Opinie o Akademii

opinie o Akademii w Olsztynie. Co Klienci uważają o zajęciach w Akademii. O obozach i półkoloniach Akademii w Olsztynie.

Akademia została doceniona przez UWM i Marszałka Województwa

Akademia efektywna-nauka.pl otrzymała podziękowania od Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie za długoletnią współpracę przy organizacji Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. Wyróżnienie to Akademia otrzymała w jubileuszowym 20-stym roku ODNIS. Olsztyńskie Dni Nauki Sztuki są świętem nauki. Co roku odbywają się pod koniec września i tłumnie przyciągają w mury Uniwersytetu mieszkańców Olsztyna i województwa zainteresowanych udziałem […]

Czytaj więcej

Obozy – opinie

Opinie dzieci i rodziców na temat organizowanych przez nas letnich obozów. Wpisy pochodzą z anonimowych ankiet, wpisów na facebooku Akademii oraz „Księgi wpisów AN”.

Czytaj więcej

Półkolonie – opinie

Opinie dzieci i rodziców na temat półkolonii.

Czytaj więcej

Pokazy naukowe – opinie

Opinie nauczycielek, które zaprosiły nas do swojej szkoły: Bardzo nam było miło gościć w naszej szkole Panów Mariusza i Krzysztofa. Zajęcia ciekawe, dzieci i nauczycielki zachwycone. Bardzo dziękujemy za zajęcia. Dzieciakom bardzo się podobały. Pani prowadząca świetny kontakt z dziećmi. Temat trudny, ale świetnie dostosowany do możliwości przedszkolaków. Warsztaty Wasze są super, dzieci szczęśliwe!

Czytaj więcej

Urodziny – opinie

Opinie rodziców na temat urodzin z robotami.

Czytaj więcej

Kursy robotyki i programowania – opinie

Opinie rodziców o kursach robotyki i programowania lego w Akademii Nauki.

Czytaj więcej