Zapisy na kursy i Dni Otwarte Akademii w roku szkolnym 2019/2020

Kursy efektywnej nauki dla dzieci Akademii w Olsztynie

 

Trwają zapisy na lekcje pokazowe i kursy efektywnej nauki w roku szkolnym 2019/2020.

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko na zajęcia w Akademii w Olsztynie. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w swojej klasie, super czytają, szybko i łatwo uczą się i koncentrują na zadaniach.

Przyjmujemy zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020. Przyjdź na bezpłatną lekcję pokazową kursu Akademii w Olsztynie. Robimy je, aby dać rodzicom i dzieciom możliwość poznania metodologii, programów, trenerów czy siedziby Akademii przed kursem. Dzięki lekcjom pokazowym kursanci „nie kupują kota w worku”. Wybierz dogodny termin i zarezerwuj miejsce. Lekcje organizujemy w siedzibie Akademii przy ul. Ratuszowej lub w szkołach, w których zaplanowaliśmy dodatkowe kursy.

 

Końca dobiegają zapisy na kursy w Akademii w nowym roku szkolnym 2019/20. Zostały ostatnie wolne miejsca w grupach efektywnej nauki; programowania Minecraft i poprawnej ortografii. Zadzwoń i zapisz swoje dziecko.

 

Akademia w Olsztynie. Dobre kursy efektywnej nauki dla dzieci. Dni otwarte. Bezpłatne lekcje pokazowe

Dni Otwarte w Akademii przy ul. Ratuszowej 3 w Olsztynie. Bezpłatne lekcje pokazowe:

Zadzwoń i poznaj terminy lekcji pokazowych Akademii w szkołach we wrześniu 2019 r.:

Przyjmujemy zapisy na kursy efektywnej nauki, ortografii, programowania i robotyki Lego. Kursy startują od końca września br.

piątek 13.09.2019 r. o godz. 16:30

sobota 21.09.2019 r.:

Wymagana telefoniczna lub mailowa rezerwacja miejsca na lekcji pokazowej. Zgłoś się teraz i zarezerwuj miejsce dla siebie i dziecka. Wypełnij formularz poniżej lub zadzwoń do Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3 na tel. 89 521 87 45 lub kom. 509 85 69 71.

Możesz też wysłać maila na: akademia@efektywna-nauka.pl. Liczba miejsc na lekcjach pokazowych i kursach jest ograniczona.

 

Uwaga. Nasza Akademia nie prowadzi zajęć w budynku przy ul. Sikorskiego.

Działa tam szkoła językowa o podobnej do nas nazwie, która próbuje wejść na olsztyński rynek z kursami efektywnej nauki dla uczniów. Wcześniej prowadziła kursy językowe dla przedszkolaków pod Olsztynem. Klienci Akademii skarżą się, że reklamy tej firmy wprowadzają ich w błąd. Z tą placówka nie mamy nic wspólnego. Od 16 lat prowadzimy Akademię pod logiem w kształcie puzzli. Nasza domena to www.efektywna-nauka.pl.

 

Jeżeli lekcja pokazowa dla Twojego dziecka już się odbyła, to napisz do nas. Mamy już zaplanowane kolejne terminy.

 

Nowość! Kurs Ortogierki: dla klas 2-4 – lekcja pokazowa w piątek 13.09.2019 r. o godz. 16:30. Szczegóły: kliknij.

Ruszyły zapisy na kurs Programowania gier komputerowych Scratch. Zajęcia w soboty w godz. 15:15-16:45. Kurs trwa 1 semestr.
Start 05.10.2019 r. Szczegóły: kliknij.

Zadzwoń i dowiedz się kiedy zaplanowaliśmy jakie grupy wiekowe. Tel. 89 521 87 45.