Przygotowanie do testu na koniec klasy 8 w ferie zimowe 2022 r. Kurs online.

W ferie Akademia w Olsztynie zaprasza uczniów kl. 8 i 7 na zimowe warsztaty przygotowujące do egzaminu na koniec szkoły podstawowej. Zajęcia online, przez komputer, od poniedziałku do piątku od godz. 13:15 do 15:30. Gwarancja zwrotu opłaty z powodu covid!

Przez 5 dni będą ćwiczyć pamięć i techniki zapamiętywania, uczyć się czytać ze zrozumieniem zadania egzaminacyjne i podawać właściwe odpowiedzi. Poznają strategie zdawania egzaminów. Główny nacisk zostanie położony na poprawienie jakości i szybkości uczenia się. Cele kursu:

Warsztaty przygotowujące do testu kończącego szkołę poprowadzi Tomasz Charukiewicz – ceniony trener Akademii w Olsztynie. Specjalizuje się w kursach efektywnej nauki dla młodzieży. Jego kursanci osiągają ponadprzeciętne wyniki w zapamiętywaniu i szybkim czytaniu ze zrozumieniem. Są mistrzami koncentracji.

T. Charukiewicz jako doradca zawodowy i pedagog potrafi rozmawiać z nastolatkami i w atrakcyjny dla nich sposób prowadzić zajęcia. Uczniowie cenią spotkania z nim i chętnie przychodzą na jego zajęcia.

 

Opinie o kursie dla 8-klasistów w Akademii w Olsztynie:

  • „Luźna atmosfera, wiele informacji przekazane w ciekawy sposób”
  • „Bardzo dobra atmosfera, zajęcia są ciekawe”
  • „Najbardziej podobały mi się rozmowy, techniki”

Źródło: opinie rodziców po kursie w Akademii

 

Warto wiedzieć:

TERAZ Zarezerwuj miejsce na na kursie! Zadzwoń 89 521 87 45 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony.

 

do testu kl. 8

Zobacz inne zajęcia Akademii w ferie:

Zachowujemy reżim sanitarny