Ferie 2020

Ferie zimowe w Olsztynie. Zajęcia dla dzieci w kanikuły. Półzimowisko w Olsztynie. Półkolonie w Olsztynie. Zajęcia zimowe dla dzieci. Co robić w ferie. W ferie dzieci nie nudzą się. Atrakcje dla dzieci styczniu w Olsztynie. Ciekawe zajęcia Akademii w Olsztynie.

Akademia zaprasza 7 – 12 latki/ów na półkolonie 2020 w Olsztynie ze sztuczkami magicznymi, robotami Lego, warsztaty nauki programowania oraz kręcenia filmów komórkami.

W ferie będą też warsztaty efektywnej nauki, technik zapamiętywania i szybkiego czytania ze zrozumieniem dla uczniów kl. 8 oraz maturzystów przygotowujących się do egzaminu na koniec ich szkoły.

Kliknij poniżej na interesujące ciebie zajęcia  dowiedz się więcej.

Przygotowanie do egzaminu kl. 8 w ferie w Olsztynie

Przygotowanie do testu na koniec klasy 8 w ferie zimowe   W ferie Akademia w Olsztynie zaprasza uczniów kończących szkołę podstawową na zimowe warsztaty przygotowujące do egzaminu na koniec ich szkoły. Przez 5 dni będą ćwiczyć pamięć i techniki zapamiętywania, uczyć się czytać ze zrozumieniem zadania egzaminacyjne i podawać właściwe odpowiedzi. Poznają strategie zdawania egzaminów. […]

Czytaj więcej

Półkolonie w Akademii w Olsztynie. Pierwszy tydzień ferii.

Niezwykłe półkolonie w ferie zimowe w Olsztynie dla 7-9 latków. W programie warsztaty sztuczek magicznych i iluzji, budowy i programowania robotów Lego z przerwami na smaczne posiłki i spacery. Pięć dni bezpiecznej zabawy i rozrywki dla dziewcząt i chłopców w wieku 7-9 lat.

Czytaj więcej

Półkolonie w Akademii w Olsztynie. Drugi tydzień ferii.

Innowacyjne półkolonie Akademii w Olsztynie dla dziewcząt i chłopców w wieku 9-12 lat. W programie m.in.: warsztaty filmowe, programowanie i tworzenie własnych gier komputerowych lub wyprawa Lego NXT na Marsa. Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 16:30 z przerwami na 3 smaczne posiłki. Dużo śmiechu i zabawy w dobrym towarzystwie.

Czytaj więcej

Wakacje 2020 – obozy i kolonie Akademii

Pod koniec stycznia 2020 r. przedstawimy wakacyjną ofertę Akademii. Letnie obozy i półkolonie dla dzieci. Terminy, miejsca, ceny … Już teraz możemy ujawnić, że m.in. planujemy kontynuację znanych i lubianych obozów: detektywistyczny „Bądź jak Sherlock Holmes” dla 7-10 latków blisko Olsztyna, przygodowy „Bądź jak James Bond” – dla 9-12 latków z misjami i ciekawymi gadżetami […]

Czytaj więcej

Przygotowanie do matury

Matura 2020 już niedługo   W ferie Akademia w Olsztynie zaprasza maturzystów na zimowe warsztaty przygotowujące do egzaminu dojrzałości. W czasie zajęć maturzyści poznają techniki zapamiętywania, szybkiego czytania ze zrozumieniem, poznają strategie zdawania egzaminów. Główny nacisk zostanie położony na poprawienie jakości i szybkości uczenia się. Czasu zostało niewiele, nauki mnóstwo.   Kiedy zajęcia? Zajęcia przygotowujące […]

Czytaj więcej