Kurs szybkiego czytania, zapamiętywania i podstaw psychologii dla licealistów i uczniów szkół średnich

Zyskaj czas na rozwijanie swoich pasji poznając techniki szybkiego czytania i zapamiętywania w Akademii w Olsztynie. Zajęcia trwają raz w tygodniu po 2 godziny i dadzą tobie pozytywnego kopa. Po kursie najlepsi osiągają ponad przeciętne wyniki w szkole i życiu, a inni uczą się lepiej poświęcając na naukę mniej czasu, a „zaoszczędzone” godziny, bez tarć z rodzicami, poświęcają na to co ich interesuje.

Kurs w Akademii dla licealistów wzmocni twój refleks intelektualny, pozwali odkryć twoje ukryte talenty, podpowie jak rozładowywać stres lub wyróżnić się. Poznasz tu podstawy psychologii i bez spiny będziesz mógł porozmawiać o przyszłości, co dalej po naturze, jakie studia lub zawody są tobie bliskie, a jakie nie. Nie każdy przecież musi być jak inni :-).

Warto wiedzieć:

Opinie kursantów o Akademii w Olsztynie:

Opinie o kursie Akademii w Olsztynie:

  • Ten kurs w Akademii to jedno z moich fajnych wspomnień. Jestem bardzo szczęśliwa, że tu trafiłam, poznałam świetnych ludzi i super trenera.
  • Kurs wzbogacił mnie mentalnie i dał mi cenną naukę, poza drogą jaką mi wskazał w celu dalszego doskonalenia, pokazał mi jak dążyć do swoich celów.
  • Kursy Akademii pokazały mi, w jaki sposób wybić się spośród reszty. Nauczyły mnie biegać, kiedy wszyscy inni maszerują, dzięki Akademii wiem, na ile stać mój umysł, ile mogę w życiu osiągnąć.

Źródło: opinie kursantów na koniec kursu w Akademii

Zapisz się teraz. Wypełnij formularz poniżej lub tel. 89 521-87-45 lub e-mail: akademia@efektywna-nauka.pl lub osobiście w sekretariacie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1.

Zachowujemy reżim sanitarny