Półkolonie dla 10-13 latków pt. „Sztuczna inteligencja – programowanie gier”i „Akademia Talentów” od 22 do 26.08. 2022 r.

Zapisy na listę rezerwową. Wszystkie miejsca sprzedane.

Akademia zaprasza 10-13 latków na wakacyjne warsztaty, w czasie których przy pomocy sztucznej inteligencji będą programować gry oraz odkryją swoje liczne talenty w programie „Akademia Talentów”. Spędzą fajnie czas na grach i zabawach w salach i na zielonych placach zabaw wokół olsztyńskiego Zamku. Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 16:30 z przerwami na 3 smaczne posiłki.

Półkolonie w Akademii są ciekawe i aktywne. Pełne atrakcji, ale nie przeładowane, wciągające i interesujące. Nastolatki mogą liczyć na wsparcie dwóch certyfikowanych trenerów Akademii oraz obsady sekretariatu Akademii.

Zgłoś swoje dziecko do udziału w półkoloniach. Zapisy poprzez formularz na dole strony.

Opis zajęć dla 10-13 latków w przedostatnim tygodniu wakacji od 22 do 26.08. 2022 r.

  • Akademia Talentów 

Rozwijanie swoich pasji i odkrywanie nieznanych talentów.. Brzmi świetnie? Akademia talentów to półkolonia idealna dla dzieci, którzy uwielbiają kreować, tworzyć i doświadczać swoich zdolności na każdym kroku. Czas półkolonii młode talenty spędzą na dobrej zabawie i chwilach relaksu, przeżywając przy tym ogrom satysfakcji. Kreatywność i pozytywna energia będą podstawowymi składnikami twórczości naszych uczestników.

Akademia talentów pozwoli dzieciom zaprezentować wachlarz swoich artystycznych możliwości. Kto wie, może odnajdziemy talent projektanta, którego twórczości będziemy podziwiać na słynnych wybiegach mody? Na pewno nie zabranie światowej sławy sportowców! Uczestnicy będą mieli okazję wczuć się w prawdziwych artystów malując obrazy, których pozazdrościłby im sam Pablo Picasso. Poza pięknymi obrazami dzieci stworzą żywą sztukę malując siebie. Uczestnicy poznają tajniki fotografii.

Każdy kto odkryje swój talent będzie go mógł szlifować i wystąpić w Akademiowym Talent Show! Oczywiście nie zabraknie gier i zabaw na świeżym powietrzu, które tylko umocnią nowe przyjaźnie! Podczas tej półkolonii dzieci poznają prawdziwą sztukę, sztukę idealnego odpoczynku! Do tego smaczne 3 posiłki.

 

Akademia Talentów w Olsztynie

 

  • Sztuczna inteligencja (warsztaty programowania dla 10-13 latków. 1 grupa, 10 miejsc).

Akademia zaprasza na półkolonie w czasie, których dziewczyny i chłopcy w wieku 10-13 lat znajdą odpowiedź na pytania „czy maszyny mogą się uczyć?”, „czy maszyny potrafią rozpoznać nasz nastrój?”, „dlaczego komputery często wygrywają z nami w szachy lub warcaby?”, „czy roboty mogą się zbuntować?”

Na wakacyjnych warsztatach podstaw Sztucznej Inteligencji uczestnicy stworzą własne gry, boty i aplikacje potrafiące rozmawiać, rozpoznawać twój nastrój i obrazy. Zaprogramują również roboty, aby „same” podejmowały decyzje i odpowiednio działały.

Robiąc własne projekty SI uczestnicy przekonają się, jak działa sztuczna inteligencja (AI) i do czego jest zdolna!

Akademia zapewnia w cenie:

– ciekawy program półkolonii z atrakcjami dla dzieci,

– drugie śniadanie i podwieczorek, napoje i owoce w czasie przerw,

– bogaty sprzęt i materiały do każdego typu zajęć,

– zajęcia prowadzone przez trenerki i trenerów Akademii posiadających wyższe wykształcenie pedagogiczne, wieloletnie doświadczenie w pracy w placówkach edukacyjnych, lubianych przez dzieci i cenionych przez rodziców,

– dzieci będą też pod opieką 3 osobowego zespołu sekretariatu Akademii pełnego uśmiechu i życzliwości,

– od godz. 7:30 do 8:30 i od godz. 16:00-16:30 zajęcia opiekuńcze dla dzieci pracujących rodziców,

– bloki tematyczne w godz. 08:30 – 11:45 oraz 12:45 – 16:00,

– ciepły lunch w godz. 11:45 – 12:45 w Barze smaczne „Obiady u Marylki”,

– spacery, gry i zabawy w parku lub na placu zabaw blisko Zamku,

– każdego dnia fotorelacje z półkolonii na Facebooku.

Miejsce półkolonii:

Wyposażone sale w siedzibie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1 w centrum Olsztyna. W pięknie odnowionej kamienicy nr 3 (żółta elewacja) obok przychodni zdrowia.

Zajęcia odbywać się będą także w parku i placach zabaw dla dzieci w pobliżu Zamku Kapituły Warmińskiej lub Parku Centralnym w Olsztynie. Można tam dojść z Akademii w 7 minut.

Dojazd do Akademii:

Dojazd SAMOCHODEM od ul. Skłodowskiej – Curie lub ul. 1-go Maja,

TRAMWAJEM – przystanek przy Wysokiej Bramie (i dalej przy CH Inka w górę pieszo 200 metrów ul. Skłodowskiej – Curie i skręt w ul. Ratuszową do żółtej kamienicy nr 3).

Parking przed Akademią:

Parking Urzędu Miasta przy ul. Ratuszowej – 30 metrów od Akademii. Od godz. 16:00 bezpłatny z dużą liczbą WOLNYCH MIEJSC dla kursantów Akademii.

Rano można się także zatrzymać na ul. Skłodowskiej – Curie lub na chwilę wjechać w podwórko naprzeciw wejścia do Akademii.

Opłaty za półkolonie w Akademii:

  • 690 zł przy zapisie po promocji (po 30 maja 2022 r.).

Cena obejmuje zajęcia przez 5 dni od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 16:30, z drugim śniadaniem, podwieczorkiem i z ciepłym lunchem w sprawdzonym barze blisko Akademii.

Grafik zajęć dostępny w sekretariacie Akademii 89 521 87 45 lub poprzez formularz zgłoszeniowy – na dole strony.

O pierwszeństwie zapisu decyduje data wniesienia pełnej opłaty za półkolonie.

Zgłoś swoje dziecko do udziału w półkoloniach (wypełnij formularz na dole strony).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (do 10 osób w każdej grupie) rezerwację miejsca na półkolonie należy potwierdzić wpłatą 100 zł zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji.

W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji miejsce na półkoloniach może zostać zaoferowane osobie z listy rezerwowej.

Zapraszamy. Dzieciaki uwielbiają zajęcia w Akademii. Liczba miejsc ograniczona do 10 dzieci w grupie.

Zapisz dziecko teraz wypełniając formularz poniżej lub dzwoniąc na tel. 89 521 87 45 do sekretariatu Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.

W wakacje 2022 Akademia zaprasza także na:

Półkolonie od 27.06 do 01.07. 2022r.

w pierwszym tygodniu wakacji Akademia przygotowała ciekawe półkolonie dla 7-9 latków:

Zapraszamy na czerwcowe i sierpniowe półkolonie. Kliknij podkreślenie powyżej i poznaj ofertę sierpniowych półkolonii w Akademii.

Zachowujemy reżim sanitarny