Minecraft Camp i zabawa dla 9-12 latków. Wakacje 2024

Jeżeli Twoje dziecko 9, 10, 11 lub 12 lat i pasjonuje się Minecraftem i Lego to mamy dla Was wyjątkową propozycję! Akademia efektywna-nauka.pl w Olsztynie, znana z wysokiej jakości kursów edukacyjnych, zaprasza na niepowtarzalny obóz Minecraft. To idealne miejsce, by połączyć pasję do komputerów z aktywnym odpoczynkiem w rewelacyjnym ośrodku wypoczynkowym z własną strzeżoną plażą nad jeziorem Maróz.

Ostatnie dwa wolne miejsca. TERAZ zgłoś dziecko na obóz. 02 maja 2024.

Obóz Akademii to nie tylko zabawa w ulubionym świecie klocków i Minecraft. Dzieci uczą się tu myślenia przestrzennego, planowania oraz realizacji własnych projektów, co stymuluje ich wyobraźnię i zdolności analityczne.
Rozumiemy twoje obawy związane z czasem spędzanym przez dzieci przed ekranem. Dlatego nasz obóz oferuje zrównoważony program, łączący sesje na komputerze z aktywnościami na świeżym powietrzu. W programie obozu zaplanowane są codzienne zabawy na plaży i w jeziorze pod czujną opieką ratownika i wychowawców obozu, gry w piłkę, wyprawy do lasu, wakacyjne warsztaty technik zapamiętywania i koncentracji i wiele innych.
Akademia efektywna-nauka.pl to miejsce polecane przez rodziców i lubiane przez dzieci. Nasza wykwalifikowana kadra dba o to, by każde dziecko czuło się ważne i atrakcyjnie spędzało czas z rówieśnikami.

W programie obozu „Minecraft Camp i zabawa” m.in.:

 • programowanie i zabawa Minecraft po 2 godziny dziennie,
 • gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu,
 • wyprawy do lasu na jagody i maliny,
 • Klub Gier Planszowych,
 • wakacyjna gimnastyka pamięci i umysłu,
 • budowa i programowanie robotów i sterowanie nimi,
 • wieczorne spotkania z bohaterami książek,
 • gry i zabawy w wodzie pod okiem ratownika na strzeżonej plaży.

A także:

 • leśne podchody i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu,
 • nocne opowieści przy ognisku,
 • warsztaty potrzebne technik zapamiętywania dla dzieci,
 • tajemnicza wyprawa do lasu z prawdziwym leśniczym,
 • rozgrywki w piłkę nożną i siatkową,
 • stare i nowe zabawy podwórkowe.

Nie przegap tej niezwykłej przygody! Zapisz swoją córkę lub syna na obóz Minecraft i daj dziecku szansę rozwinąć pasję i aktywnie spędzić czas w atrakcyjnej wakacyjnej miejscowości w gronie rówieśników.

Opinie rodziców. Co podobało się na obozie Akademii:

Minecraft, budowanie z klocków LEGO, plażowanie. Dziecko szczęśliwe i zadowolone. Wiecie Państwo jak działać, nic dodać.

Profesjonalna kadra, czytanie na dobranoc, lego robot, gry i zabawy na placu i boiskach. Plaża z ratownikiem i łagodnym zejściem do wody.

Praca twórcza w grupach z innymi dziećmi, córka bardzo uwierzyła w siebie, że nawet nie znając kogoś, siłą argumentów można stworzyć grupę,która dobrze ze sobą współpracuje, codzienną aktywność na świeżym powietrzu, konstruowanie LEGO

Zajęcia umysłowe, techniki pamięciowe. Kąpiel w jeziorze i fajna atmosfera. Teren ośrodka i plac zabaw.

Wspaniała kadra. Bardzo otaczali opieką syna w chwilach kryzysu po wyjeździe kolegi. Zajęcia bardzo zróżnicowane. Pozwoliły na kreatywny odpoczynek. Przemycanie zajęć z technik zapamiętywania to super pomysł.’’

Termin:

30.06-06.07.2024 r. (7 dni i 6 nocy). Zarezerwuj teraz dzwoniąc na kom. 509856971 do Akademii. Ostatnie dwa wolne miejsca na obozie. 02 maja 2024.

Kadra obozu Akademii:

Kierownikiem obozu jest Agnieszka Poniewozik, certyfikowany kierownik obozów. Doskonały pedagog, animator czasu wolnego i trener efektywnej nauki w Akademii. A. Poniewozik będzie koordynowała pracą wychowawców obozu i dbała o dzieci w hotelu.
Obozy Akademii jako wychowawcy prowadzą certyfikowani opiekunowie z wyższym wykształceniem. Cenieni przez dzieci i rodziców pedagodzy pracujący w szkołach oraz w Akademii jako trenerzy kursów efektywnej nauki.
Śledź codzienne relacje z obozu na Fb Akademii facebook.com/efektywnanaukaolsztyn.

