Półkolonie dla 7-9 latków w ferie zimowe 2021 r. w Olsztynie.

Akademia w Olsztynie w ferie zaprasza dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w czasie ferii zimowych z zachowaniem reżimu sanitarnego w nowym terminie ferii. Rekrutacja zakończona.

Półkolonie w Olsztynie.

Zgłoszone 7-9 latki wezmą udział w magicznych warsztatach „czary – mary” i będą programować i tworzyć własne gry komputerowe na Code Avengers. Generalnie będą mile spędzać czas na grach i zabawach, chodzić na spacery. Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 16:30 z przerwami na 3 smaczne posiłki. Rekrutacja zakończona!

Każdego dnia dzieci będą brały udział w dwóch blokach zajęciowych dostosowanych do ich wieku (w nawiasie). Dzięki temu półkolonie w Akademii są ciekawe i aktywne. Pełne atrakcji, ale nie przeładowane, wciągające i interesujące. Dzieci będą pod opieką dwóch certyfikowanych animatorów Akademii wspieranych przez pełen uśmiechu 3 osobowy sekretariat Akademii.

W drugim tygodniu ferii od 11 do 15 stycznia 2021 r. półkolonie dla uczniów kl. 1, 2 i 3.

Akademia zaprasza 7-9 latki. Dzieci będą miały zajęcia w dwóch 6-8 osobowych grupach. Jedna dla 7-8 latków oraz druga grupa 8-9 latków. W programie:

  • Magiczne warsztaty „Czary – mary” oraz
  • Nauka kodowania i tworzenia gier na platformie Code Avengers.

Opis zajęć w ferie dla 7, 8 lub 9 latków:

  • Magiczne warsztaty „Czary – mary” (pół dnia)

Magia ciekawi, magia wciąga. Każde dziecko chce umieć robić sztuczki i zadziwiać innych. Robić rzeczy niezwykłe i wzbudzać tym podziw. Akademia wie o tym i przygotowała dla dzieci specjalny program pt. „Czary – mary”.

Podczas półkolonii dzieci zgłębią świat magii i iluzji. Prowadzeni przez sprawnego iluzjonistę – trenera Akademii – będą ćwiczyć magiczne sztuczki z lewitującymi i znikającymi przedmiotami, nauczą się czytać w myślach obserwatorów i odgadywać „pomyślane” przez nich liczby i karty. Zdobędą niezwykłe umiejętności np. zawiązywania sznurowadeł bez dotykania butów.

Wszystkie sztuczki oparte są na rozwijaniu umiejętności manualnych, pamięci, refleksu bądź kreatywnego myślenia.

Adepci magii na półkoloniach Akademii samodzielnie wykonają potrzebne rekwizyty, poprawią swoją zręczność oraz … umiejętność liczenia. Rekwizyty i umiejętności wezmą do domu. Mile poproszeni zaprezentują je domownikom.

  • Kurs nauki programowania (kodowania) na platformie Code Avengers (pół dnia).

Program kursu stawia na naukę kodowania. W czasie zajęć z trenerem uczestnicy będą pisać prawdziwe programy i znajdować błędy w kodach. Dla najmłodszych zaplanowano ciekawe scenariusze z bohaterami akcji oraz proste strzelanie i gry między ćwiczeniami.

Zajęcia poprowadzi doświadczony i lubiany przez dzieci trener Akademii. Każdy z uczestników otrzyma dostęp do rewelacyjnej platformy Code Avengers.

W ferie 2021 Akademia oferuje także:

W pierwszym tygodniu ferii 4-5 i 7-9 stycznia 2021 r. półkolonie dla uczniów kl. 3, 4, 5 i 6.

Akademia przygotowała atrakcyjne półkolonie dla 9-12 latków:

Kliknij podkreślenie i dowiedz się więcej.

W drugim tygodniu ferii od 11 do 15 stycznia 2021 r. warsztaty przygotowujące do egzaminu na koniec klasy ósmej.

