Półkolonie dla 9-12 latków w ferie zimowe 2021 r. w Olsztynie.

Akademia w Olsztynie w ferie zaprasza dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w czasie ferii zimowych z zachowaniem reżimu sanitarnego. Rekrutacja zakończona.

 

Półkolonie w Olsztynie.

Zgłoszone 9-12 latki wezmą udział w warsztatach filmowych i będą programować i tworzyć grę komputerową Minecraft. Będą aktywnie spędzać czas w salach oraz na świeżym powietrzu. Zajęcia w małych 6-8 osobowych grupach od poniedziałku (04.01.21r.) do soboty (09.01.21r.) (bez świątecznej środy 06.01.21 r.) w godz. od 7:30 do 16:30 z przerwami na 3 smaczne posiłki. Rekrutacja zakończona!

Każdego dnia dzieci będą brały udział w dwóch blokach zajęciowych dostosowanych do ich wieku. Dzięki temu półkolonie w Akademii są ciekawe i aktywne. Pełne atrakcji, ale nie przeładowane, wciągające i interesujące. Dzieci będą pod opieką dwóch certyfikowanych animatorów Akademii wspieranych przez pełen uśmiechu sekretariat Akademii.

W pierwszym tygodniu ferii 4-5 i 7-9 stycznia 2021 r. półkolonie dla uczniów kl. 3, 4, 5 i 6.

Akademia przygotowała atrakcyjne półkolonie dla 9-12 latków:

  • warsztaty filmowe
  • kurs tworzenia gier i kodowania Minecraft.

Opis zajęć w ferie dla 9-12 latków:

  • Warsztaty filmowe

Kręcisz filmiki komórką? Chcesz nauczyć się kadrowania, obrabiania filmów, zdjęć i zostać gwiazdą Internetu? Dołącz do nas i zapisz się na warsztaty w Akademii.

Uczestnicy będą nakręcać sceny i krótkie filmy. Spotkają się z fotografem i monterem. Dowiedzą się jak stworzyć dobry scenariusz i scenografię. Spróbują swoich sił przed obiektywem, wcielą się w rolę reżysera, scenografa lub charakteryzatora komedii czy dramatu.

Do realizacji pomysłów uczestnicy warsztatu wykorzystają własne komórki, najbardziej znane aplikacje. Będą mogli spróbować swoich sił przed obiektywem kamery telefonu pozostałych uczestników.

Rezultatem półkolonii będą krótkie filmy, które zostaną udostępnione przez uczestników na Facebook i YouTube. Zapraszamy na tydzień pełen wrażeń. Każdy znajdzie odpowiednią dla siebie scenerię: komedia, musical, dramat i horror.

Zajęcia poprowadzi Ula Tomaszewska certyfikowana trenerka Akademii, miłośniczka filmów, uczestniczka castingów do ról w filmach i spotach reklamowych, lubiana przez uczestników zajęć Akademii. Wesprą ją reżyser i montażysta sesji filmowych raperów i fotografka.

  • Kurs tworzenia gier i kodowania Minecraft

Minecraft to popularna na świecie gra komputerowa. Gra jest symulacją życia. Uczestnicy za pomocą wizualnego języka programowania tworzą swój własny świat Minecraft. W nim rozwiązują zadania programistyczno – logiczne. Połączenie zasad bardzo popularnej gry Minecraft i programowania.

Zajęcia poprowadzi doświadczony i lubiany przez uczestników trener Akademii. Każdy z uczestników otrzyma podręcznik do samodzielnego programowania.

nauka programowania. Akademia w Olsztynie

W ferie 2021 Akademia oferuje także:

W drugim tygodniu ferii od 11 do 15 stycznia 2021 r. półkolonie dla uczniów kl. 1, 2 i 3.

Akademia zaprasza 7-9 latki. Będą mieli zajęcia w dwóch 6-8 osobowych grupach. Jedna dla 7-8 latków oraz druga grupa 8-9 latków. W programie:

Kliknij podkreślony link i poznaj szczegóły oferty.

