Kursy szybkiego czytania, uczenia się i zapamiętywania

Kursy szybkiego czytania i technik pamięciowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Olsztynie. Nauka szybkiego czytania w Akademii jest dopasowana do umiejętności i wieku kursantów.
Oprócz przyśpieszenia czytania, dzięki technikom pamięciowym poprawisz pamięć, nauczysz się lepiej koncentrować na wybranym zadaniu, a w niektórych grupach wiekowych, podszkolisz się z ortografii.

Kurs technik pamięci, szybkiego czytania, podstaw ortografii i łamigłówek matematycznych dla uczniów kl. 4-5

Bystry Umysł – Kurs technik pamięci, szybkiego czytania, podstaw ortografii i łamigłówek matematycznych dla uczniów kl. 4-5. Jest to kurs kontynuacyjny dla 9-10 latków, którzy w ubiegłym roku uczestniczyli w kursie „Europejska Przygoda” Akademii w Olsztynie, Ratuszowa 3.

Czytaj więcej

Kurs szybkiego czytania, zapamiętywania i podstaw psychologii dla uczniów szkół średnich

Kurs dla licealistów, gimnazjalistów i uczniów technikum. Pomoc w przygotowaniu do testów. Wsparcie przy wyborze drogi edukacyjnej i zawodowej.

Czytaj więcej

Kurs szybkiego czytania, pamięci i rozwoju IQ dla dorosłych. Akademia w Olsztynie.

Zajęcia dla dorosłych: szybkie czytanie, techniki zapamiętywania i lepsza koncentracja umysłu. Kurs dla osób, które chcą lepiej i szybciej pracować/uczyć się. Warsztaty przygotowała Akademia w Olsztynie (wcześniej Akademia Nauki) przy ul. Ratuszowej 3.

Czytaj więcej