Kursy szybkiego czytania, uczenia się i zapamiętywania

Kursy szybkiego czytania i technik pamięciowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Olsztynie. Nauka szybkiego czytania w Akademii jest dopasowana do umiejętności i wieku kursantów.
Oprócz przyśpieszenia czytania, dzięki technikom pamięciowym poprawisz pamięć, nauczysz się lepiej koncentrować na wybranym zadaniu, a w niektórych grupach wiekowych, podszkolisz się z ortografii.

Kurs szybkiego czytania, pamięci i rozwoju IQ dla dorosłych w Olsztynie.

Zajęcia dla dorosłych: szybkie czytanie, techniki zapamiętywania i lepsza koncentracja umysłu. Kurs dla osób, które chcą lepiej i szybciej pracować/uczyć się. Warsztaty odpowiednie dla osób po covid, które chcą: zresetuować mózg po covid, zregewać umysł po covid, poprawidź swoje zdolności intelektualne po covid, szybko wrócić do sprawności umysłowej po Covidzie.
ćwiczenia po covid,

Czytaj więcej

Kurs technik pamięci, szybkiego czytania, podstaw ortografii i łamigłówek matematycznych dla uczniów kl. 4-5

Bystry Umysł – Kurs technik pamięci, szybkiego czytania, podstaw ortografii i łamigłówek matematycznych dla uczniów kl. 4-5. Jest to kurs kontynuacyjny dla 9-10 latków, którzy w ubiegłym roku uczestniczyli w kursie „Europejska Przygoda” Akademii w Olsztynie, Ratuszowa 3.

Czytaj więcej

Kurs szybkiego czytania, zapamiętywania i podstaw psychologii dla uczniów szkół średnich

Kurs dla licealistów, gimnazjalistów i uczniów technikum. Pomoc w przygotowaniu do testów. Wsparcie przy wyborze drogi edukacyjnej i zawodowej.

Czytaj więcej