Zapisy na kursy dla dzieci. Start zajęć od lutego 2024 r.

Trwają zapisy na drugi semestr w roku szkolnym 2023/24 w Akademii efektywnej nauki w Olsztynie

Chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, koncentrację i czytało szybko ze zrozumieniem? A może twój syn lub córka łapał/a ostatnio kilka słabszych ocen i nie wie jak się uczyć? Jeżeli coś jest na rzeczy, to przyjdźcie do Akademii w Olsztynie. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w swojej klasie, super czytają, szybko i łatwo uczą się i koncentrują na zadaniach.

Przyjdź z dzieckiem na bezpłatną lekcję pokazową kursu Akademii w Olsztynie. Zobacz jak działa Akademia, poznaj trenerów, weź udział w 45 minutowej lekcji. Dzięki lekcji pokazowym dowiesz się wszystkiego z pierwszej ręki zanim zdecydujesz się zapisać dziecko na kurs. Wybierz dogodny termin i zarezerwuj miejsce. Lekcje organizujemy w siedzibie Akademii przy ul. Ratuszowej 3 w Olsztynie.

 

Zapisy na kurs efektywnej nauki. Zajęcia raz w tygodniu

od lutego do czerwca 2024 r.

Zadzwoń i zapisz swoje dziecko (tel. 895218745).

 

Akademia w Olsztynie. Dobre kursy efektywnej nauki dla dzieci. Dni otwarte. Bezpłatne lekcje pokazowe

Ferie zimowe 2024- półkolonie w Olsztynie – zobacz ofertę półkolonii dla dzieci 7, 8 i 9 lat oraz kurs przygotowanie do egzaminu na koniec szkoły podstawowej. Zapisy ruszyły.

Wymagana telefoniczna lub mailowa rezerwacja miejsca na lekcji pokazowej. Zgłoś się teraz i zarezerwuj miejsce dla siebie i dziecka. Wypełnij formularz poniżej lub zadzwoń do Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3 na tel. 89 521 87 45 lub kom. 509 85 69 71.

Możesz też wysłać maila na: akademia@efektywna-nauka.pl. Liczba miejsc na lekcjach pokazowych i kursach jest ograniczona.

Zachowujemy reżim sanitarny