Półkolonie dla 7-9 pt. „Akademia Talentów” i ” Roboty Lego WeDo 2.0″od 22 do 26.08. 2022 r.

Zapisy na listę rezerwową. Wszystkie miejsca sprzedane.

Akademia zaprasza 7-9 latków na półkolonie, w czasie których odkryją swoje liczne talenty oraz zbudują i zaprogramują roboty Lego. Spędzą mile czas na grach i zabawach w salach i na zielonych placach zabaw wokół olsztyńskiego Zamku. Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 16:30 z przerwami na 3 smaczne posiłki. Każdego dnia uczestnicy będą brali udział w dwóch blokach zajęciowych dostosowanych do ich wieku (w nawiasie). Dzięki temu półkolonie w Akademii są ciekawe i aktywne. Pełne atrakcji, ale nie przeładowane, wciągające i interesujące. Dzieci będą pod opieką dwóch certyfikowanych animatorów Akademii wspieranych przez pełen uśmiechu 3 osobowy sekretariat Akademii.

Zgłoś swoje dziecko do udziału w półkoloniach. Zapisy poprzez formularz na dole strony.

Opis zajęć dla 7-9 latków w przedostatnim tygodniu wakacji od 22 do 26.08. 2022 r.

  • Akademia Talentów (dla 7-9 latków (jedna grupa) oraz dla 10-13 latków (osobna grupa)

Rozwijanie swoich pasji i odkrywanie nieznanych talentów.. Brzmi świetnie? Akademia talentów to półkolonia idealna dla dzieci, którzy uwielbiają kreować, tworzyć i doświadczać swoich zdolności na każdym kroku. Czas półkolonii młode talenty spędzą na dobrej zabawie i chwilach relaksu, przeżywając przy tym ogrom satysfakcji. Kreatywność i pozytywna energia będą podstawowymi składnikami twórczości naszych uczestników.

Akademia talentów pozwoli dzieciom zaprezentować wachlarz swoich artystycznych możliwości. Kto wie, może odnajdziemy talent projektanta, którego twórczości będziemy podziwiać na słynnych wybiegach mody? Na pewno nie zabraknie światowej sławy sportowców! Uczestnicy będą mieli okazję wczuć się w prawdziwych artystów malując obrazy, których pozazdrościłby im sam Pablo Picasso. Poza pięknymi obrazami dzieci stworzą żywą sztukę malując siebie. Uczestnicy poznają tajniki fotografii.

Każdy kto odkryje swój talent będzie go mógł szlifować i wystąpić w Akademiowym Talent Show! Oczywiście nie zabraknie gier i zabaw na świeżym powietrzu, które tylko umocnią nowe przyjaźnie! Podczas tej półkolonii dzieci poznają prawdziwą sztukę, sztukę idealnego odpoczynku!  Do tego smaczne 3 posiłki.

  • Budowa i programowanie robotów z klocków Lego WeDo 2.0 (dla 7-9 latków).

Codziennie dziewczynki i chłopcy zbudują przynajmniej jednego robota Lego. Konstrukcje wyposażą w silniki, sensory ruchu, odległości, dźwięku i zaprogramują za pomocą komputera. Sprawią, że kolorowe roboty Lego „ożywią się” i wykonają ich polecenia. Nauczą się podstaw programowania.

Mali inżynierowie zbudują roboty z klocków Lego 2.0 tj. siłacza, łazika czy żabę. Wiele dzieci uważa, że dzień bez budowy robotów to dzień stracony.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni i lubiani przez dzieci trenerzy Akademii. Każdy z uczestników otrzyma podręcznik do samodzielnej budowy robotów Lego.

Program dostosowany do osób zaczynających przygodę z robotyką, pasjonatów Lego lub absolwentów kursów Lego lub programowania. Każdy znajdzie dla siebie coś fajnego.