Akademia zaprasza uczniów kl. 7 i 8 na zajęcia przygotowujące do testu na koniec szkoły podstawowej. W programie zajęcia efektywnej nauki, technik zapamiętywania i szybkiego czytania ze zrozumieniem pomagające w uczeniu się. W zależności od aktualnych wytycznych rządu, zajęcia odbywać się będą w salach Akademii stacjonarnie lub zdalnie.

Kliknij podkreślony link i poznaj szczegóły oferty.

Akademia zapewnia w cenie:

– ciekawy program półkolonii z atrakcjami dla dzieci,

– drugie śniadanie i podwieczorek, napoje i owoce w czasie przerw,

– bogaty sprzęt i materiały do każdego typu zajęć,

– zajęcia prowadzone przez trenerki i trenerów Akademii posiadających wyższe wykształcenie pedagogiczne, wieloletnie doświadczenie w pracy w placówkach edukacyjnych, lubianych przez dzieci i cenionych przez rodziców,

– dzieci będą też pod opieką 3 osobowego zespołu sekretariatu Akademii pełnego uśmiechu i życzliwości,

– od godz. 7:30 do 9:00 zajęcia opiekuńcze dla dzieci pracujących rodziców,

– bloki tematyczne w godz. 9:00 – 12:15 oraz 13:15 – 16:30,

– ciepły lunch w godz. 12:15 – 13:15,

– spacery, gry i zabawy w parku lub na placu zabaw blisko Zamku,

– każdego dnia fotorelacje z półkolonii na Facebooku.

Miejsce półkolonii:

Wyposażone sale w siedzibie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1 w centrum Olsztyna. W odnowionej kamienicy nr 3 (żółta elewacja) obok przychodni zdrowia.

Zajęcia odbywać się będą także w parku i placach zabaw dla dzieci w pobliżu Zamku Kapituły Warmińskiej lub Parku Centralnym w Olsztynie. Można tam dojść z Akademii w 7 minut.

W zależności od aktualnych wytycznych rządu, zajęcia odbywać się będą w salach Akademii stacjonarnie, a dla uczniów kl. 8 zdalnie.

Dojazd do Akademii:

Dojazd SAMOCHODEM od ul. Skłodowskiej – Curie lub ul. 1-go Maja,

TRAMWAJEM – przystanek przy Wysokiej Bramie (i dalej przy CH Inka w górę pieszo 200 metrów ul. Skłodowskiej-Curie i skręt w ul. Ratuszową do żółtej kamienicy nr 3).

Parking przed Akademią:

Parking Urzędu Miasta przy ul. Ratuszowej – 30 metrów od Akademii. Od godz. 16:00 jest bezpłatny z dużą liczbą WOLNYCH MIEJSC dla kursantów Akademii.

Rano można się także zatrzymać na ul. Skłodowskiej – Curie lub na chwilę wjechać na podwórko naprzeciw wejścia do Akademii.

Opłaty za półkolonie w Akademii:

  • 590 zł przy zapisie i zapłacie za półkolonie w okresie promocji do 20 grudnia 2020 r. lub
  • przy zapisie po promocji (po 20 grudnia 2020 r.) należy zapłacić 50 zł więcej.

Cena obejmuje zajęcia przez 5 dni od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 16:30, z drugim śniadaniem, podwieczorkiem i z ciepłym lunchem.

Grafik zajęć dostępny w sekretariacie Akademii 89 521 87 45 lub poprzez formularz zgłoszeniowy – na dole strony.

O pierwszeństwie zapisu decyduje data wniesienia pełnej opłaty za półkolonie.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (do 6-8 osób w każdej grupie) rezerwację miejsca na półkolonie należy potwierdzić wpłatą 100 zł zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji.

W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji miejsce na półkoloniach może zostać zaoferowane osobie z listy rezerwowej.

Aby otrzymać link do umowy, zgłoś swoje dziecko do udziału w półkoloniach (wypełnij formularz na dole strony).

Zapraszamy. Dzieciaki uwielbiają zajęcia w Akademii. Liczba miejsc ograniczona do 8 dzieci w grupie.

Rekrutacja zakończona.

Zachowujemy reżim sanitarny