Kurs szybkiego czytania, zapamiętywania i kreowania sukcesu dla uczniów kl. 6-7

Kurs „Uczeń sukcesu” to program kreowania i rozwijania umiejętności zapamiętywania, szybkiego czytania ze zrozumieniem i rozwoju inteligencji. Na zajęciach każda uczennica i uczeń kl. 6 i 7 szkoły podstawowej:

  • pozna najbardziej przydatne techniki pamięciowe i
  • nauczy się je sprawnie wykorzystywać w przestrzeni życiowej i szkole,
  • opanuje technikę szybkiego czytania ze zrozumieniem, dzięki czemu zaoszczędzi czas na czytaniu lektur szkolnych,
  • nauczy się właściwie podchodzić do problematyki stresu, walki z samym sobą czy też pokonywania wewnętrznych barier,
  • nabędzie pewności siebie i zbuduje poczucie własnej wartości.

„Uczeń Sukcesu” to kurs dla każdego, kto chce poznać tajniki wykorzystywania własnego potencjału, wzmocnienia motywacji, umiejętności koncentracji czy też optymalnego zarządzania czasem.

 

uczniowie kl. 6-7

Uczeń sukcesu. Kurs dla kl. 6-7 w Olsztynie

 

Program zajęć ma sprzyjać nie tylko poprawieniu ocen w szkole i rozwoju inteligencji, ale przede wszystkim całościowemu spojrzeniu na własne funkcjonowanie w otaczającej go przestrzeni. Konstrukcja kursu umożliwia refleksję na temat dotychczasowych działań, a także poprawne projektowanie rozwijania umiejętności i zdolności przez kursanta.

Kurs stanowi połączenie coachingu, psychologii sukcesu, a także mentoringu. Uczestnicy w jego trakcie będą w stanie zweryfikować własne możliwości oraz umiejętności, a także szukać nowych wyzwań, kreować własne cele i selekcjonować możliwie najbardziej skuteczne metody ich osiągnięcia.

 

    • Każdy nastolatek chce odnieść sukces. Dobrze radzić sobie w życiu i być podziwianym. Ten kurs mu w tym pomoże.

 

Materiały:

Każdy uczestnik kursu otrzyma podręcznik kursu i dodatkowe materiały w cenie kursu.

Układ zajęć:

Kurs rozpoczyna się na przełomie września i października.

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu (2 godziny lekcyjne), w stałych godzinach „po szkole” w dni robocze np. od godz. 16:30 i 18:30 lub w soboty.

Grafik kursu w Akademii dostosowany jest do kalendarza szkolnego. W czasie dni wolnych w szkole nie ma zajęć w Akademii.

Kurs trwa 2 semestry (27 spotkań) w trybie stacjonarnym. W przypadku ogłoszenia stanu pandemii, zajęcia będą odbywały się zdalnie.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach:
– do 10 osób w salach Akademii przy ul. Ratuszowej 3 lub
– 10-12 osobowych w wynajętych salach w szkołach na terenie Olsztyna lub okolic.

Sprzyja to zawiązaniu przyjacielskich relacji między uczestnikami i zapewnia bezpośredni kontakt trenera z każdym dzieckiem. W takich grupach dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach.

Uwaga rodzicu.

Zbierz grupę i zaproponuj zajęcia w szkole twojego dziecka :-).

Akademia zapewnia rodzicom możliwość uczestniczenia w wybranych zajęciach dziecka. Dzięki temu rodzice poznają techniki efektywnej nauki stosowane przez trenera w czasie kursu i mogą pomóc dziecku w nauce w domu.

W przypadku nieobecności na zajęciach (choroba) Akademia zapewnia bezpłatne konsultacje z trenerem kursu, które będą odbywać się zgodnie z regulaminem zajęć Akademii.

Opłata za kurs:

Opłata za kurs wynosi od 170 zł miesięcznie. W przypadku wpłaty jednorazowej oferujemy duży upust. Oferujemy także rabaty za kolejny kurs w Akademii lub rodzinny np. dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Zapisy:

Zapisy na nowy rok szkolny odbywają się od czerwca do września 2021.
O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc w grupach jest ograniczona ze względu na obostrzenia epidemiczne.

Zajęcia odbywać się będą w bezpieczny sposób z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Prosimy o dokonanie rezerwacji miejsca na kurs pod nr tel. 089 521-87-45, e-mailem: akademia@efektywna-nauka.pl lub osobiście w sekretariacie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1.

Zachowujemy reżim sanitarny