Zapisy na kursy i Dni Otwarte Akademii

Lekcje pokazowe kursów Akademii Nauki w Olsztynie

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki w Olsztynie. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w swojej klasie, super czytają, szybko i łatwo uczą się i koncentrują na zadaniach. Przyjmujemy zapisy na nowy rok szkolny 2018/19.

Przyjdź na bezpłatną lekcję pokazową kursu Akademii Nauki w Olsztynie. Robimy je aby dać rodzicom i dzieciom możliwość poznania metodologii, programów, trenerów czy siedziby Akademii przed kursem. Dzięki lekcjom pokazowym kursanci „nie kupują kota w worku”. 🙂

Najbliższe lekcje pokazowe odbędą się w czasie Dni Otwartych Akademii Nauki w Olsztynie we wrześniu 2018 r. Wybierz dogodny termin i zarezerwuj miejsce.

08 września 2018 r. (sobota)

  • w godz. 09:00-09:40 – kurs nauki czytania i rozwoju intelektu dzieci w wieku 5-6 lat,
  • w godz. 10:00-10:45 – kurs sprawnego czytania, dobrej pamięci i koncentracji dla uczniów kl. I i II,
  • w godz. 11:00-11:45 – kurs szybkiego czytania i zapamiętywania oraz rozwoju zainteresowań dla uczniów kl. III-IV,
  • w godz. 12:15-13:00 – kurs szybkiego czytania i zapamiętywania oraz rozwoju zainteresowań dla uczniów kl. V-VI,
  • w godz. 13:30-14:15 – kurs szybkiego czytania i zapamiętywania oraz rozwoju zainteresowań dla uczniów kl. VII – VIII,
  • w godz. 14:45-15:30 – kurs szybkiego czytania i zapamiętywania oraz rozwoju zainteresowań dla uczniów gimnazjalistów i liceum.

Przygotowaliśmy specjalne zniżki dla rodziców, które zapiszą Dzieci na kurs w Akademii w czasie Dni Otwartych.

Na bezpłatne lekcje zapraszamy dzieci i rodziców. W osobnych salach przygotowaliśmy dla was równoczesne zajęcia. W każdej chwili rodzice będą mogli podejrzeć co ciekawego robi ich dziecko i jak dobrze sobie radzi. Na każdą godzinę przygotowaliśmy po 10 wolnych miejsc. Dlatego prosimy wcześniej zarezerwować miejsce dla siebie i dziecka.

Uwaga! Wśród wszystkich uczestników Dni Otwartych rozlosujemy wejściówki do salonów zabaw, koszulki Akademii oraz ciekawą książkę. Rzecz niewielka, ale cieszy dużych i małych :).

Zgłoś się teraz!

Wypełnij formularz poniżej lub dzwoń do Akademii Nauki w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3 na tel. 89 521 87 45 lub kom. 509 85 69 71. Liczba miejsc jest ograniczona.