Opinie o Akademii

Akademia efektywna-nauka.pl w Olsztynie posiada bardzo dobre opinie wśród swoich klientów. Zdecydowana większość kursantów jest zadowolona z efektów nauki i poleca Akademię swoim znajomym i członkom rodziny.

Kursanci i rodzice dzieci biorących udział w zajęciach Akademii podkreślają takie zalety Akademii jak:
• Dobre efekty: Kursanci podkreślają, że po zakończeniu kursu ich wyniki w nauce znacznie się poprawiły. Są w stanie lepiej przyswajać nowy materiał, zapamiętywać informacje i koncentrować się na zadaniach.
• Ciekawe zajęcia: Kursy w Akademii są prowadzone w atrakcyjny sposób, dzięki czemu uczniowie interesująco spędzają czas i chętnie uczestniczą w zajęciach.
• Fajni trenerzy: Trenerzy Akademii są doświadczonymi i kompetentnymi pedagogami, którzy potrafią skutecznie przekazać wiedzę i umiejętności uczniom.
• Nauka i zabawa: Ważnym elementem zajęć Akademii są gry i zabawy. Pozwalają one angażować wszystkie zmysły dzieci w proces uczenia się i pozytywnie spożytkować energię i emocje kursantów.
• Akademia współpracuje: z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim i najlepszymi szkołami w Olsztynie. Gazeta Olsztyńska uznała Akademię za jedną ze 123 instytucji mających największy wpływ na życie mieszkańców Olsztyna.
Szczegółowe opinie o zajęciach Akademii czytaj poniżej:

Akademia została doceniona przez UWM i Marszałka Województwa

Akademia efektywna-nauka.pl otrzymała podziękowania od Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie za długoletnią współpracę przy organizacji Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. Wyróżnienie to Akademia otrzymała w jubileuszowym 20-stym roku ODNIS. Olsztyńskie Dni Nauki Sztuki są świętem nauki. Co roku odbywają się pod koniec września i tłumnie przyciągają w mury Uniwersytetu mieszkańców Olsztyna i województwa zainteresowanych udziałem […]

Czytaj więcej

Obozy – opinie

Opinie dzieci i rodziców na temat organizowanych przez nas letnich obozów. Wpisy pochodzą z anonimowych ankiet, wpisów na facebooku Akademii oraz „Księgi wpisów AN”.

Czytaj więcej

Półkolonie – opinie

Opinie dzieci i rodziców na temat półkolonii.

Czytaj więcej

Pokazy naukowe – opinie

Opinie nauczycielek, które zaprosiły nas do swojej szkoły: Bardzo nam było miło gościć w naszej szkole Panów Mariusza i Krzysztofa. Zajęcia ciekawe, dzieci i nauczycielki zachwycone. Bardzo dziękujemy za zajęcia. Dzieciakom bardzo się podobały. Pani prowadząca świetny kontakt z dziećmi. Temat trudny, ale świetnie dostosowany do możliwości przedszkolaków. Warsztaty Wasze są super, dzieci szczęśliwe!

Czytaj więcej

Urodziny – opinie

Opinie rodziców na temat urodzin z robotami.

Czytaj więcej

Kursy robotyki i programowania – opinie

Opinie rodziców o kursach robotyki i programowania lego w Akademii Nauki.

Czytaj więcej