Eksperymenty naukowe – franczyza

Oferujemy franszyzę zajęć dla przedszkolaków lub uczniów klas 1-4 szkoły podstawowej pt. Eksperymenty przyrodnicze. Razem 15 spotkań po 1h w grupach po 10-25 os.:

Na każdych zajęciach, dzieci rozmawiać z prowadzącym o zjawiskach przyrodniczych, samodzielnie przeprowadzać bezpieczne doświadczenia, wykonywać prace plastyczne, uczestniczyć w krótkich ćwiczeniach ruchowych, poznawać wierszyki o przyrodzie, wypełniać łatwe karty pracy w podręczniku. Celem eksperymentów jest samodzielne odkrywanie i poznanie przez dzieci ciekawych zjawisk przyrody i prostych praw fizyki. Zajęcia uzupełniają treści programowe szkoły podstawowej i przedszkola.

W czasie kursu dzieci wezwą udział 15 spotkaniach kursu z eksperymentów naukowych przygotowanych przez Akademię Nauki. Akademia oferuje dwa programy po 15 spotkań dla:

W ramach franszyzy Akademia Nauki zapewnia:

Dzieciaki uwielbiają mieszać, przelewać i robić wybuchy. Te zajęcia są wspaniałym poligonem doświadczalnym dla ciekawych świata dzieci.

Informacja o licencjodawcy:

Akademia Nauki prowadzi kursy dla dzieci i młodzieży w Olsztynie od 2003 r. W jej zajęciach wzięło udział kilka tysięcy małych uczestników. Oprócz eksperymentów oferuje kursy efektywnej nauki i robotyki Lego. „Gazeta Olsztyńska” (największy dziennik w północno – wschodniej Polsce) uznała Akademię za jedną ze 123 instytucji mających największy wpływ na życie mieszkańców Olsztyna.

Wyślij maila na adres franczyza@efektywna-nauka.pl i dowiedz się więcej!

Zachowujemy reżim sanitarny