Akademia w Olsztynie z siedzibą przy ul. Ratuszowej 3 nie współpracuje z AN w Poznaniu

Akademia w Olsztynie z siedziba przy ul. Ratuszowej 3 przez lata kupowała podręczniki i dostęp do platformy edukacyjnej AN w Poznaniu. Materiały te z upływem czasu stawały się coraz droższe. Po kolejnej podwyżce cen i próbie narzucenia przez AN Poznań niekorzystnej umowy biznesowej, właściciel Akademii w Olsztynie zdecydował o zaprzestaniu współpracy z tą placówką i zmienił dostawcę materiałów dydaktycznych.

Używane obecnie przez Akademię w Olsztynie materiały szkoleniowe są atrakcyjne i dostosowane do wieku kursantów. Stosują nowoczesne metody nauczania dzieci i wolne są od stereotypów. Zakres tematyczny kursów w podziale na wiek dzieci opisany jest na www.efektywna-nauka.pl w zakładce „Zajęcia dla dzieci”. Rodzice i kursanci wysoko docenili tą zmianę.

Akademia posiada swoją siedzibę w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3. Wszystkie swoje materiały oznacza logiem w kształcie niebiesko – pomarańczowych puzzli. Jest ono własnością Akademii w Olsztynie ul. Ratuszowa 3. Akademia zarejestrowała też znak w Urzędzie Patentowym.

Akademia ul. Ratuszowa 3 działa w Olsztynie od 2003 roku i sukcesywnie rozszerza ofertę swoich kursów. Opracowała m.in. własne kursy robotyki Lego, programowania oraz eksperymentów naukowych, które sprzedaje w kraju w oparciu o system franczyzy.

Akademia ul. Ratuszowa 3 prowadzi szeroką działalność społeczną. Jest partnerem Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego przy organizacji Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. Gazeta Olsztyńska uznała Akademię w Olsztynie za jedną ze 123 instytucji mających największy wpływ na życie mieszkańców Olsztyna. Prowadzi cykl Akademia Rodzica z wykładami na temat wychowania pod patronatem Kuratora Oświaty w Olsztynie.

Na sukces Akademii od 2003 r. efektywnie pracował sztab wykwalifikowanych specjalistów szkolących się od najlepszych m. in. Marka Szurawskiego (nestora efektywnej nauki w Polsce, autora liczących się książek nt. pamięci i sprawnego uczenia się), Jędrzeja Cytawy (rekordzisty Guinnessa w zapamiętywaniu i finalisty programu TVN „The Brain”), Marcina Kowalczyka (rekordzisty świata w zapamiętywaniu i finalisty programu TVN „Mam Talent”). Kursy w Akademii prowadzą wyłącznie sprawdzeni nauczyciele i pedagodzy lubiani przez dzieci. Właściciel Akademii jest absolwentem międzynarodowych studiów MBA dla top menedżerów.

Akademię z logo w kształcie puzzli wyróżnia w Olsztynie rzetelność i wysokie standardy działania. Potwierdzają to liczne sukcesy jej kursantów jak i trenerów. ,,Dzieciaki’’ osiągają ponad przeciętne wyniki w czytaniu ze zrozumieniem, zapamiętywaniu i koncentracji. Kursanci doceniają zajęcia w Akademii i chętnie polecają ją swoim znajomym i przyjaciołom.

Zachowujemy reżim sanitarny