Zajęcia dla klas 5-8

dobre kursy dla ucznia klasy 5, 6, 7 ,8 w Olsztynie. Dodatkowe zajęcia dla uczniów. Zajęcia pozalekcyjne pomagające w nauce. Dla 10, 11, 12, 13, 14 latka w Olsztynie. Kurs efektywnej nauki Akademii w Olsztynie.
Akademia prowadzi zajęcia w swojej siedzibie przy ul. Ratuszowej 3 oraz w szkołach podstawowych w SP30, 34 i na Dywitach. Na prośbę grupy rodziców, zajęcia mogą odbywać się także w innych szkołach.

Dobre kursy dla uczniów kl. 5, 6, 7 i 8 w Olsztynie. Zajęcia technik zapamiętywania, szybkiego czytania ze zrozumieniem i rozwoju zainteresowań. Umiejętności przydatnych w szkole. Warsztaty i kursy dla dzieci w Olsztynie przygotowane przez Akademię w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.

Prosimy o zabranie maseczek dla rodzica i przyborów do pisania dla kursanta :-). Ważne. W czasie zajęć kursanci nie muszą nosić maseczek.

Zapisz dziecko na wakacje

Akademia zaprasza na bezpieczne obozy i półkolonie prowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego. W programie obozów są wakacyjne warsztaty technik zapamiętywania. „Czarodziejska Akademia” kolonie dla 7-10 latków. Wakacje od 4 do 10 lipca 2021 r.     – ostatnie wolne miejsca Lego & Fan Camp. Obóz dla 9-12 latków. Wakacje od 4 do 10 lipca 2021 r. […]

Czytaj więcej

Kurs szybkiego czytania i zapamiętywania dla uczniów kl. 5-6

Kurs dla uczniów klas 5 i 6 szybkiego czytania ze zrozumieniem, dobrej pamięci i rozwijania zainteresowań. W czasie kursu w Olsztynie uczestnicy poznają „Zagadki i Tajemnice Świata”. Dyskutują o wymarzonych wakacjach, modzie lub drogich samochodach. Tworzą przy tym prezentacje i doskonalą się w sztuce ich przedstawiania. Uczą się jak, sporządzić „przejrzyste” notatki, używając technik efektywnego […]

Czytaj więcej

Kurs szybkiego czytania, technik zapamiętywania i rozwoju kompetencji dla uczniów kl. 7–8

Szybkie czytanie i dobra pamięć, elementy psychologii Nastolatkowie są bystrzy, inteligentni i często zaskakują swoimi opiniami. Zafascynowani swoimi możliwościami, kiedy zaczynają szybko czytać i poznają techniki pamięciowe. Zainteresowani wszystkim tym, co powoduje, że są skuteczni w szkole i grupie rówieśników. Z wielką chęcią uczestniczą w zajęciach, które pomogą im wzmocnić ich wizerunek, kontrolować emocje lub […]

Czytaj więcej

Jaki wybrać zawód po podstawówce?

Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało listę „zapotrzebowania na pracowników w zawodach szkolnictwa branżowego” w latach 2020/21. MEN wskazał następujące 24 zawody „o szczególnym znaczeniu na krajowym rynku pracy ze względu na znaczenie dla rozwoju państwa”: • automatyk, • elektromechanik, • elektronik, • elektryk, • kierowca mechanik, • mechanik-monter maszyn i urządzeń, • mechatronik, • murarz-tynkarz, • […]

Czytaj więcej

Urodziny dzieci

Sprawdzona impreza urodzinowa dla dziecka w Olsztynie. Urodziny z robotami Lego lub eksperymentami naukowymi. Rodzice dają pozytywne opinie o zabawie urodzinowej w Akademii w Olsztynie.

Czytaj więcej

Robotyka i programowanie dla dzieci

Warsztaty robotyki dla dzieci w Olsztynie. Zajęcia Lego dla dzieci. Kurs programowania dla dzieci. Nauka kodowania dla uczniów. Lego w Olsztynie.

Czytaj więcej