Akademia Super Agentów 2. Obóz od 7-13 lipca 2019 r.

Wakacyjna Akademia Super Agentów 2. Obóz od 7-13 lipca 2019 r.

Wstąp do Wakacyjnej Akademii Super Agentek i Agentów. Po szkoleniu jak James Bond zachwycisz wszystkich super pamięcią i licencją IT na sterowanie robotami Lego. Przygoda zapewniona. Dodatkowy termin.

Obóz poprowadzą lubiani przez dzieci trenerzy Akademii – doskonali animatorzy czasu wolnego, specjaliści robotyki, programowania i technik pamięci. Każdego dnia uczestnicy będą mieli do dyspozycji roboty Lego serii WeDo i NXT oraz m-Boty i samobieżne Ultimate. Zajęcia odbywać się będą także na pilnie strzeżonej plaży nad jeziorem pośród lasów.

Ty też możesz zostać Super Agentem!

Nowa Kaletka stanie się tajnym ośrodkiem szkoleniowym Super Agenta. Każdy dzień będzie nowym, fascynującym zadaniem! Będziemy bronić zaszyfrowanej tajemnicy, angażować roboty w niecodzienne misje i budować labirynty chroniące przed niebezpieczeństwem. Poznamy również tajniki wyszkolenia Jamesa Bonda, będziemy doskonalić super pamięć nauczymy się sterować robotami oraz wykorzystywać je do tajnych misji, poznamy podstawy kryptografii i staniemy się ekspertami w szyfrowaniu oraz rozszyfrowywaniu wiadomości! Zagramy w gry logiczne oraz przekonamy się, że nawet najmniejszy szczegół ma olbrzymie znaczenie podczas misji! Życie Jamesa Bonda to nie tylko praca, ale również wypoczynek. Doskonale o tym wiemy i zapewniamy, że podczas Akademii Super Agentów nie zabraknie słodkiego leniuchowania na plaży… tajnej plaży.

Akademia Super Agentów łączy w sobie warsztaty IT i robotyki Lego dla dzieci z letnimi warsztatami zapamiętywania. Wszystko po to, aby każda dziewczynka i chłopiec mogli zostać Super Agentem i być jak James Bond.

W programie obozu Akademia Super Agentów „Bądź jak James Bond”:

 • tajniki wyszkolenia tajnych agentów,
 • doskonalenie super pamięci,
 • warsztaty IT i sterowania robotami,
 • nocna misja i rozpoznawanie terenu,
 • podkładanie podsłuchu przy pomocy robota,
 • rozgrywki agentów i łamanie kodów,
 • leniuchowanie na tajnej plaży,
 • psychologia tajnego agenta.

W programie obozu Akademii także:

 • tworzenie portretów pamięciowych,
 • gry i zabawy integracyjne,
 • potyczka morska,
 • dyskoteka oraz zabawy przy ognisku,
 • zawody sportowe Super Agentów,
 • zabawy pradawnych agentów na świeżym powietrzu,
 • wieczorne czytanie o przygodach Jamesa Bonda.

 

Kadra obozu Akademii:


Kierownikiem obozu jest Radosław Batożyński, certyfikowany kierownik obozów. Ceniony nauczyciel, doktorant UWM, operator dronów i trener technik pamięci w Akademii. R. Batożyński będzie odpowiadał z bezpieczeństwo i satysfakcje uczestników na obozie.

Obozy Akademii jako wychowawcy prowadzą certyfikowani opiekunowie z wyższym wykształceniem. Cenieni przez dzieci i rodziców pedagodzy pracujący w szkołach oraz w Akademii jako trenerzy kursów efektywnej nauki.
Śledź codzienne relacje z obozu na Fb Akademii facebook.com/efektywnanaukaolsztyn.

 

Opinie rodziców o obozach Akademii:

 • „Dzieci świetnie się bawią, a przede wszystkim jest właściwa nad nimi opieka.”
 • „Bogaty program. Zadowolone dziecko, codzienne relacje na FB, poznawanie przyrody i ruch.”
 • „Blisko Olsztyna, ładne miejsce, kadra super, dzieci szczęśliwe.”
 • „Moja córka jest zachwycona, wspomina obóz Akademii jako najlepszy w życiu. Chce jechać jeszcze raz z tymi samymi opiekunami.”

Najlepsze wakacje w Akademii to:

 • bogaty i doprecyzowany w szczegółach program,
 • wspaniali wychowawcy – certyfikowani trenerzy Akademii, na co dzień pracujący z dziećmi, bardzo cenieni przez dzieci i rodziców,
 • doskonała atmosfera i moc atrakcji dla dzieci,
 • dbałość o bezpieczeństwo oraz rozwój społeczny i intelektualny uczestników,
 • bezpieczny kontakt z przyrodą i zwierzętami,
 • certyfikat organizatora turystyki w woj. W-M nr 9/2016,
 • 15 lat doświadczenia Akademii w edukacji dzieci i organizacji wypoczynku dzieci. Absolwenci prowadzonych przez Akademię kursów szybkiego czytania, technik pamięci, koncentracji, robotyki Lego, programowania oraz eksperymentów naukowych „Fizyka dla Smyka” należą do najlepszych uczniów w klasie,
 • codzienne fotorelacje z obozu na Facebooku Akademii.

