Przygotowanie do egzaminu na koniec szkoły podstawowej lub gimnazjum w Olsztynie

Akademia (wcześniej Akademia Nauki) w ferie zaprasza uczniów kończących szkołę podstawową lub gimnazjum na zimowe warsztaty przygotowujące do egzaminu na koniec ich szkoły. W osobnych grupach będą przygotowywać się do testu w części humanistycznej. Będą ćwiczyć pamięć i techniki zapamiętywania, uczyć się czytać ze zrozumieniem zadania egzaminacyjne i podawać właściwe odpowiedzi. Poznają strategie zdawania egzaminów.

Egzamin na koniec szkoły podstawowej i gimnazjum nie są podobne. Różne są też programy zimowych warsztatów Akademii dla obu szkół. Każdy z nich został stworzony w oparciu o indywidualne podstawy programowe testów kończących szkołę podstawową lub gimnazjum. Uczniowie każdego rodzaju szkoły będą mieli osobne zajęcia, w swoich wiekowo grupach i w innych godzinach.

Terminy w ferie warsztatów przygotowujących do:

Egzamin dla gimnazjalistów na koniec gimnazjum

w drugim tygodniu ferii od 28 stycznia do 1 lutego 2019 r. od godz. 13:30 do 16:45.

Kliknij podkreślenie i dowiedz się na temat celu i metodyki zajęć przygotowujących do egzaminu na koniec gimnazjum.

 

Test dla uczniów klas 8 na koniec szkoły podstawowej

w drugim tygodniu ferii od 28 stycznia do 1 lutego 2019 r. od godz. 9:30 do 12.45.
Uwaga. W warsztatach przygotowujących do testu na koniec klasy 8 mogą wziąć udział ambitni i dobrze uczący się 7-klasiści.

Kliknij podkreślenie i dowiedz się na temat celu i metodyki zajęć przygotowujących do egzaminu na koniec szkoły podstawowej.

 

Prowadzący:

Warsztaty przygotowujące do testu kończącego szkołę poprowadzi Tomasz Charukiewicz – ceniony trener Akademii w Olsztynie. Specjalizuje się w kursach efektywnej nauki dla starszych uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Jego uczniowie osiągają ponadprzeciętne wyniki w zapamiętywaniu i szybkim czytaniu ze zrozumieniem. Są mistrzami koncentracji.
Tomasz Charukiewicz jako doradca zawodowy i pedagog potrafi rozmawiać z nastolatkami i w atrakcyjny dla nich sposób prowadzić zajęcia. Uczniowie cenią spotkania z T. Charukiewiczem i chętnie przychodzą na jego zajęcia.

W cenie:

– dobry merytorycznie program zajęć przygotowujący do testu końcowego,
– wsparcie wiary dziecka w swoje możliwości,
– przydatne materiały dla uczestników zajęć,
– drugie śniadanie, napoje i owoce w przerwie zajęć.

Miejsce zajęć:

Dobrze wyposażona sala konferencyjna Akademii w Biurowcu N9 przy ul. Nowowiejskiego 9 w Olsztynie. Na wysokim parterze. Wejście z holu budynku.

Dojazd na zajęcia:

SAMOCHODEM ul. Nowowiejskiego od Dworca Zachodniego lub od ul. Wyzwolenia (Ratusza),
TRAMWAJEM – przystanek przy Wysokiej Bramie (i dalej przy CH Inka w dół 200 metrów).

Parking:

Parking przy budynku ul. Nowowiejskiego 9,
Parking pod Zamkiem przy ul. Nowosielskiego, na wprost miejsca zajęć.
Miejsca postojowe przy ul. Wyzwolenia.

Opłaty za zajęcia Akademii:

445 zł za cały tydzień po pół dnia (4h zajęciowe). Cena promocyjna przy zapisie i zapłacie do 10 stycznia 2019 r. lub 495 zł/pół dnia przy zapisie i zapłacie po 10 stycznia 2019 r.
Pełen cennik dostępny w sekretariacie Akademii 89 521 87 45 lub poprzez formularz zgłoszeniowy – na dole strony.
O pierwszeństwie zapisu decyduje data wniesienia pełnej opłaty za półkolonie.

Pobierz umowę na warsztaty przygotowujące do egzaminu na koniec:

– test na koniec klasy 8,
– test na koniec gimnazjum.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (do 12 osób w każdej grupie) rezerwację miejsca na półkolonie należy potwierdzić wpłatą 100 zł zaliczki w terminie 3 dni.
W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji miejsce na półkoloniach może zostać zaoferowane osobie z listy rezerwowej.

Zapisz dziecko teraz wypełniając formularz poniżej lub dzwoniąc na tel. 89 521 87 45 do sekretariatu Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.

Zachowujemy reżim sanitarny