Lego Wedo zajęcia dla dzieci w Akademii w Olsztynie

Akademia zapewnia w cenie:

– ciekawy program półkolonii z atrakcjami dla dzieci,

– drugie śniadanie i podwieczorek, napoje i owoce w czasie przerw,

– bogaty sprzęt i materiały do każdego typu zajęć,

– zajęcia prowadzone przez trenerki i trenerów Akademii posiadających wyższe wykształcenie pedagogiczne, wieloletnie doświadczenie w pracy w placówkach edukacyjnych, lubianych przez dzieci i cenionych przez rodziców,

– dzieci będą też pod opieką 3 osobowego zespołu sekretariatu Akademii pełnego uśmiechu i życzliwości,

– od godz. 7:30 do 8:30 i od godz. 16:00-16:30 zajęcia opiekuńcze dla dzieci pracujących rodziców,

– bloki tematyczne w godz. 08:30 – 11:45 oraz 12:45 – 16:00,

– ciepły lunch w godz. 11:45 – 12:45 w barze blisko Akademii,

– spacery, gry i zabawy w parku lub na placu zabaw blisko Zamku,

– każdego dnia fotorelacje z półkolonii na Facebooku.

Miejsce półkolonii:

Wyposażone sale w siedzibie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1 w centrum Olsztyna. W pięknie odnowionej kamienicy nr 3 (żółta elewacja) obok przychodni zdrowia.

Zajęcia odbywać się będą także w parku i na  placach zabaw dla dzieci w pobliżu Zamku Kapituły Warmińskiej lub Parku Centralnym w Olsztynie. Można tam dojść z Akademii w 7 minut.

Dojazd do Akademii:

Dojazd SAMOCHODEM od ul. Skłodowskiej – Curie lub ul. 1-go Maja,

TRAMWAJEM – przystanek przy Wysokiej Bramie (i dalej przy CH Inka w górę pieszo 200 metrów ul. Skłodowskiej – Curie i skręt w ul. Ratuszową do żółtej kamienicy nr 3).

Parking przed Akademią:

Parking Urzędu Miasta przy ul. Ratuszowej – 30 metrów od Akademii. Od godz. 16:00 bezpłatny z dużą liczbą WOLNYCH MIEJSC dla kursantów Akademii.

Rano można się także zatrzymać na ul. Skłodowskiej – Curie lub na chwilę wjechać w podwórko naprzeciw wejścia do Akademii.

Opłaty za półkolonie w Akademii:

  • 690 zł przy zapisie po promocji (po 30 maja 2022 r.).

Cena obejmuje zajęcia przez 5 dni od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 16:30, z drugim śniadaniem, podwieczorkiem i z ciepłym lunchem w sprawdzonym barze blisko Akademii.

Grafik zajęć dostępny w sekretariacie Akademii 89 521 87 45 lub poprzez formularz zgłoszeniowy – na dole strony.

O pierwszeństwie zapisu decyduje data wniesienia pełnej opłaty za półkolonie.

Zgłoś swoje dziecko do udziału w półkoloniach (wypełnij formularz na dole strony).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (do 10 osób w każdej grupie) rezerwację miejsca na półkolonie należy potwierdzić wpłatą 200 zł zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji.

W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji miejsce na półkoloniach może zostać zaoferowane osobie z listy rezerwowej.

Zapraszamy. Dzieciaki uwielbiają zajęcia w Akademii. Liczba miejsc ograniczona do 10 dzieci w grupie.

Zapisz dziecko teraz wypełniając formularz poniżej lub dzwoniąc na tel. 89 521 87 45 do sekretariatu Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.

W wakacje 2022 Akademia zaprasza także na:

Półkolonie od 27.06 do 01.07. 2022 r. dla 7-9 latków:

Zapraszamy na czerwcowe i sierpniowe półkolonie. Kliknij podkreślenie powyżej i poznaj ofertę sierpniowych półkolonii w Akademii.

Obozy i kolonie blisko Olsztyna

Zapisz dziecko teraz wypełniając formularz poniżej lub dzwoniąc na tel. 89 521 87 45 do sekretariatu Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.

Zachowujemy reżim sanitarny