Kurs nauki czytania, wzmocnienie pamięci i koncentracji dla nieczytających uczniów kl. 1 i 2

Jak zostać znawcą rzadkich zwierząt, a przy okazji polubić naukę? Słonia i delfiny zna każdy ale  czy znacie zwyczaje płaza aksolotla albo wymarłych dinozaurów? Przyswajanie wiedzy i ciekawostek poprzez zabawę, to nasz sposób na sukces.

Dzieci na początku szkolnej drogi nierzadko mają problemy z czytaniem i koncentracją. Nasze sprawdzone techniki pomogą im w zapamiętywaniu liter, słówek, wierszyków, poleceń. A gry i zabawy wspomagają koordynację ruchową. Materiały nawiązujące do świata zwierząt i eksperymenty naukowe rozbudzają ciekawość dzieci i uzupełniają szkolną wiedzę.

Oferujemy zajęcia w małych grupach, bliski kontakt z trenerem. Gwarantujemy, że Twoje dziecko złapie bakcyla wiedzy, a czytanie nie będzie sprawiać mu problemów.

Warto wiedzieć:

Opinie o kursie Akademii w Olsztynie:

  • Dziecko lubi uczestniczyć w zajęciach, zajęcia wpływają pozytywnie na jego rozwój.
  • Na pewno będziemy kontynuować kurs. Syn jest bardzo zadowolony.
  • Bardzo ciekawy sposób prowadzenia zajęć. Trener wiedział kiedy przyspieszyć, kiedy zrobić przerwę i był czas na wygłupy. Oczywiście wszystko w granicach.

Źródło: opinie rodziców na koniec kursu w Akademii

Zapisz dziecko teraz. Wypełnij formularz poniżej lub tel. 89 521-87-45 lub e-mail: akademia@efektywna-nauka.pl lub osobiście w sekretariacie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1

 

Zachowujemy reżim sanitarny