W drugim tygodniu ferii od 11 do 15 stycznia

2021 r. warsztaty przygotowujące do egzaminu na koniec klasy ósmej.

Akademia zaprasza uczniów kl. 7 i 8 na zajęcia przygotowujące do testu na koniec szkoły podstawowej. W programie zajęcia efektywnej nauki, technik zapamiętywania i szybkiego czytania ze zrozumieniem pomagające w uczeniu się.

Kliknij podkreślony link i poznaj szczegóły oferty.

Akademia zapewnia w cenie:

– ciekawy program półkolonii z atrakcjami dla dzieci,

– drugie śniadanie i podwieczorek, napoje i owoce w czasie przerw,

– bogaty sprzęt i materiały do każdego typu zajęć,

– zajęcia prowadzone przez trenerki i trenerów Akademii posiadających wyższe wykształcenie pedagogiczne, wieloletnie doświadczenie w pracy w placówkach edukacyjnych, lubianych przez dzieci i cenionych przez rodziców,

– dzieci będą też pod opieką 3 osobowego zespołu sekretariatu Akademii pełnego uśmiechu i życzliwości,

– od godz. 7:30 do 9:00 zajęcia opiekuńcze dla dzieci pracujących rodziców,

– bloki tematyczne w godz. 9:00 – 12:15 oraz 13:15 – 16:30,

– ciepły lunch w godz. 12:15 – 13:15,

– spacery, gry i zabawy w parku lub na placu zabaw blisko Zamku,

– każdego dnia fotorelacje z półkolonii na Facebooku.

Miejsce półkolonii:

Wyposażone sale w siedzibie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1 w centrum Olsztyna. W odnowionej kamienicy nr 3 (żółta elewacja) obok przychodni zdrowia.

Zajęcia odbywać się będą także w parku i na placach zabaw dla dzieci w pobliżu Zamku Kapituły Warmińskiej lub Parku Centralnym w Olsztynie. Można tam dojść z Akademii w 7 minut.

Dojazd do Akademii:

Dojazd SAMOCHODEM od ul. Skłodowskiej – Curie lub ul. 1-go Maja,

TRAMWAJEM – przystanek przy Wysokiej Bramie (i dalej przy CH Inka w górę pieszo 200 metrów ul. Skłodowskiej-Curie i skręt w ul. Ratuszową do żółtej kamienicy nr 3).

Parking przed Akademią:

Parking Urzędu Miasta przy ul. Ratuszowej – 30 metrów od Akademii. Od godz. 16:00 jest bezpłatny z dużą liczbą WOLNYCH MIEJSC dla kursantów Akademii.

Rano można się także zatrzymać na ul. Skłodowskiej – Curie lub na chwilę wjechać na podwórko naprzeciw wejścia do Akademii.

Opłaty za półkolonie w Akademii:

  • 590 zł przy zapisie i zapłacie za półkolonie w okresie promocji do 20 grudnia 2020 r. lub
  • przy zapisie po promocji (po 20 grudnia 2020 r.) należy zapłacić 50 zł więcej.

Cena obejmuje zajęcia przez 5 dni od poniedziałku do soboty (bez świątecznej środy 6 stycznia 2021 r.), od 7:30 do 16:30, z drugim śniadaniem, podwieczorkiem i z ciepłym lunchem.

Grafik zajęć dostępny w sekretariacie Akademii 89 521 87 45 lub poprzez formularz zgłoszeniowy – na dole strony.

O pierwszeństwie zapisu decyduje data wniesienia pełnej opłaty za półkolonie.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (do 6-8 osób w każdej grupie) rezerwację miejsca na półkolonie należy potwierdzić wpłatą 100 zł zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji.

W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji miejsce na półkoloniach może zostać zaoferowane osobie z listy rezerwowej.

Aby otrzymać link do umowy, zgłoś swoje dziecko do udziału w półkoloniach (wypełnij formularz na dole strony).

Zapraszamy. Dzieciaki uwielbiają zajęcia w Akademii. Liczba miejsc ograniczona do 8 dzieci w grupie.

Rekrutacja zakończona.

Zachowujemy reżim sanitarny