Kurs szybkiego czytania, zapamiętywania i podstaw psychologii dla licealistów i uczniów szkół średnich

Zestaw technik szybkiego czytania, skutecznego uczenia się służy do szybkiego pozyskiwania nowej wiedzy w szkole i poza nią. Dynamicznie zmieniający się rynek pracy wymaga bowiem elastyczności i częstego przebranżawiania się, a także tzw. kompetencji miękkich jak komunikatywność, kreatywność, praca w zespole. Kurs wzmacnia refleks intelektualny oraz pomaga odkryć mocne strony i talenty uczestników. Dodatkowo poznają oni sposoby na rozładowanie stresu, koncentrację, autoprezentację. Przedmiotem zajęć będą także rozważania co dalej po maturze i jaki wybrać zawód?

Na zajęciach korzystamy z użytecznych technik bazujących na coachingu i mentoringu, które pomagają wypracować cele, nie tylko zawodowe. Kurs daje wsparcie w nauce ale także pomoc przy wyborze studiów lub zawodu.

Opinie kursantów o Akademii w Olsztynie:

Opinie o kursie Akademii w Olsztynie:

  • Ten kurs w Akademii to jedno z moich fajnych wspomnień. Jestem bardzo szczęśliwa, że tu trafiłam, poznałam świetnych ludzi i super trenera.
  • Kurs wzbogacił mnie mentalnie i dał mi cenną naukę, poza drogą jaką mi wskazał w celu dalszego doskonalenia, pokazał mi jak dążyć do swoich celów.
  • Kursy Akademii pokazały mi, w jaki sposób wybić się spośród reszty. Nauczyły mnie biegać, kiedy wszyscy inni maszerują, dzięki Akademii wiem, na ile stać mój umysł, ile mogę w życiu osiągnąć.

Źródło: opinie kursantów na koniec kursu w Akademii

Warto wiedzieć:

 

Zapisz się teraz. Wypełnij formularz poniżej lub tel. 89 521-87-45 lub e-mail: akademia@efektywna-nauka.pl lub osobiście w sekretariacie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1.

Zachowujemy reżim sanitarny