Półkolonie w sierpniu 2020

Akademia w Olsztynie w wakacje zaprasza dziewczynki i chłopców na ciekawe

Półkolonie w Olsztynie.

Zgłoszone 7-12 latki będą szukać skarbów pod Zamkiem, grać i bawić się z rówieśnikami, programować sprytne roboty mBoty lub zbudują „żywe” roboty z klocków Lego NXT. Będą chodzić na spacery i aktywnie spędzać czas w na świeżym powietrzu. Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 16:30 z przerwami na 3 smaczne posiłki. Każdego dnia uczestnicy będą brali udział w dwóch blokach zajęciowych dostosowanych do ich wieku (w nawiasie). Dzięki temu półkolonie w Akademii są ciekawe i aktywne. Pełne atrakcji, ale nie przeładowane, wciągające i interesujące. Dzieci będą pod opieką dwóch certyfikowanych animatorów Akademii wspieranych przez pełen uśmiechu 3 osobowy sekretariat Akademii.
TERAZ zgłoś dziecko na półkolonie. Zaliczkę zapłacisz dopiero gdy uczniowie wrócą do szkół.
Po odwołaniu alertu anty korono wirusowego wszyscy rodzice rzucą się na zakupy wakacji dla swoich dzieci i ozajęcia w Akademii sprzedadzą się błyskawicznie. Dlatego już teraz zarezerwuj półkolonie dla dziecka i zyskaj spokój.

Na pożegnanie wakacji od 17 do 21 sierpnia 2020 r.

Akademia zaprasza 7-9 oraz 10-12 letnie dziewczyny i chłopców. Będą mieli zajęcia w dwóch 10 osobowych grupach. Jedna dla 7-9 latków oraz druga grupa 10-12 latków. Zaplanowaliśmy dla nich:

  • gry, zabawy i poszukiwanie skarbów (dla 7-9 oraz 10-12 latków)
  • sprytne roboty mBoty (7-9 latków),
  • budowa i programowanie robotów NXT basic (dla 10-12 latków).

Szczegółowy opis zajęć znajduje się poniżej. W nawiasie podany jest wiek dzieci, które mogą uczestniczyć w danych zajęciach. W bloku zajęciowym eksperymenty naukowe realizowane są osobne programy dostosowane do wieku dzieci.

Zgłoś swoje dziecko do udziału w półkoloniach. Zapisy poprzez formularz na dole strony.

 

półkolonie w Olsztynie. Akademia ul. Ratuszowa 3

Opis półkolonii dla 7-9 latków od 17 do 21 sierpnia 2020 r.

  • Gry, zabawy i poszukiwanie skarbów (w osobnych grupach 7-9 oraz 10-12 latków)

W czasie półkolonii dzieci będą miały dużo zorganizowanych zajęć. Będą grać i bawić się. Tworzyć własne gry planszowe (zabiorą je domu), będą bawić się słowami tworząc niesłychane bajki i opowiadania, aktywnie spędzać czas wychodząc na spacery lub szukając skarbów ukrytych (przez Akademię) w pobliżu olsztyńskiego Zamku lub w pięknych parkach blisko siedziby Akademii.

Będzie więc dużo zabawy i śmiechu w gronie rówieśników.

.

  • Sprytne roboty mBoty (dla 7-9 latków)

Do dyspozycji uczestników będą sprytne M-boty. Te małe roboty wyposażone są w duży wyświetlacz i czujniki. Potrafią samodzielnie przemieszczać się po podłodze. Dzięki połączeniu wi-fi wiernie będą wykonywać polecenia uczestników. Przygody M-botów będą widoczne na ekranach komputerów lub komórek.

Zajęcia z mBotami skierowane są zarówno do dzieci zaczynających swoją przygodę z programowaniem, jak i do pasjonatów robotyki.

Zajęcia poprowadzi doświadczony i lubiany przez uczestników trener Akademii. Każdy z uczestników otrzyma podręcznik do samodzielnego programowania mBotów.

mBoty. Nauka programowania

 

  • Budowa i programowanie robotów NXT basic (dla 10-12 latków)

Codziennie dziewczynki i chłopcy zbudują robota NXT i wyposażą go w czujnik ruchu, dotyku, kolorów lub dźwięków. Przy pomocy komputera zaprogramują jego działanie. Sprawią, że robot będzie na ich posyłki, ominie przeszkody lub wystrzeli w powietrze kulę o wybranym kolorze.

