Zajęcia dla klas 1-4

Dobre kursy dla 7, 8, 9, 10 latka w Olsztynie. Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w Olsztynie. Pomoc w nauce dla ucznia klasy 1,2, 3, 4. Warsztaty ogólnorozwojowe dla dzieci. Kurs efektywnej nauki w Olsztynie.

Akademia prowadzi zajęcia w swojej siedzibie przy ul. Ratuszowej 3 oraz w szkołach podstawowych w SP30, 34 i na Dywitach. Na prośbę grupy rodziców, zajęcia mogą odbywać się także w innych szkołach.

Lepsza pamięć i koncentracja, sprawne czytanie ze zrozumieniem, eksperymenty naukowe, bezbłędna ortografii. Nauka przez zabawę.

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w Olsztynie przygotowane przez Akademię w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.

Prosimy o zabranie maseczek dla rodzica i przyborów do pisania dla dziecka :-). Ważne. W czasie zajęć dzieci nie muszą nosić maseczek.

Zapisz dziecko na wakacje

Akademia zaprasza na bezpieczne obozy i półkolonie prowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego. W programie obozów są wakacyjne warsztaty technik zapamiętywania. „Czarodziejska Akademia” kolonie dla 7-10 latków. Wakacje od 4 do 10 lipca 2021 r.     – ostatnie wolne miejsca Lego & Fan Camp. Obóz dla 9-12 latków. Wakacje od 4 do 10 lipca 2021 r. […]

Czytaj więcej

Kurs nauki czytania, wzmocnienie pamięci i koncentracji dla nieczytających uczniów kl. 1 i 2

Nauka czytania, poprawa koncentracji i pamięci dla nieczytających jeszcze uczniów kl. 1 i 2 W Olsztynie zapraszamy 1 i 2 -klasistów, stawiających pierwsze kroki w świecie nauki i liter, na zajęcia w Akademii (wcześniej Akademii Nauki). Dzieci grając i bawiąc się, wyćwiczą tu swoją koncentrację. Za sprawą globalnej metody nauki czytania, nauczą się sprawnie czytać […]

Czytaj więcej

Kurs sprawnego czytania i zapamiętywania oraz odkrywania zasobów wewnętrznych czytających uczniów klasy 2

Dziecko 8-letnie sprawnie czyta i ma dobrą pamięć. Łatwo koncentruje się w szkole. Zapraszamy uczniów kl. 2 na zajęcia w Akademii (wcześniej Akademii Nauki). Głównym celem programu jest nauka i doskonalenie czytania przez zabawę. Dzieci podczas kursu opanują techniki pamięciowe przydatne do nauki i odkryją swój potencjał i liczne zdolności. W czasie kursu zabierzemy dzieci […]

Czytaj więcej

Ortogierki – kurs poprawnej pisowni, technik pamięciowych i koncentracji dla kl. 2-4

Najskuteczniejszy w Polsce program nauki ortografii dla uczniów kl. 2, 3 i 4. Wyjątkowość i nowatorstwo kursu opiera się na zastosowaniu technik pamięciowych i wyobraźni w procesie uczenia się. Nauka i zabawa w gronie dobrych kolegów i koleżanek.

Czytaj więcej

Kurs szybkiego czytania, technik pamięciowych i efektywnej nauki dla uczniów klas 3-4

9 i 10 latek ma dobre oceny, bo sprawnie czyta i pamięta   W Olsztynie zapraszamy uczniów klas 3 i 4 na fascynujące zajęcia w Akademii, w czasie których poznają niezwykłe postacie, wynalazki oraz wydarzenia. Dowiedzą się m.in. kim była Coco Chanel, czym zajmuje się street art i po co zbudowano Mur Berliński. Stosując techniki […]

Czytaj więcej

Urodziny dzieci

Sprawdzona impreza urodzinowa dla dziecka w Olsztynie. Urodziny z robotami Lego lub eksperymentami naukowymi. Rodzice dają pozytywne opinie o zabawie urodzinowej w Akademii w Olsztynie.

Czytaj więcej

Robotyka i programowanie dla dzieci

Warsztaty robotyki dla dzieci w Olsztynie. Zajęcia Lego dla dzieci. Kurs programowania dla dzieci. Nauka kodowania dla uczniów. Lego w Olsztynie.

Czytaj więcej