 

Zobacz fotorelacje z kolonii Akademii w latach poprzednich na Facebooku Akademii – klikając Facebook Akademii. W zakładce „Zdjęcia” umieściliśmy Albumy z obozów. Więcej zdjęć można też znaleźć cofając się na „osi czasu” (wallu) Akademii do wakacyjnych postów w latach 2015- 2024 r. 🙂

 

obóz survivalowy wakacje 2021

 

Najlepsze wakacje w Akademii to:

 • bogaty i dopracowany w szczegółach program,
 • wspaniali wychowawcy – certyfikowani trenerzy Akademii, na co dzień pracujący z dziećmi, bardzo cenieni przez dzieci i rodziców,
 • doskonała atmosfera i moc atrakcji dla uczestników,
 • dbałość o rozwój społeczny i intelektualny uczestników,
 • wakacyjne warsztaty skutecznych technik zapamiętywania,
 • bezpieczny kontakt z przyrodą,
 • kąpiele na strzeżonej plaży pod opieką ratownika i wychowawców,
 • certyfikat organizatora turystyki w woj. W-M nr 9/2016,
 • ponad 20 lat doświadczenia Akademii w edukacji dzieci i organizacji wypoczynku dzieci. Absolwenci prowadzonych przez Akademię kursów szybkiego czytania, technik pamięci, koncentracji, robotyki Lego, matematyki oraz pokazów naukowych należą do najlepszych uczniów w klasie,
 • codzienne fotorelacje z obozu na Facebooku Akademii.

Pobyt

Wypoczynek blisko domu, bo 30 km od Olsztyna w całorocznym ośrodku wypoczynkowym „Syrenka” w wakacyjnej miejscowości Maróz nad jez. Maróz. Zakwaterowanie w wygodnych 2-4 os. pokojach z łazienkami w murowanym pawilonie „Puchatek”. Sprawdź ośrodek oraz dowiedz się jak szybko do niego dojechać z Olsztyna na http://osrodeksyrenka.pl/

Zajęcia odbywać się będą na licznych placach zabaw, boiskach, strzeżonej plaży „Syrenki” oraz pobliskich leśnych polanach. Zawsze pod czujną opieką wychowawców.

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie dla dzieci. Cztery zdrowe i smaczne posiłki (śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje) codziennie przygotowywane przez doskonałych kucharzy ośrodka „Syrenka”.

Pobyt zaczynamy od obiadokolacji. W dniu wyjazdu będzie śniadanie dla dzieci.

Najbliższy sklepik znajduje się 800 metrów od ośrodka kolonii. Uczestnicy odwiedzą go tylko pod opieką wychowawców.

Termin:

30.06-06.07.2024 r. (7 dni i 6 nocy). Ostatnie dwa wolne miejsca na obozie. 02 maja 2024.

Obóz zaczyna się w niedzielę o godz. 15-stej w Marózie k. Olsztynka. Rodzice sami przywożą dzieci i sprawdzają warunki na miejscu.

Obóz kończy się w sobotę o godz. 11:00 rozdaniem dyplomów przez wychowawcę grupy wakacyjnej. Rodzice odbierają dziecko i jego bagaż od wychowawcy grupy.

Cena obozu:

 • przed upustem w maju 2024 – cena 2299 zł.
 • przed upustem w czerwcu 2024 – cena 2399 zł.

Od ceny odejmuje się dodatkowo upusty, jeżeli są należne:

 • 100 zł – dla uczestników kursów i obozów Akademii w latach 2022-24 i/lub
 • 30 zł – rodzinny lub dla pracowników Michelin i Energa Obrót S.A.

Szczegóły poniżej w zał. 1 „Informacja dla podróżnego przed zawarciem umowy”. Liczba miejsc ograniczona. Cena obozu w następnych miesiącach, po zakończeniu promocji, będzie wyższa.

Rodzice otrzymają Fakturę VAT upoważniającą do dofinansowania z zakładu pracy za wypoczynek dziecka. Obóz zgłoszony do kuratorium Oświaty.

Jak zapisać dziecko na kolonie:

  1. Wypełnij i wyślij formularz  „Zarezerwuj miejsce” znajdujący się na samym dole tej strony.
  2. Online zapłać 400 zł po wysłaniu formularza rezerwacji.
  3. Odbierz mail Akademii z linkiem do umowy.
  4. Wypełnij umowę, wygeneruj ją i wydrukuj. Razem z umową automatycznie wydrukują się 4 załączniki. Podpisz umowę i pozostałe załączniki oraz wypełnij „Kartę kwalifikacyjną” zał. nr 3 do umowy.
  5. Podpisaną umowę bezpiecznie prześlij listem poleconym (bez potwierdzenia odbioru).
  6. Pozostałą część ceny obozu należy dopłacić do 31 maja 2024 r.

Jeżeli preferujesz kontakt bezpośredni to, aby podpisać umowę i wpłacić przedpłatę 400 zł kartą przyjdź do sekretariatu Akademii między poniedziałkiem a czwartkiem w godz. 12:00-17:00.

Dodatkowe informacje o obozie (wygenerują się automatycznie razem z wypełnioną przez ciebie umową. Możesz je podejrzeć przed wygenerowaniem umowy) załączniki aktualne na dzień 06.02.2024 :

 

Zobacz wszystkie oferty Akademii dla dzieci na wakacje 2024 r.:

Uwaga! Im wcześniej kupujesz, to mniej płacisz za obóz. Liczba miejsc na obozie jest ograniczona.

 

 

Zachowujemy reżim sanitarny