Zapisz dziecko na bezpłatne zajęcia w lutym 2024 r.

Zapisy dzieci na drugi semestr w roku szkolnym 2023/24

w Akademii efektywnej nauki w Olsztynie

 

Chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, koncentrację i czytało szybko ze zrozumieniem? A może twój syn lub córka łapał/a ostatnio kilka słabszych ocen i nie wie jak się uczyć? Jeżeli coś jest na rzeczy, to przyjdźcie do Akademii w Olsztynie. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w swojej klasie, super czytają, szybko i łatwo uczą się i koncentrują na zadaniach.

Przyjdź z dzieckiem na dwa pierwsze zajęcia kursu Akademii w Olsztynie w lutym 2024 r. Bez umowy, bez opłaty, na próbę. Zarezerwuj miejsce dla twojego dziecka poprzez formularz zgłoszeniowy na końcu tego wpisu. W odpowiedzi prześlemy termin rozpoczęcia zajęć dostosowanych do wieku twojego dziecka.

Zobaczysz jak działa Akademia, poznasz trenera, program i podręcznik zanim zdecydujesz czy zapisać dziecko na kurs w Akademii. Liczba miejsc na w grupie jest ograniczona. Zajęcia w siedzibie Akademii przy ul. Ratuszowej 3 w Olsztynie. Zadzwoń teraz i zapisz swoje dziecko (tel. 895218745).

 

Akademia w Olsztynie. Dobre kursy efektywnej nauki dla dzieci. Dni otwarte. Bezpłatne lekcje pokazowe

Sprawdź także w Akademii:

Wypełnij formularz poniżej i zarezerwuj miejsce dla siebie i dziecka na lekcji pokazowej.  Możesz też zadzwonić na tel. 89 521 87 45 lub kom. 509 85 69 71 lub odwiedzić Akademię w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.

Zachowujemy reżim sanitarny