Obóz survivalowy dla 10-13 latków „Skarb Herkusa” k. Pasymia. Wakacje od 18 do 24 lipca 2021 r.

Wszystkie miejsca sprzedane. Weź udział w ekspedycji w głąb warmińskich lasów. Odczytaj tajemnicze pismo pruskich plemion. Zbuduj szałas, rozpal ognisko i poczuj swoje moce.

Mały obóz w kameralnym ośrodku blisko Olsztyna. Zgodnie z Wytycznymi GIS, MZ i MEN. Przy zakupie obozu można płacić bonem turystycznym.

 

W programie obozu survivalowego „Skarb Herkusa” Akademii:

 • podejmowanie wyzwań i odkrywanie własnych mocy,
 • poznawanie zagadek Prusów i wodza Herkusa,
 • szyfrowanie i czytanie zakodowanych informacji,
 • podchody i nocna wyprawa do lasu,
 • rozpoznawanie roślin i tropów zwierząt,
 • warsztaty posługiwania się mapą i kompasem,
 • bieg na orientację,
 • konkursy, zabawy i kalambury,
 • rozgrywki sportowe, gra w piłkę, wyścigi.

A także:

 • zajęcia integracyjne i budowanie bezpieczeństwa,
 • codzienne kąpiele na strzeżonej plaży w ośrodku pod opieką ratownika i wychowawców z zachowaniem dystansu społecznego na plaży,
 • rozgrywki sportowe i zabawy na świeżym powietrzu,
 • gry terenowe,
 • warsztaty technik zapamiętywania.

Termin

od 18 do 24 lipca 2021 r.

Opinie nt. obozu survivalowego Akademii:

Polecam. Fantastyczni opiekunowie, ciekawy program. Dziecko na pewno nie będzie się nudziło. My zaliczyliśmy półkolonie dwa lata temu i obóz tego lata. Pełen profesjonalizm i absolutnie cudowne podejście do dziecka. Mój synek był mega zadowolony. Prosił żeby zapisać go na wszystkie turnusy.
Mama obozowicza

Poleciłbym obóz, ponieważ zajęcia były ciekawe: pogoń za lisem, zjazd z tyrolki, łowienie ryb, robienie zielnika, szałasu, karaoke, basen, jedzenie, wychowawcy, ogólnie wszystko.
Antek, 11 lat

Według mnie obóz był doskonały. Najbardziej podobało mi się budowanie szałasu. Robiliśmy wędki.
Szymon, 12 lat

Na obozie jest bardzo fajnie i dużo się uczysz o roślinach i zwierzętach. Są super warunki i jest bardzo śmiesznie. Chciałabym, żeby obóz był dłuższy.
Martyna, 11 lat

Polecam na 100%. Fachowa opieka, obóz ekstra.
– Julita

Kadra obozu Akademii:

Kierownikiem obozu jest Damian Grzelak, certyfikowany kierownik obozów. Doskonały pedagog, animator czasu wolnego. D. Grzelak będzie koordynował pracą wychowawców obozu i dbał o dzieci w ośrodku.
Obozy Akademii jako wychowawcy prowadzą certyfikowani opiekunowie z wyższym wykształceniem. Cenieni przez dzieci i rodziców pedagodzy pracujący w szkołach oraz w Akademii jako trenerzy kursów efektywnej nauki.
Śledź codzienne relacje z obozu na Facebooku Akademii.

 

Zobacz fotorelacje z obozu Akademii w latach poprzednich na Facebooku Akademii – klikając Facebook Akademii.
W zakładce „Zdjęcia” umieściliśmy Album z obozów. Więcej zdjęć można też znaleźć cofając się na „osi czasu” (wallu) Akademii do wakacyjnych postów z lipca 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019 r. 🙂

 

Gwarancja zwrotu 100% ceny obozu z powodu Covid – możliwość wykupu za ok. 80 zł ubezpieczenia od rezygnacji. Kliknij grafikę poniżej i poznaj szczegóły.

Najlepsze wakacje w Akademii to:

 • pełen reżim sanitarny z zachowaniem obostrzeń sanitarnych wskazanych w Wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży,
 • bogaty i doprecyzowany w szczegółach program,
 • wspaniali wychowawcy – certyfikowani trenerzy Akademii, na co dzień pracujący z dziećmi, bardzo cenieni przez dzieci i rodziców,
 • doskonała atmosfera i moc atrakcji dla dzieci,
 • dbałość o bezpieczeństwo oraz rozwój społeczny i intelektualny uczestników,
 • bezpieczny kontakt z przyrodą,
 • certyfikat organizatora turystyki w woj. W-M nr 9/2016,
 • 19 lat doświadczenia Akademii w edukacji i organizacji wypoczynku dla dzieci. Absolwenci prowadzonych przez Akademię kursów szybkiego czytania, technik pamięci, koncentracji, robotyki Lego, programowania oraz pokazów naukowych należą do najlepszych uczniów w klasie,
 • codzienne fotorelacje z obozu na Facebooku Akademii.


Uczestnicy obozu survivalowego w lesie na jagodach.

