenia w ogniu.

Pobyt

Wypoczynek w ośrodku „Almatur” nad jez. Gim (Nowa Kaletka). Obiekt posiada własną plażę, strzeżone kąpielisko z ratownikiem, boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i paletkę.

Poznaj ośrodek na www.kaletka.olsztyn.pl i dowiedz się jak szybko dojechać tam z Olsztyna drogą 598 (na Butryny).

Uwaga. Jadąc do ośrodka nie korzystaj z nawigacji przed wjazdem do Nowej Kaletki. Błędnie skieruje cię w las. Jak inni, stracisz w lesie mnóstwo czasu zanim znajdziesz drogę.
Z nawigacji zacznij korzystać dopiero jak miniesz tablicę „Nowe Kaletka”. W centrum Nowych Kaletek, na łuku drogi skręć w lewo jak do ośrodka Kłobuk. Dalej jedź wzdłuż brzegu jeziora drogą z płyt betonowych ok. 2 tys. metrów.

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w głównym budynku w przestronnych 3-4 os. pokojach z własną łazienką i wc.

Zajęcia będą odbywać się na terenie ośrodka i w sąsiadujących lasach. Będą częste kąpiele na strzeżonym kąpielisku, liczne gry i zabawy sportowe pod czujną opieką wychowawców.

Termin

od 4-10 sierpnia 2019 r.

Obóz zaczyna się w niedzielę o godz. 15-stej w ośrodku „Almatur” w Nowej Kaletce. Rodzice sami przywożą dzieci i sprawdzają warunki na miejscu. Wspólnie z dzieckiem obejmują pokój.

Obóz kończy się w sobotę. Rodzice do godz. 10.00 sprawdzają walizkę dziecka i opuszczają pokój.

O godz. 10.30 rozpoczyna się uroczyste podsumowanie obozu przy ognisku z udziałem obozowiczów i ich rodziców. Do godz. 12.30 piekąc kiełbaski, pijąc kawę i jedząc smakołyki przygotowane przez kucharzy nastąpi podsumowanie obozu oraz uroczyste wręczenie dyplomów.

Uwaga!

Na obóz super Agentów „Bądź jak James Bond” w terminie 4-10 sierpnia 2019 r. wszystkie miejsca zostały zarezerwowane. Przyjmujemy zapisy na listę rezerwową obozu, z której w pierwszej kolejności oferować będziemy zwolnione miejsce.
Wolne miejsca są na obozie „Bądź jak James Bond” z Lego w terminie 7-13 lipca 2019 r. Zapisz sie teraz wypełniając formularz na dole strony.

Cena obozu od 1 do 30 maja:

1345 zł za pełen obóz ze wszystkimi atrakcjami dla dzieci. Cena obejmuje upust za płatność pełnej ceny do 30 maja 2019 r.

Od ceny odejmuje się dodatkowo upusty:
40 zł – rodzinny lub dla pracowników Michelin i Energa Obrót S.A. i/lub
35 zł – za kolejny wyjazd na obóz Akademii,
jeżeli są należne.

Szczegóły poniżej w zał. 1 „Informacja dla podróżnego przed zawarciem umowy”. Liczba miejsc ograniczona. Cena obozu w następnych miesiącach, po zakończeniu promocji, będzie wyższa.

Rodzice otrzymają fa vat upoważniającą do dofinansowania z zakładu pracy za wypoczynek dziecka.

Jak zapisać dziecko na obóz:

 1. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy „Skontaktuj się z nami” znajdujący się na samym dole tej strony.
 2. Odbierz mail Akademii z linkiem do umowy.
 3. Wypełnij umowę, wygeneruj ją i wydrukuj. Razem z umową automatycznie wydrukują się 4 załączniki. Wypełnij „Kartę kwalifikacyjną” zał. nr 3 do umowy.
 4. Przyjdź do sekretariatu Akademii podpisać umowę i wpłacić przedpłatę 400 zł gotówką, kartą lub przelewem.
 5. Pozostałą część ceny obozu można dopłacić do 30 maja.

Dodatkowe informacje o obozie (wygenerują się automatycznie razem z wypełnioną przez ciebie umową; możesz je podejrzeć przed wygenerowaniem umowy):

Brak wolnych miejsc. Wszystkie miejsca sprzedane

Zobacz inne oferty Akademii dla dzieci na wakacje 2019 r.:

 

Zobacz fotorelacje z obozów Akademii w latach poprzednich na Facebooku Akademii – klikając Facebooku Akademii. W zakładce „Zdjęcia” umieściliśmy Album z obozów. Więcej zdjęć można też znaleźć cofając się na „osi czasu” (wallu) Akademii do wakacyjnych postów z lipca 2015, 16, 17 i 18 r. 🙂

Zarezerwuj wstępnie miejsce dla dziecka TERAZ wypełniając formularz poniżej. Skontaktujemy się z tobą niezwłocznie i odpowiemy na ewentualne pytania. Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.

Zachowujemy reżim sanitarny