Obóz survivalowy dla 10-13 latków z „Gwarancją przeżycia”. Wakacje 2019.

Z dala od cywilizacji pośród warmińskich lasów rozpoczyna się nietypowa przygoda. Siedmiodniowy obóz survivalowy dla odważnych dziewcząt i chłopców.  Impreza oznaczona jest pieczęcią „Gwarancja przeżycia” i skierowana jest do 10-13 latek/ów chcących przeżyć przygodę na łonie natury, z dala od cywilizacji. Moc atrakcji zapewniona.

Obóz prowadzić będą doświadczeni wychowawcy z uprawnieniami ratownika wodnego, harcerze, żeglarze i trenerzy technik pamięci Akademii w Olsztynie. Osoby sprawdzone i zaprawione w survivalu.

Opinie nt. obozu survivalowego Akademii:

Polecam. Fantastyczni opiekunowie, ciekawy program. Dziecko na pewno nie będzie się nudziło. My zaliczyliśmy półkolonie dwa lata temu i obóz tego lata. Pełen profesjonalizm i absolutnie cudowne podejście do dziecka. Mój synek był mega zadowolony. Prosił żeby zapisać go na wszystkie turnusy.
Mama obozowicza

Poleciłbym obóz, ponieważ zajęcia były ciekawe: pogoń za lisem, zjazd z tyrolki, łowienie ryb, robienie zielnika, szałasu, karaoke, basen, jedzenie, wychowawcy, ogólnie wszystko.
Antek, 11 lat

Według mnie obóz był doskonały. Najbardziej podobało mi się budowanie szłasu. Robiliśmy wędki.
Szymon, 12 lat

Na obozie jest bardzo fajnie i dużo się uczysz o roślinach i zwierzętach. Są super warunki i jest bardzo śmiesznie. Chciałabym, żeby obóz był dłuższy.
Martyna, 11 lat

Polecam na 100%. Fachowa opieka, obóz ekstra.
– Julita

 

W programie obozu survivalowego z „Gwarancją przeżycia” Akademii

 • poszukiwanie skarbu z mapą,
 • podchody i nocna wyprawa do lasu,
 • budowanie szałasu i rozpalanie ogniska,
 • rozpoznawanie roślin i tropów zwierząt,
 • warsztaty posługiwania się mapą i kompasem,
 • bieg na orientację,
 • wypady rowerem do lasu,
 • spływ kajakowy,
 • wyprawa na ryby,
 • rozgrywki sportowe i zabawy z piłkami,
 • wieczorne czytanie z „dreszczykiem”.

A także:

 • zajęcia integracyjne i budowanie bezpieczeństwa,
 • codzienne kąpiele na strzeżonej plaży w ośrodku pod opieką ratownika i wychowawców,
 • rozgrywki sportowe i zabawy na świeżym powietrzu,
 • gry terenowe skautów amerykańskich,
 • warsztaty technik zapamiętywania.

 

Kadra obozu Akademii:


Kierownikiem obozu jest Dorota Trzcińska, certyfikowany kierownik obozów. Doskonały pedagog, animator czasu wolnego i trener efektywnej nauki w Akademii. D. Trzcińska będzie koordynowała pracą wychowawców obozu i dbała o dzieci w ośrodku.
Obozy Akademii jako wychowawcy prowadzą certyfikowani opiekunowie z wyższym wykształceniem. Cenieni przez dzieci i rodziców pedagodzy pracujący w szkołach oraz w Akademii jako trenerzy kursów efektywnej nauki.
Śledź codzienne relacje z obozu na Fb Akademii facebook.com/efektywnanaukaolsztyn.

 

Uwaga!

wszystkie miejsca zerezerwowane. Przyjmujemy zapisy na listę rezerwową obozu, z której w pierwszej kolejności oferować będziemy zwolnione miejsce.

 

9-12 latkowie zainteresowani survivalem chętnie wybierają także obóz Akademia Super Agentów „Bądź jak James Bond”. Super zabawa w słynnego agenta 007 Jej Królewskiej Mości, który dzięki ponad przeciętnej pamięci i umiejętności sterowania robotami ochroni Świat. W programie udział w misjach specjalnych, loty wywiadowcze dronem, zastawianie pułapek i przeciwdziałanie atakom na ukrytą bazę Jamesa Bonda z tajnymi kodami. Do tego sterowanie robotami, rozwiązywanie zakodowanych wiadomości, wyprawy do lasu i relaks na strzeżonej plaży z ratownikiem Super Agentów. Kliknij i poznaj szczegóły https://www.efektywna-nauka.pl/akademia-super-agentow-2-oboz-od-7-13-lipca-2019/.

 

Najlepsze wakacje w Akademii to:

 • bogaty i doprecyzowany w szczegółach program,
 • wspaniali wychowawcy – certyfikowani trenerzy Akademii, na co dzień pracujący z dziećmi, bardzo cenieni przez dzieci i rodziców,
 • doskonała atmosfera i moc atrakcji dla dzieci,
 • dbałość o bezpieczeństwo oraz rozwój społeczny i intelektualny uczestników,
 • bezpieczny kontakt z przyrodą i zwierzętami, spotkanie z leśniczym,
 • certyfikat organizatora turystyki w woj. W-M nr 9/2016,
 • 15 lat doświadczenia Akademii w edukacji dzieci i organizacji wypoczynku dzieci. Absolwenci prowadzonych przez Akademię kursów szybkiego czytania, technik pamięci, koncentracji, robotyki Lego, programowania oraz eksperymentów naukowych „Fizyka dla Smyka” należą do najlepszych uczniów w klasie,
 • codzienne fotorelacje z obozu na Facebooku Akademii.


