Dla lekarzy kurs szybkiego czytania, technik skutecznego zapamiętywania i koncentracji umysłu

Zapraszam na kurs szybkiego czytania, technik skutecznego zapamiętywania i koncentracji umysłu, czyli podróży do wewnątrz siebie i przez nieograniczony świat możliwości ludzkiego umysłu. Zajęcia zwiększą Twoją sprawność posługiwania się mózgiem oraz przyczynią się do odniesienia przez Ciebie sukcesu na egzaminie. Kurs organizowany na zlecenie Komisji Młodych Lekarzy w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Lekarskiej w Olsztynie.

Na kursie nauczysz się czytać szybciej i lepiej i na dłużej zapamiętywać złożone informacje. Poznasz swój osobisty styl uczenia się. Doświadczysz, że wyobraźnia, działania artystyczne i ruch mogą wspaniale uzupełniać pracę umysłową lewej półkuli. Wszystko po to, aby sprostać wyzwaniom stale stawianym przez Ciebie lub przed Tobą.

Słowem zapraszam Ciebie nie na kurs, lecz pełną „przygód umysłowych” podróż, udział w której zapewni Ci umiejętność lepszego wykorzystania posiadanych umiejętności i wiedzy oraz poznanie sposobów na to jak szybko i skutecznie zdobywać, opracowywać i magazynować potrzebne Ci informacje.

Akademia w Olsztynie. Ratuszowa 3

 

Kurs skierowany jest do studentów i przyszłych lekarzy pragnących lepiej i szybciej zdobywać wiedzę i uczyć. Osób ambitnych i dążących do postawionych sobie celów zarówno na niwie edukacyjnej i zawodowej. Z kilkunastoletniego doświadczenia w prowadzeniu zajęć wiemy, że najliczniejszą grupę uczestników kursu szybkiego czytania i technik pamięci stanowią pragnące sukcesu zawodowego kobiety, ambitni studenci, maturzyści oraz osoby dojrzałe obojga płci, które chcą zerwać z rutyną i podjąć nowe wyzwania.

Kurs poprowadzi Radosław Batożyński. Wspaniały trener, coach rozwoju osobistego, nauczyciel. Autor podręcznika do nauki szybkiego czytania, technik pamięci i motywacji. Zrealizował kilkadziesiąt kursów, dla kilkuset osób. Coach, absolwent studiów polonistycznych, miłośnik nowych technologii.

 

Opinie kursantów o kursie Akademii

 • To zdecydowanie najciekawsze zajęcia jakie miałam w życiu. Świetny nauczyciel i super przekaz.
 • Na kursie jest mowa o sposobach na stres, koncentrację, rozgrzewki przed nauką, przerwy, powtórki oraz o tym, co potrzeba naszemu mózgowi, żeby się rozwijał i przez to lepiej przyswajał wiedzę.
 • Dobre techniki pamięciowe, czytanie ze zrozumieniem, dużo pracy z tekstem. Przydaje się na studiach.
 • Żałuję, że taki kurs nie istniał za czasów mojego liceum. Mogłabym uczyć się efektywnie i nie tracić czasu na bezsensowne kucie.

Źródło: opinie kursantów na koniec kursu w Akademii

Warto wiedzieć:

 • Nazwa kursu: Kurs technik szybkiego czytania, zapamiętywania i rozwoju IQ dla lekarzy
 • Start kursu: od 15.12.2022 r.
 • Lekcja pokazowa: Zgłoś się teraz. Liczba miejsc ograniczona.
 • Kurs: 3 miesiące (10 spotkań)
 • Zajęcia: raz w tygodniu 3 godz. Lekcyjne w czwartki w godz. 18:35-21:00 lub częściej jeżeli tak ustali grupa
 • Ilość osób w grupie: do 10 w salach Akademii przy ul. Ratuszowej 3
 • Cena: od 310 zł miesięcznie w tym materiały. Przy wpłacie jednorazowej duży upust.

Zapisz się teraz na lekcję pokazową: Wypełnij formularz poniżej lub tel. 89 521-87-45 lub e-mail: akademia@efektywna-nauka.pl lub osobiście w sekretariacie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1 lub osobiście w sekretariacie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1

 

 

Zachowujemy reżim sanitarny