 

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie dla dzieci. Cztery zdrowe posiłki (śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje) codziennie przygotowywane przez doskonałych kucharzy ośrodka w Nowej Kaletce.

Posiłki wydawane będą z zachowaniem Wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Pobyt zaczynamy od obiadokolacji. W dniu wyjazdu będzie śniadanie dla dzieci.

Na terenie ośrodka znajduje się sklepik. Uczestnicy będą korzystać z niego w wyznaczonych godzinach, pod opieką wychowawców i z zachowaniem norm sanitarnych (maseczka, dezynfekcja rąk).

Pobyt

Obozy Akademii z Olsztyna

Wypoczynek blisko domu, bo 40 km od Olsztyna w całorocznym ośrodku wypoczynkowym „U Maksia” w wakacyjnej miejscowości Brajniki nad jez. Brajnickim. Zakwaterowanie z zachowaniem 4 m2 na dziecko w wygodnych 2-4 os. pokojach z łazienkami w głównym budynku. Sprawdź ośrodek oraz dowiedz się jak szybko do niego dojechać z Olsztyna na www.umaksia.pl/kontakt/

Zajęcia odbywać się będą na placach zabaw, boiskach oraz pobliskich leśnych polanach. Zawsze pod czujną opieką wychowawców.

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie dla dzieci. Cztery zdrowe posiłki (śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje) codziennie przygotowywane przez doskonałych kucharzy ośrodka „U Maksia”. Posiłki wydawane będą z zachowaniem Wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Pobyt zaczynamy od obiadokolacji. W dniu wyjazdu będzie śniadanie dla dzieci.

Najbliższy sklepik znajduje się 200 metrów od ośrodka obozu. Uczestnicy odwiedzą go z zachowaniem norm sanitarnych (maseczka, dezynfekcja rąk) tylko pod opieką wychowawców.

 

Termin

od 18 do 24 lipca 2021 r.

Obóz zaczyna się w niedzielę o godz. 15:00 w ośrodku „U Maksia” w Brajnikach, k. Pasymia, 40 km od Olsztyna. Rodzice sami przywożą dzieci i z zachowaniem wymogów sanitarnych przekazują dziecko wychowawcy obozu.

Obóz kończy się w sobotę o godz. 11:00 rozdaniem dyplomów przez wychowawcę grupy wakacyjnej. Rodzice odbierają dziecko i jego bagaż od wychowawcy grupy.

Akademia zorganizuje zwyczajowe ognisko z poczęstunkiem kończące obóz, jeżeli pozwolą na to Wytyczne GIS, MZ i MEN.

Cena obozu:

Cena wynosi 1395 zł.

Cena zawiera upust za wpłatę pełnej ceny imprezy do 31 maja 2021 r.

Od ceny odejmuje się dodatkowo upusty, jeżeli są należne:

 • 40 zł – rodzinny lub dla pracowników Michelin i Energa Obrót S.A. i/lub
 • 35 zł – za kolejny wyjazd na obóz Akademii oraz dla kursantów kursów efektywnej nauki Akademii w roku szkolnym 2020/21.

Szczegóły poniżej w zał. 1 „Informacja dla podróżnego przed zawarciem umowy”. Liczba miejsc ograniczona. Cena obozu w następnych miesiącach, po zakończeniu promocji, będzie wyższa.

Po wniesieniu pełnej opłaty za obóz Rodzic otrzyma na maila Fakturę VAT upoważniającą do dofinansowania z zakładu pracy za wypoczynek dziecka.

Jak zapisać dziecko na obóz:

 1. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy „Skontaktuj się z nami” znajdujący się na samym dole tej strony.
 2. Odbierz mail Akademii z linkiem do umowy.
 3. Wypełnij umowę, wygeneruj ją i wydrukuj. Razem z umową automatycznie wydrukują się 4 załączniki. Podpisz umowę i pozostałe załączniki oraz wypełnij „Kartę kwalifikacyjną” zał. nr 3 do umowy.
 4. Podpisaną umowę bezpiecznie prześlij listem poleconym (bez potwierdzenia odbioru) i niezwłocznie zrób przelew. Jeżeli preferujesz kontakt bezpośredni to, aby podpisać umowę i wpłacić przedpłatę 350 zł kartą przyjdź do sekretariatu Akademii między poniedziałkiem a czwartkiem w godz. 12:00-17:00.
 5. Pozostałą część ceny obozu należy dopłacić do 31 maja 2021 r.
 6. Do pełnej ceny obozu możesz dopłacić bonem turystycznym. Kliknij podkreślenie i zobacz jak to zrobić.

Dodatkowe informacje o obozie (wygenerują się automatycznie razem z wypełnioną przez ciebie umową. Możesz je podejrzeć przed wygenerowaniem umowy) załączniki aktualne na dzień 20.02.2021 r.:

Zobacz inne oferty Akademii dla dzieci na wakacje 2021 r.:

 

Uwaga! Im wcześniej kupujesz, to mniej płacisz za obóz.

 

Zachowujemy reżim sanitarny