Uczestnicy obozu survivalowego wyruszają na nocne łowy

 

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie dla dzieci. Cztery zdrowe posiłki (śniadania, obiady, podwieczorek i kolacje) codziennie przygotowywane przez doskonałych kucharzy Zamku Karnity.

Pobyt zaczynamy od obiadokolacji. W dniu wyjazdu będzie śniadanie dla dzieci oraz impreza pożegnalna przy ognisku dla rodziców i dzieci. Będą m.in. kiełbaski do upieczenia w ogniu.

Pobyt

Wypoczynek w ośrodku „Almatur” nad jez. Gim (Nowa Kaletka). Obiekt posiada własną plażę, strzeżone kąpielisko z ratownikiem, boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i paletkę.

Poznaj ośrodek na www.kaletka.olsztyn.pl i dowiedz się jak szybko dojechać tam z Olsztyna drogą 598 (na Butryny).

Uwaga. Nie korzystaj z nawigacji. Błędnie skieruje ciebie w las. Jak inni, stracisz w lesie mnóstwo czasu zanim znajdziesz drogę.
Z nawigacji zacznij korzystać dopiero jak miniesz tablicę „Nowe Kaletki”. W centrum Nowych Kaletek, na łuku drogi skręć w lewo jak do ośrodka Kłobuk. Dalej jedź wzdłuż brzegu jeziora drogą z płyt betonowych ok. 2 tys. metrów.

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w głównym budynku w przestronnych 3-4 os. pokojach z własną łazienką i wc.

Zajęcia będą odbywać się na terenie ośrodka i w sąsiadujących lasach. Będą częste kąpiele na strzeżonym kąpielisku, liczne gry i zabawy sportowe pod czujną opieką wychowawców.

Termin

od 28 lipca – do 3 sierpnia 2019 r.

Obóz zaczyna się w niedzielę o godz. 15-stej w ośrodku „Almatur” w Nowej Kaletce. Rodzice sami przywożą dzieci i sprawdzają warunki na miejscu. Wspólnie z dzieckiem obejmują pokój.

Obóz kończy się w sobotę. Rodzice do godz 10.00 sprawdzają walizkę dziecka i opuszczają pokój.

O godz. 10.30 rozpoczyna się uroczyste podsumowanie obozu przy ognisku z udziałem obozowiczów i ich rodziców. Do godz 12.30 piekąc kiełbaski, pijąc kawę i jedząc smakołyki przygotowane przez zamkowych kucharzy nastąpi podsumowanie obozu oraz uroczyste wręczenie dyplomów.

Cena obozu od 1 do 30 maja:

1295 zł za pełen obóz ze wszystkimi atrakcjami dla dzieci. Cena obejmuje upust za płatność pełnej ceny do 30 maja 2019 r.

Od ceny odejmuje się dodatkowo upusty:
40 zł – rodzinny lub dla pracowników Michelin i Energa Obrót S.A. i/lub
35 zł – za kolejny wyjazd na obóz Akademii,
jeżeli są należne.

(zapisy na listę rezerwową)

Szczegóły poniżej w zał. 1 „Informacja dla podróżnego przed zawarciem umowy”. Liczba miejsc ograniczona. Cena obozu w następnych miesiącach, po zakończeniu promocji, będzie wyższa.

Rodzice otrzymają fa vat upoważniającą do dofinansowania z zakładu pracy za wypoczynek dziecka.

Jak zapisać dziecko na obóz:

 1. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy „Skontaktuj się z nami” znajdujący się na samym dole tej strony.
 2. Odbierz mail Akademii z linkiem do umowy.
 3. Wypełnij umowę, wygeneruj ją i wydrukuj. Razem z umową automatycznie wydrukują się 4 załączniki. Wypełnij „Kartę kwalifikacyjną” zał. nr 3 do umowy.
 4. Przyjdź do sekretariatu Akademii podpisać umowę i wpłacić przedpłatę 400 zł gotówką, kartą lub przelewem.
 5. Pozostałą część ceny obozu/ kolonii można dopłacić do 30 maja.

Dodatkowe informacje o obozie (wygenerują się automatycznie razem z wypełnioną przez ciebie umową; możesz je podejrzeć przed wygenerowaniem umowy):

 

Brak wolnych miejsc. Wszystkie miejsca sprzedane.

 

Zobacz inne oferty Akademii dla dzieci na wakacje 2019 r.:

 

Zobacz fotorelacje z obozu Akademii w latach poprzednich na Facebooku Akademii – klikając Facebooku Akademii.
W zakładce „Zdjęcia” umieściliśmy Album z obozów. Więcej zdjęć można też znaleźć cofając się na „osi czasu” (wallu) Akademii do wakacyjnych postów z lipca 2015, 16, 17 i 18 r. 🙂

 

Uwaga!

wszystkie miejsca zerezerwowane. Przyjmujemy zapisy na listę rezerwową obozu, z której w pierwszej kolejności oferować będziemy zwolnione miejsce.

9-12 latkowie zainteresowane survivalem chętnie wybierają także obóz Super Agentów „Bądź jak James Bond”. Zobacz https://www.efektywna-nauka.pl/akademia-super-agentow-2-oboz-od-7-13-lipca-2019/.

 

Zachowujemy reżim sanitarny