Półkolonie dla 7, 8, 9 i 10 latków w Olsztynie. Wakacje 2024 r.

Wakacje 2024.  W czerwcu i sierpniu Akademia efektywna-nauka.pl przygotowała dla dzieci w wieku 7, 8, 9 i 10 lat z Olsztyna kameralne półkolonie pełne gier i zabaw, warsztatów z robotami Lego oraz „Zwiedzaniem Świata”. Akademia jest cenioną placówką edukacyjną i zapewnia Ciebie, że program półkolonii jest bezpieczny i spodoba się twojemu dziecku.

W pierwszym tygodniu wakacji (24-28 czerwca 2024 r.) Akademia przygotowała dla dziewczynek i chłopców zajęcia w dwóch blokach zajęciowych:

  1. Sprytne roboty mBoty to coś dla małych geniuszy technologicznych. Te małe roboty nie tylko jeżdżą, ale też wykonują polecenia przez Wi-Fi. Idealne dla początkujących i zaawansowanych młodych programistów oraz
  2. Z paszportem Akademii dookoła Świata – poznanie tajemnic Chin, USA, Włoch, Grecji i … (kraju niespodzianki) . Każdego dnia półkoloniści zanurzą się w kulturze jednego kraju (filmowi bohaterowie; kuchnia; wynalazki; język, zwyczaje). Każda dziewczynka i chłopiec dostanie paszport Akademii i będzie zbierać w nim wpisy graniczników.

Na pożegnanie wakacji (19-23 sierpnia 2024 r.) Akademia zaprasza 7-10 latków na atrakcyjne zajęcia:

 1. Budowanie i programowanie robotów z klocków Lego WeDo 1.2. Dzieci każdego dnia zbudują minimum 1 robota z klocków Lego i ożywią go dzięki swojej wyobraźni i zdobytym umiejętnościom programowania. Zapewniamy, że każde dziecko na półkoloniach Akademii szybko nauczy się obrazkowego języka programowania Scratch!
 2. Gry i zabawy w salach oraz ruch na świeżym powietrzu. Będą gry planszowe, wyprawy na place zabaw i do miejskich parków w pobliżu Ratusza. Gra w piłkę, huśtawki, zjeżdżalnie, „gra w klasy” i inne zapewnią dzieciom świetną zabawę i rozwiną ich umiejętności społeczne, strategiczne myślenie i lepszą koordynację fizyczną.

Akademia w OLsztynie

Akademia dba o bezpieczeństwo i dobro dzieci. Każde zajęcia półkolonii są prowadzone przez doświadczonych i lubianych trenerów. Są oni wspierani na spacerach, przerwach i na posiłkach przez uśmiechnięte pracownice sekretariatu Akademii.

Zajęcia w kameralnych grupach w  wyposażonych salach Akademii przy ul. Ratuszowej 3 w Olsztynie i na świeżym powietrzu. 

Opinie o półkoloniach Akademii w Olsztynie. Rodzicom najbardziej podobało się:

 • Zajęcia rozbudzające w dzieciach ciekawość świata i nowinek technologicznych.
 • Bardzo otwarta kadra zwracająca uwagę na dzieci i ich samopoczucie.
 • Ciekawe zajęcia, wartościowo spędzony czas. Lego.
 • Bardzo życzliwa obsługa. Podejście do mojego dziecka było zaskakująco dobre, wesołe i przyjazne.
 • Smaczne drugie śniadanie i podwieczorek. Dużo owoców. Pyszne obiady w restauracji.
 • Pracownicy Akademii są bardzo miłymi ludźmi. Lubią dzieci.

Źródło: opinie rodziców na koniec półkolonii w Akademii

 

Warto wiedzieć:

 

TERAZ Zarezerwuj miejsce na kursie! Zadzwoń 89 521 87 45 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony.

Zobacz też kameralne kolonie i obozy Akademii w wakacje 2024 r;

 Zapisy ruszyły. Liczba miejsc ograniczona.

Zachowujemy reżim sanitarny