Ferie zimowe 2019 – półzimowisko dla dzieci w Olsztynie

Styczeń i luty to szczególny okres dla rodziców. Kończy się pierwszy semestr nauki w szkole i zaczynają się dwutygodniowe ferie zimowe. Dzieci wyczekują kanikuł. Oprócz wakacji to ich ulubiony moment w roku szkolnym :-).

W ferie rodzice chcą zapewnić swoim pociechom ciekawe zajęcie i oderwać je od ekranów komputera czy telewizora. Ciekawą ofertę dla dzieci i rodziców w ferie ma Akademia w Olsztynie (wcześniej Akademia Nauki).

Półkolonie w ferie zimowe w Olsztynie dla 7, 8 i 9 latka

Półzimowisko w ferie dla 9-13 latków w Olsztynie

Przygotowanie do egzaminu na koniec szkoły podstawowej lub gimnazjum w Olsztynie

Akademia od lat prowadzi w Olsztynie atrakcyjne półzimowiska łączące dobrą zabawę z np. eksperymentami naukowymi i robotyką Lego. Dzieciaki uwielbiają ferie w Akademii.

Zimowa oferta Akademii to znakomite połączenie nauki i dobrej zabawy. Zajęcia odbywają się w małych 10 osobowych grupach dzieci w tym samym wieku. Są osobne grupy dla 6-7, 8-9 i 10-12 latków. Dzięki temu rodzicie mają pewność, że ich syn czy córka ma zajęcia ze swoimi rówieśnikami a program ferii jest odpowiednio przygotowany.

Dobra zabawa z elementami Edukacji to idea, która przyświeca w pracy Akademii. Dlatego Akademia zatrudnia do prowadzenia zajęć wspaniałych animatorów posiadających eksperckie doświadczenie w takich dziedzinach jak eksperymenty naukowe, sztuczki cyrkowe, budowa działających robotów Lego, programowanie, tworzenie gier komputerowych czy sztuki plastyczne.

Wspaniałym uzupełnieniem zajęć w ferie są zbilansowane i zdrowe posiłki (lunch przygotowywany przez firmę cateringową oraz owoce, soczki i drobne słodkości na drugie śniadanie i podwieczorek).

Każdego dnia półkolonii dzieci wychodzą na spacer i w zimowej scenerii uczestniczą w atrakcyjnych zajęciach ruchowych lub przeprowadzają ciekawe eksperymenty. Półzimowsko w Akademii dostosowane jest do czasu pracy rodziców.

Codziennie na FB EfektywnaNaukaOlsztyn można śledzić fotorelacje z półkolonii.

Do 30 października br. opublikujemy program półkolonii i wystartują zapisy. Zapraszamy do śledzenia naszej strony.