Jak wspomóc dziecko w uczeniu się. Bezpłatne warsztaty Akademii w Olsztynie

Jak wspomóc dziecko w uczeniu się. Bezpłatne warsztaty dla rodziców Akademii w Olsztynie

 

Zapraszamy rodziców na bezpłatne warsztaty w ramach „Akademii Rodzica”. Jest to cykliczna impreza organizowana od lat w Olsztynie przez Akademię. Jej celem jest wsparcie i pomoc dla rodziców uczących się dzieci. Koszty pokrywa Akademia. Do czerwca odbędą się 4 takie warsztaty.

Ostatni warsztat dla rodziców pt. „Techniki zapamiętywania pomocne w uczeniu się” odbędzie się w czwartek 6 czerwca 2019 r. o godz. 16:45 (90 minut) w Szkole Podstawowej nr 34 w Olsztynie przy ul. Herdera 3. Zajęcia poprowadził Radosław Batożyński ceniony trener Akademii w Olsztynie. Jak obiecał, w 90 minut nauczy rodziców jak szybko i łatwo uczyć się słówek w języku obcym i zapamiętywać daty historyczne. Dzięki temu będą wiedzieli JAK pomóc dziecku w wykuciu na pamięć potrzebnych do szkoły informacji.

Zapisz się teraz wypełniając formularz na dole strony!

 

Odbyły się już trzy spotkania Akademii Rodzica. Wszystkie wzbudziły duże zainteresowanie.

Trzeci warsztat pt. „Wzorce uczenia się. Jak pomóc dziecku” odbył się w czwartek 9 maja 2019 r. o godz. 16:45 (90 minut) w sali Szkoły Podstawowej nr 29 w Olsztynie. Było to drugie spotkanie z tym tematem w tym roku. Temat powtórzyliśmy na prośbę rodziców, którzy od znajomych usłyszeli dużo dobrych  opinii o tym szkoleniu i lub przeczytali o nim w na Facebooku Akademii. Zajęcia ponownie poprowadziła Dorota Trzcińska, trenerka Akademii w Olsztynie. Zobacz relację na FB.

Drugi warsztat dla rodziców pt. „Techniki zapamiętywania pomocne w uczeniu się” odbył się we wtorek 9 kwietnia o godz. 16:45 (90 minut) w Szkole Podstawowej nr 6 w Olsztynie przy ul. Gdyńskiej 17. Zajęcia poprowadził Radosław Batożyński ceniony trener Akademii w Olsztynie. Jak obiecał, w 90 minut nauczy rodziców jak szybko i łatwo uczyć się słówek w języku obcym i zapamiętywać daty historyczne. Dzięki temu będą wiedzieli JAK pomóc dziecku w wykuciu na pamięć potrzebnych do szkoły informacji.

Zobacz relację na Facebooku

Pierwszy warsztat odbył się 7 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Olsztynie. Na warsztat pt. „Wzorce uczenia się. Jak pomóc dziecku” przyszło kilkadziesiąt rodziców. Prowadząca zajęcia Dorota Trzcińska, trenerka Akademii w Olsztynie, szybko przełamała lody uczestników. Rodzice z zaciekawieniem uczestniczyli w jej warsztacie i wymieniali się spostrzeżeniami. – Dowiedzieliśmy się jakie jest nasze dziecko i jak mamy do niego podchodzić – na gorąco tłumaczyli rodzice 10 letniego Maksa. – Mamy teraz inne spojrzenie na niego.

Uczestnicy zasypali D. Trzcińską pytaniami jak efektywniej dziecko może się uczyć i umawiali na kolejne spotkanie „Akademii Rodzica” pt. „Techniki pamięci pomocne w uczeniu się”, które odbędzie się na 9 kwietnia br. Termin i miejsce Akademia poda niezwłocznie po tym jak otrzyma potwierdzenie wynajmu sali. – Akademia Rodzica odbywać się będzie co miesiąc do końca roku szkolnego – wyjaśnia szef Akademii. – Każdy warsztat odbędzie się w innej szkole. Dzięki temu z naszym przekazem jak pomóc dziecku w nauce dotrzemy do większej liczby rodziców z różnych dzielnic Olsztyna.

Zobacz relację z warsztatów w SP 2 w Olsztynie na https://www.facebook.com/efektywnanaukaolsztyn/photos/a.147101388690994/2094241733976940/?type=3&theater .

 

Można się już zapisywać na warsztaty dla rodziców 9 maja br. w SP 29 wypełniając formularz poniżej lub poprzez FB Akademii.

Zachowujemy reżim sanitarny