Przygotowanie do testu na koniec klasy 8 w ferie zimowe 2021 r.

Przygotowanie do testu na koniec klasy 8 w ferie zimowe 2021 r.

W ferie Akademia w Olsztynie zaprasza uczniów kończących szkołę podstawową na zimowe warsztaty przygotowujące do egzaminu na koniec ich szkoły.
Przez 5 dni będą ćwiczyć pamięć i techniki zapamiętywania, uczyć się czytać ze zrozumieniem zadania egzaminacyjne i podawać właściwe odpowiedzi. Poznają strategie zdawania egzaminów. Główny nacisk zostanie położony na poprawienie jakości i szybkości uczenia się.

Zajęcia w salach Akademii lub zdalnie w zależności od aktualnych zaleceń sanitarnych rządu. Zapisz się teraz – zapłać później!

 

Kiedy zajęcia?

Zajęcia przygotowujące do testu na koniec szkoły podstawowej odbędą się w Akademii w Olsztynie
w drugim tygodniu ferii
od 11 do 15 stycznia 2021 r. w godz. 9:30-12:45.
Uwaga. W warsztatach przygotowujących do testu na koniec klasy 8 mogą wziąć udział ambitni i dobrze uczący się 7-klasiści.

Zajęcia polecane dla uczniów z miejscowości Olsztyn, Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Ostróda, Pisz, Szczytno, Węgorzewo.

Zajęcia w salach Akademii lub zdalnie w zależności od aktualnych zaleceń sanitarnych rządu.

Cele kursu:

  • poprawienie koncentracji uczniów poprzez powtórzenie, utrwalenie i rozszerzenie wiadomości z danego przedmiotu nauczania wdrażając techniki efektywnej nauki zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych na poziomie egzaminu ósmoklasisty,
  • ćwiczenie i rozwinięcie umiejętności intelektualnych kursantów, rozwój pamięci, kreatywności i inteligencji wielorakiej. Ukierunkowanie do wykorzystania zdobytej wiedzy i zasobów efektywnej nauki w czasie rozwiązywania zadań zamkniętych i otwartych typowych dla egzaminu ósmoklasisty.

 

Metody:

Kurs przeprowadzony będzie w oparciu o specjalnie opracowany program z wdrożeniem:

  • technik szybkiego czytania,
  • technik pamięciowych,
  • technik relaksacyjnych,
  • technik koncentracji,
  • umiejętność efektywnego rozwiązywania testów egzaminacyjnych.

Prowadzący:

Warsztaty przygotowujące do testu kończącego szkołę poprowadzi Tomasz Charukiewicz – ceniony trener Akademii w Olsztynie. Specjalizuje się w kursach efektywnej nauki dla młodzieży. Jego kursanci osiągają ponadprzeciętne wyniki w zapamiętywaniu i szybkim czytaniu ze zrozumieniem. Są mistrzami koncentracji.
Tomasz Charukiewicz jako doradca zawodowy i pedagog potrafi rozmawiać z nastolatkami i w atrakcyjny dla nich sposób prowadzić zajęcia. Uczniowie cenią spotkania z T. Charukiewiczem i chętnie przychodzą na jego zajęcia.

Wszystkie korzyści płynące z nabytych umiejętności i kompetencji znajdą odzwierciedlenie w poprawie koncentracji dziecka i przyswajaniu wiedzy ze standardów wymagań egzaminacyjnych oraz zasady przeprowadzenia testu ósmoklasisty:

  • Na kursie z efektywnej nauki przekazujemy najefektywniejsze techniki umożliwiające sprawniejsze przyswajanie przydatnej wiedzy i ćwiczymy tylko niezbędne umiejętności.
  • Wykorzystujemy maksymalnie czas i stosujemy sprawdzone, najskuteczniejsze środki dydaktyczne.

mgr Tomasz Charukiewicz

Zobacz także w ferie w Akademii:
półkolonie dla 7-9 latków od 11 do 15 stycznia 2021 r.
półkolonie dla 9-12 latków 4-5 oraz 7-9 stycznia 2021 r. (z przerwą 6.01 na święto Trzech Króli).

Kliknij podkreślenie i dowiedz się więcej.

W cenie:

– dobry merytorycznie program zajęć przygotowujący do testu końcowego,
– wsparcie wiary dziecka w swoje możliwości,
– przydatne materiały dla uczestników zajęć,
– drugie śniadanie, napoje i owoce w przerwie zajęć.

Miejsce zajęć:

Dobrze wyposażona sala konferencyjna Akademii w Biurowcu N9 przy ul. Nowowiejskiego 9 w Olsztynie. Na wysokim parterze. Wejście z holu budynku.

 

Dojazd na zajęcia:

SAMOCHODEM ul. Nowowiejskiego od Dworca Zachodniego lub od ul. Wyzwolenia (Ratusza),
TRAMWAJEM – przystanek przy Wysokiej Bramie (i dalej przy CH Inka w dół 200 metrów).

 

Parking:

Parking przy budynku ul. Nowowiejskiego 9,
Parking pod Zamkiem przy ul. Nowowiejskiego, na wprost miejsca zajęć.
Miejsca postojowe przy ul. Wyzwolenia.

 

Opłaty za zajęcia Akademii:

590 zł za cały tydzień po pół dnia (4h zajęciowe) – cena promocyjna przy zapisie i zapłacie do 20 grudnia 2020 r. lub 640 zł przy zapisie i zapłacie po 20 grudnia 2020 r.
O pierwszeństwie zapisu decyduje data wniesienia pełnej opłaty za półkolonie.

Aby otrzymać link do umowy, zgłoś swoje dziecko do udziału w półkoloniach (wypełnij formularz na dole strony).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (do 6-10 osób w grupie) rezerwację miejsca na półkolonie należy potwierdzić wpłatą 100 zł zaliczki w terminie 3 dni.

W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji miejsce na półkoloniach może zostać zaoferowane osobie z listy rezerwowej.

Zapisz dziecko teraz wypełniając formularz poniżej lub dzwoniąc na tel. 89 521 87 45 do sekretariatu Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.

 

Zachowujemy reżim sanitarny