Akademia została doceniona przez UWM i Marszałka Województwa

statuetka marszałka wojewodztwa dla Akademii w Olsztynie

Akademia efektywna-nauka.pl otrzymała podziękowania od Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie za długoletnią współpracę przy organizacji Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. Wyróżnienie to Akademia otrzymała w jubileuszowym 20-stym roku ODNIS.

Olsztyńskie Dni Nauki Sztuki są świętem nauki. Co roku odbywają się pod koniec września i tłumnie przyciągają w mury Uniwersytetu mieszkańców Olsztyna i województwa zainteresowanych udziałem w wartościowych warsztatach, pokazach, wystawach i spotkaniach z naukowcami olsztyńskiego uniwersytetu i zaproszonych przez nią gości.

Akademia jest współorganizatorem ODNiS. W tym celu podpisała stosowną umowę z UWM oraz co roku prowadzi ciekawe warsztaty i pokazy w czasie Dni Nauki. W 2022 r. były to warsztaty technik pamięci i koncentracji dla dzieci i rodziców. We wcześniejszych edycjach ODNiS Akademia prowadziła także zajęcia budowy i programowania robotów oraz pokazy naukowe odsłaniające przed dziećmi tajemnicę magnesów i światła.

Zaangażowanie Akademii w ODNiS docenił też Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego. Pan Marszałek Gustaw Marek Brzezin przekazał Akademii piękną statuetkę z herbem województwa o treści „Akademia. Z okazji 20. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki serdeczne podziękowania za wieloletnie zaangażowanie i współpracę.”

Pracownicy Akademii są zaszczyceni otrzymanymi podziękowaniami od Rektora UWM i Marszałka. Mobilizuje nas do jeszcze większego angażowania się w kolejne edycje Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

UWM dla Akademii Ratuszowa 3 w Olsztynie

 

Zachowujemy reżim sanitarny