Twórcy Lego na potrzeby zajęć z robotami Lego przygotowali 1300 klocków o wymyślnych kształtach od koła, przez tuleje do przekładni. Przy ich pomocy naukowcy i inżynierowie w pracowniach największych firm konstrukcyjnych tworzą z klocków Lego NXT prototypy np. części do samochodów.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni i lubiani przez dzieci trenerzy Akademii. Każdy z uczestników otrzyma podręcznik do samodzielnej budowy robotów NXT. Program dostosowany do poziomu wiedzy i umiejętności każdej dziewczyny i chłopca.

 

robotyka Lego

W wakacje 2020 Akademia zaprasza także na:

Półkolonie od 29 czerwca do 3 lipca 2020 r.

w pierwszym tygodniu wakacji Akademia przygotowała ciekawe półkolonie:

Zapraszamy na czerwcowe i sierpniowe półkolonie. Zapisy ruszyły.

Półkolonie w czerwcu sierpniu 2020 w Olsztynie. Akademia efektywna-nauka.pl

Akademia zapewnia w cenie:

– ciekawy program półkolonii z atrakcjami dla dzieci,

– drugie śniadanie i podwieczorek, napoje i owoce w czasie przerw,

– bogaty sprzęt i materiały do każdego typu zajęć,

– zajęcia prowadzone przez trenerki i trenerów Akademii posiadających wyższe wykształcenie pedagogiczne, wieloletnie doświadczenie w pracy w placówkach edukacyjnych, lubianych przez dzieci i cenionych przez rodziców,

– dzieci będą też pod opieką 3 osobowego zespołu sekretariatu Akademii pełnego uśmiechu i życzliwości,

– od godz. 7:30 do 8:30 i od godz. 16:00-16:30 zajęcia opiekuńcze dla dzieci pracujących rodziców,

– bloki tematyczne w godz. 08:30 – 11:45 oraz 12:45 – 16:00,

– ciepły lunch w godz. 11:45 – 12:45 w Barze smaczne „Obiady u Marylki”,

– spacery, gry i zabawy w parku lub na placu zabaw blisko Zamku,

– każdego dnia fotorelacje z półkolonii na Facebooku.

Miejsce półkolonii:

Wyposażone sale w siedzibie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1 w centrum Olsztyna. W pięknie odnowionej kamienicy nr 3 (żółta elewacja) obok przychodni zdrowia.

Zajęcia odbywać się będą także w parku i placach zabaw dla dzieci w pobliżu Zamku Kapituły Warmińskiej lub Parku Centralnym w Olsztynie. Można tam dojść z Akademii w 7 minut.

Dojazd do Akademii:

Dojazd SAMOCHODEM od ul. Skłodowskiej – Curie lub ul. 1-go Maja,

TRAMWAJEM – przystanek przy Wysokiej Bramie (i dalej przy CH Inka w górę pieszo 200 metrów ul. Skłodowskiej – Curie i skręt w ul. Ratuszową do żółtej kamienicy nr 3).

Parking przed Akademią:

Parking Urzędu Miasta przy ul. Ratuszowej – 30 metrów od Akademii. Od godz. 16:00 bezpłatny z dużą liczbą WOLNYCH MIEJSC dla kursantów Akademii.

Rano można się także zatrzymać na ul. Skłodowskiej – Curie lub na chwilę wjechać w podwórko naprzeciw wejścia do Akademii.

Opłaty za półkolonie w Akademii:

  • 540 zł przy zapisie i zapłacie za półkolonie w okresie promocji do 30 maja 2020 r. lub
  • 590 zł przy zapisie po promocji (po 30 maja 2020 r.).

Cena obejmuje zajęcia przez 5 dni od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 16:30, z drugim śniadaniem, podwieczorkiem i z ciepłym lunchem w sprawdzonym Barze „Obiady u Marylki” przy ul. Mrongowiusza.

O pierwszeństwie zapisu decyduje data wniesienia pełnej opłaty za półkolonie.

Zgłoś swoje dziecko do udziału w półkoloniach (wypełnij formularz na dole strony).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (do 10 osób w każdej grupie) rezerwację miejsca na półkolonie należy potwierdzić wpłatą 100 zł zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji.

W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie 3 dni od rezerwacji miejsce na półkoloniach może zostać zaoferowane osobie z listy rezerwowej.

Zapraszamy. Dzieciaki uwielbiają zajęcia w Akademii. Liczba miejsc ograniczona do 10 dzieci w grupie.

Zapisz dziecko teraz wypełniając formularz poniżej lub dzwoniąc na tel. 89 521 87 45 do sekretariatu Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.