Zapisy na kursy i Dni Otwarte Akademii w roku szkolnym 2019/2020

Kursy efektywnej nauki dla dzieci Akademii w Olsztynie

 

Trwają zapisy na lekcje pokazowe i kursy efektywnej nauki w roku szkolnym 2019/2020.

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko na zajęcia w Akademii w Olsztynie. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w swojej klasie, super czytają, szybko i łatwo uczą się i koncentrują na zadaniach. Przyjmujemy zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020. Przyjdź na bezpłatną lekcję pokazową kursu Akademii w Olsztynie. Robimy je, aby dać rodzicom i dzieciom możliwość poznania metodologii, programów, trenerów czy siedziby Akademii przed kursem. Dzięki lekcjom pokazowym kursanci „nie kupują kota w worku”. Wybierz dogodny termin i zarezerwuj miejsce. Lekcje organizujemy w siedzibie Akademii przy ul. Ratuszowej lub w szkołach, w których zaplanowaliśmy dodatkowe kursy.

Akademia w Olsztynie. Dobre kursy efektywnej nauki dla dzieci. Dni otwarte. Bezpłatne lekcje pokazowe

Dni Otwarte w Akademii przy ul. Ratuszowej 3 w Olsztynie. Bezpłatne lekcje pokazowe:

Wymagana  telefoniczna lub mailowa rezerwacja miejsca na lekcji pokazowej.

Jeżeli lekcja pokazowa dla twojego dziecka już odbyła się, to napisz do nas. Mamy już zaplanowane kolejne terminy.

Zgłoś się teraz i zarezerwuj miejsce dla siebie i dziecka. Wypełnij formularz poniżej lub dzwoń do Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3 na tel. 89 521 87 45
lub kom. 509 85 69 71. Możesz też wysłać maila na: akademia@efektywna-nauka.pl. Liczba miejsc na lekcjach pokazowych i kursach jest ograniczona.