9-letnia rekordzistka zapamiętywania z Olsztyna

Aż 411 słów zapamiętała 9 letnia Lena bijąc tym rekord zapamiętywania Akademii w Olsztynie. Wyrazy powtórzyła z głowy, we właściwej kolejności, bez zająknięcia, korzystając z technik pamięci poznanych na zajęciach efektywnej nauki Akademii w Olsztynie. – Jestem dumna z mojej córki – powiedziała mama Leny.
Lena chodzi do kl. 2 szkoły podstawowej w Olsztynie. Po lekcjach uczestniczy w kursie efektywnej nauki, technik zapamiętywania i sprawnego czytania w Akademii www.efektywna-nauka.pl. Lena swoim wynikiem pobiła poprzedni rekord Akademii w kategorii 9 latków, poprawiając o 70 słów wynik Szymona, innego 9-letniego kursanta Akademii. Obydwoje są podopiecznymi Kamila Wiśniewskiego, trenera Akademii.
411 słów do zapamiętania Lena otrzymała mailem od swojego trenera. Lista zawierała rzeczowniki łatwiejsze (pies, kot, lizak) i trudniejsze (E-16 czy Starwars). Lena na zapamiętanie w prawidłowej kolejności miała kilka dni i po mistrzowsku poradziła sobie z tym zadaniem. Świadkami jej wyczynu byli m.in. pracownicy Akademii, mama i młodsza siostrę Leny. – Strzelała słowa jak z karabinu – śmiała się mama 9-latki, bijąc jej jednocześnie brawo. – Ani razu się nie zająknęła. Podobnie jest w szkole. Raz, czy dwa przeczyta wierszyk i zna cały na pamięć!
Akademia w Olsztynie jest szkołą efektywnej nauki. Od 20 lat prowadzi zajęcia dla dzieci. Co roku jej kursanci osiągają ponad przeciętne rezultaty w uczeniu się. Są mistrzami w szybkim czytaniu ze zrozumieniem, koncentracji, zapamiętywaniu lub … żonglowaniu. Wyniki te są efektem „ubocznym” zajęć Akademii, a nie celem samym w sobie. Kursanci traktują je jako zabawę i potwierdzenie swoich umiejętności.
Zobacz inne wyniki uczestników zajęć Akademii w Olsztynie klikając podkreślenie najlepsi z najlepszych kursanci Akademii w Olsztynie.

mistrzyni pamięci Akademii w Olsztynie

Zachowujemy reżim sanitarny