Egzamin gimnazjalny odbędzie się 10 kwietnia 2019, godz. 9:00 (jęz. polski)

Egzamin gimnazjalny odbędzie się w roku szkolnym 2018/2019 po raz ostatni. Uczniowie trzecich klas gimnazjów zmierzą się z nim:

 

Jest to ważny egzamin dla gimnazjalistów planujących dalszą naukę. Dobry wynik zapewni im przyjęcie do dobrego liceum i zwiększy ich szansę na dobre zdanie matury oraz przyjęcie na wymarzone studia. Wspaniałe cele, do których absolwent gimnazjum już dzisiaj może się przybliżyć zapisując się na kurs w Akademii w Olsztynie. Kurs zaczyna się w drugim tygodniu ferii i trwa 5 dni. Od poniedziałku do piątku w godz. 13:15 – 16:30. Cel i metodologię kursu przygotowawczego do egzaminu gimnazjalnego w ferie zimowe 2019 przybliża poniżej trener tego kursu.

 

Cele kursu:

Uczeń w czasie kursu przygotowawczego do zdania egzaminu gimnazjalnego w Akademii w Olsztynie przyswoi nowe kompetencje poprzez wykorzystywanie i wdrożenie technik efektywnej nauki. Pozna swoje mocne strony i zasoby, które produktywnie ukierunkuje do jak najefektywniejszego wyniku testu gimnazjalnego i dalszej kontynuacji edukacji na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej.

 

Metody:

Kurs przeprowadzony będzie w oparciu o specjalnie opracowany program z wdrożeniem:

 

Kursant pod opieką Trenera Akademii poprawia swoją koncentrację i potrafi bazować na wyobraźni przy zapamiętywaniu informacji. Sprawnie czyta ze zrozumieniem. Tworzy przejrzyste notatki oraz potrafi efektywnie notować słowa kluczowe wynikające z tekstu. Wie, w jaki sposób efektywniej przygotowywać się do egzaminu:

  • samodzielnie zdoła dotrzeć do informacji i słów kluczowych w tekście,
  • rozumie komunikaty, wie na co ma zwracać szczególną uwagę podczas odpowiedzi ustnej i pisemnej – werbalnej i niewerbalnej,
  • efektywnej zarządza czasem i stosuje sprawdzone, najskuteczniejsze techniki efektywnej nauki,
  • zyskuje nowe narzędzia technik efektywnej nauki, dzięki którym jego praca z tekstem jest coraz dojrzalsza i bardziej świadoma.

mgr Tomasz Charukiewicz

 

Więcej o kursie, miejscu, cenie, sylwetce trenera oraz np. posiłkach dowiesz się tutaj KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU NA KONIEC SZKOŁY.

Zapisz się na kurs już teraz poprzez formularz poniżej lub dzwoniąc bezpośrednio do Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3 na tel. 89 521 87 45. Liczba miejsc ograniczona.

Zachowujemy reżim sanitarny