Super Agent na pilnie strzeżonej plaży ośrodka „Syrenka” w Marózie, gdzie odbywa się szkolenie Super Agentów Akademii

 

Pobyt

Wypoczynek blisko domu, bo 30 km od Olsztyna w całorocznym ośrodku wypoczynkowym „Syrenka” w wakacyjnej miejscowości Waplewo nad jez. Maróz. Zakwaterowanie w wygodnych 3 os. pokojach z łazienkami w murowanym pawilonie „Puchatek”. Sprawdź ośrodek oraz dowiedz się jak szybko do niego dojechać z Olsztyna na http://osrodeksyrenka.pl/

Zajęcia odbywać się będą na licznych placach zabaw, boiskach, strzeżonej plaży „Syrenki” oraz pobliskich leśnych polanach. Zawsze pod czujną opieką wychowawców.

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie dla dzieci. Cztery zdrowe posiłki (śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje) codziennie przygotowywane przez doskonałych kucharzy ośrodka „Syrenka”.

Najbliższy sklepik znajduje się 800 metrów od ośrodka kolonii. Uczestnicy odwiedzą go tylko pod opieką wychowawców.

Pobyt zaczynamy od obiadokolacji. W dniu wyjazdu będzie śniadanie dla dzieci oraz od godz. 10:30 impreza pożegnalna przy ognisku dla rodziców i dzieci. Będą kiełbaski do upieczenia w ogniu, chleb ze smalcem oraz kiszonymi ogórkami.

Termin

7 – 13 lipca 2019 r.
Obóz zaczyna się w niedzielę o godz. 15-stej w Marózie k. Olsztynka. Rodzice sami przywożą dzieci i sprawdzają warunki na miejscu. Wspólnie z dzieckiem obejmują pokój.

Obóz kończy się w sobotę . Rodzice do godz 10.00 sprawdzają walizkę dziecka i opuszczają pokój.

O godz. 10.30 rozpoczyna się uroczyste podsumowanie obozu przy ognisku z udziałem obozowiczów i ich rodziców. Do godz 12.30 piekąc kiełbaski, pijąc kawę i jedząc smakołyki przygotowane przez zamkowych kucharzy nastąpi podsumowanie obozu oraz uroczyste wręczenie dyplomów.

 

Cena obozu od 1 czerwca:  LAST MINUTE!

(ostatnie 2 miejsca)

1345 zł za pełen obóz ze wszystkimi atrakcjami dla dzieci.

Od ceny odejmuje się dodatkowo upusty:
40 zł – rodzinny lub dla pracowników Michelin i Energa Obrót S.A. i/lub
35 zł – za kolejny wyjazd na obóz Akademii,
jeżeli są należne.

Szczegóły poniżej w zał. 1 „Informacja dla podróżnego przed zawarciem umowy”. Liczba miejsc ograniczona. Cena obozu w następnych miesiącach, po zakończeniu promocji, będzie wyższa.

Rodzice otrzymają fa vat upoważniającą do dofinansowania z zakładu pracy za wypoczynek dziecka.

Jak zapisać dziecko na obóz:

 1. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy „Skontaktuj się z nami” znajdujący się na samym dole tej strony.
 2. Odbierz mail Akademii z linkiem do umowy.
 3. Wypełnij umowę, wygeneruj ją i wydrukuj. Razem z umową automatycznie wydrukują się 4 załączniki. Wypełnij „Kartę kwalifikacyjną” zał. nr 3 do umowy.
 4. Przyjdź do sekretariatu Akademii podpisać umowę i wpłacić przedpłatę 400 zł gotówką, kartą lub przelewem.
 5. Pozostałą część ceny obozu można dopłacić do 30 maja.

Dodatkowe informacje o obozie (wygenerują się automatycznie razem z wypełnioną przez ciebie umową; możesz je podejrzeć przed wygenerowaniem umowy):

Zarezerwuj miejsce na obozie TERAZ i wskaż przyjaciół, z którymi twoje dziecko ma mieszkać w jednym pokoju. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Zobacz inne oferty Akademii dla dzieci na wakacje 2019 r.:

 

Zobacz fotorelacje z obozów Akademii w latach poprzednich na Facebooku Akademii – klikając Facebooku Akademii. W zakładce „Zdjęcia” umieściliśmy Album z obozów. Więcej zdjęć można też znaleźć cofając się na „osi czasu” (wallu) Akademii do wakacyjnych postów z lipca 2015, 16, 17 i 18 r. 🙂

Zarezerwuj wstępnie miejsce dla dziecka TERAZ wypełniając formularz poniżej. Skontaktujemy się z tobą niezwłocznie i odpowiemy na ewentualne pytania. Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.

Zachowujemy reżim sanitarny