Półkolonie w Olsztynie dla 7-9 latków. Ferie zimowe 2024.

Półkolonie pełne radości i zabawy w inspiracyjnym otoczeniu w Akademii efektywnej nauki w Olsztynie! 🌨

W ferie zimowe mamy dla Ciebie niepowtarzalną propozycję półkolonii, na których twoje dziecko w wieku 7, 8 lub 9 lat ciekawie spędzi czas i rozwinie zainteresowania! Zapewnimy twojemu maluchowi pełne bezpieczeństwo i mnóstwo zabawy. Sprawimy, że gdy jesteś w pracy, twoje dziecko będzie pod troskliwą opieką i będzie spędzało czas w inspirujący i ciekawy sposób. Przywóz dzieci na półkolonie w godz. 7:30 – 8:30. Odbiór w godz. 16:00-16:30.

📆 Programy i terminy półkolonii:

Pierwszy tydzień ferii: 22 – 26.01.24 dzieci 7-9 lat

🎬  Warsztaty Filmowe (pół dnia) –  Twoje dziecko odkryje tajniki filmowej magii, kreując krótkie filmy na własnej komórce. Nauczy się montować filmiki, kadrować dobre ujęcia, robić makijaż …..

🤖 Roboty Lego WeDo 1.2 (pół dnia): Nasze półkolonie to okazja dla 1,2 i 3 klasistów, aby stały się małymi inżynierami, konstruując i programując swoje roboty z klocków Lego.

Drugi termin ferii: 29.01 – 02.02.24

🗺️ Poszukiwanie Skarbów, Gry i Zabawy (pół dnia): Dzieciaki nie tylko będą miały okazję szukać skarbów, ale także bawić się w różnorodne gry, rozwijając umiejętności zespołowe i kreatywne myślenie.

🔍 Eksperymenty Naukowe i Zabawa w Laboratorium (pół dnia): Młodzi naukowcy przeprowadzą bezpieczne eksperymenty w „Laboratorium szalonego naukowca dr Florianusa”, rozbudzając ciekawość świata.

 

Dlaczego Półkolonie w Akademii?

Akademia w Olsztynie jest niepubliczną placówką oświatową prowadzącą pozalekcyjne kursy efektywnej nauki. Uczestnicy kursów Akademii mają lepszą pamięć, koncentrację, szybko czytają ze zrozumieniem, należą do najlepszych uczniów w klasie. W ocenie wielu rodziców Akademia to jedyne miejsce w Olsztynie, gdzie dzieci uczą się samodzielnie myśleć i rozwijają skrzydła. Domeną Akademii jest efektywna-nauka.pl

 

Ważne:

👫 Opieka: 👫 : przez cały czas półkolonii dzieci są pod czujną opieką dwóch certyfikowanych trenerów oraz pracowników sekretariatu Akademii w Olsztynie.

🍲 Pełne Wyżywienie: W cenie zapewniamy smaczne drugie śniadanie, obiad i podwieczorek, napoje i owoce, aby twoje dziecko miało energię do pełnych przygód dni!

🏡 Małe Grupy, Duże Możliwości: Nasze zajęcia odbywają się w 8-10 osobowych grupach, zarówno w wyposażonych salach w siedzibie Akademii przy ul. Ratuszowej 3 w Olsztynie, jak i na świeżym powietrzu. Dzieci codziennie będą wychodziły na spacery i bawiły się na  zadbanych placach zabaw.

🌟 Godziny półkolonii: Przywóz dzieci na półkolonie w godz. 7:30 – 8:30. Odbiór w godz. 16:00-16:30.

💰 Cena:

Zimowe ferie w Akademii są czasem niezapomnianych przygód i fascynujących odkryć w gronie fajnych koleżanek i kolegów! ❄️🚀

 

Zobacz w ferie dla uczniów kl. 8 (kliknij podkreślenie) Przygotowanie do egzaminu na koniec szkoły podstawowej.

 

📆 Zapisy ruszyły: Zapisz teraz swoją pociechę na półkolonie zimowe Akademii dla 7, 8 i 9 latków! Wypełnij formularz na dole opisu półkolonii na www Akademii lub zadzwoń po więcej informacji pod numer 89 5218745. Liczba miejsc ograniczona.

Zachowujemy reżim sanitarny