Avengersi mają moc – półkolonie dla 9-12 latków. Zapisy zakończone.

Już w te wakacje możesz poczuć się jak prawdziwy Superbohater! Będziesz sprytny jak Ant-Man, precyzyjny jak Hawkeye, waleczny jak Wonder Woman i inteligentny jak Iron Man, który na obozie na pomoc wezwie roboty Lego. Podczas obozu będziesz nabywał umiejętności znane do tej pory wyłącznie Avengersom. Wzmocnisz swoją kondycję fizyczną, a także stawisz czoła wymagającym zadaniom.

Avengersi mają moc. Mają siłę, charakter i inteligencję. Doskonale o tym wiemy i podczas obozu wzmocnimy Twoją pamięć oraz popracujemy nad motywacją do działania, wyznaczaniem celów oraz pewnością siebie. To niezbędne cechy każdego Avengersa. To nie Koniec Gry… to dopiero początek zabawy!

Zapisy na półkolonie zakończone.  

Ty też możesz zostać Avengersem i posiąść ich moce!

Z każdą dobą obozu będziesz wzbogacał wiedzę o Avengersach i stawiał czoła coraz to trudniejszym zadaniom. Poznasz magiczne sztuczki Doktora Strange’a, przyrządzisz zielony napój Hulka czy też udasz się do krainy Thanosa, aby za pomocą robotów uprzykrzyć mu życie. Będziesz zorientowany na zadanie, zmotywowany do działania i skuteczny jak nigdy. Avengersi mają swoje zasady i pomimo silnych charakterów łączą siły, by osiągnąć sukces. Każdego dnia będziemy więc współpracować, ponieważ to w zespole tkwi nieograniczona siła. Z pewnością posiadasz pewne moce, które wspomogą walkę w Janczarach! Odkryjemy je, aby potyczka stała się nieco prostsza. Celem obozu jest stworzenie z Ciebie Doktora Mema, nowego Avengersa, przed którym pamięć nie ma żadnych tajników! A może już jesteś Avengersem, tylko nie zdajesz sobie z tego sprawy?

W programie półkolonii Akademii „Avengersi mają moc”:

 • umiejętności Avengersów (rzut Mjollnirem, strzelanie z łuku i wiele innych) ,
 • programowanie robotów Ultimate, Lego NXT i We Do 2.0,
 • codzienne treningi sportowe,
 • warsztaty magiczne,
 • wzmacnianie pamięci i inteligencji,
 • warsztaty komiksowe,
 • wyprawa do lasu z Grootem.

Sprzęt i tor przeszkód już są. Czas na przylot super bohaterów Avengersów i akcję!

W programie półkolonii Akademii także:

 • unikalne gry sportowe: Thouckball, Schlagball,
 • historia Avengersów,
 • tworzenie własnego itemu bohatera,
 • gry i zabawy integracyjne.

 

Kadra półkolonii Akademii:


Kierownikiem półkolonii jest Radosław Batożyński, certyfikowany kierownik obozów. Ceniony nauczyciel, doktorant UWM, operator dronów i trener technik pamięci w Akademii. R. Batożyński będzie koordynował pracą wychowawców obozu i dbał o dzieci w ośrodku.
Wychowawcami na półkoloniach Akademii są certyfikowani opiekunowie z wyższym wykształceniem. Cenieni przez dzieci i rodziców pedagodzy pracujący w szkołach oraz w Akademii jako trenerzy kursów efektywnej nauki.
Śledź codzienne relacje z półkolonii na Fb Akademii facebook.com/efektywnanaukaolsztyn.

 

Opinie rodziców o obozach i półkoloniach Akademii:

 • „Dzieci świetnie się bawią, a przede wszystkim jest właściwa nad nimi opieka.”
 • „Bogaty program. Zadowolone dziecko, codzienne relacje na FB, poznawanie przyrody i ruch.”
 • „Blisko Olsztyna, ładne miejsce, kadra super, dzieci szczęśliwe.”
 • „Moja córka jest zachwycona, wspomina obóz Akademii jako najlepszy w życiu. Chce jechać jeszcze raz z tymi samymi opiekunami.”

Avengersi na starcie

Avengersi na starcie. Niech moc będzie z wami!

Najlepsze wakacje w Akademii to:

 • pełen reżim sanitarny z zachowaniem obostrzeń sanitarnych wskazanych w Wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży z 29 maja 2020 r.,
 • bogaty i doprecyzowany w szczegółach program,
 • wspaniali wychowawcy – certyfikowani trenerzy Akademii, na co dzień pracujący z dziećmi, bardzo cenieni przez dzieci i rodziców,
 • doskonała atmosfera i moc atrakcji dla dzieci,
 • dbałość o bezpieczeństwo oraz rozwój społeczny i intelektualny uczestników,
 • bezpieczny kontakt z przyrodą i zwierzętami,
 • certyfikat organizatora turystyki w woj. W-M nr 9/2016,
 • 17 lat doświadczenia Akademii w edukacji dzieci i organizacji wypoczynku dzieci. Absolwenci prowadzonych przez Akademię kursów szybkiego czytania, technik pamięci, koncentracji, robotyki Lego, programowania oraz eksperymentów naukowych „Fizyka dla Smyka” należą do najlepszych uczniów w klasie,
 • codzienne fotorelacje z półkolonii na Facebooku Akademii.

Avengers. Obóz dla dzieci. Wakacje 2020Avengersi w chwili wolnej od bohaterskich akcji grają w piłkę. Na zielonych trawnikach. Bez używania super mocy.

Wyżywienie

Zapewniamy wyżywienie dla dzieci. Drugie śniadania, obiady i podwieczorki. Codziennie przygotowywane przez doskonałych kucharzy GA Janczary.

Pobyt

Wypoczynek blisko domu, bo 10 km od Olsztyna w przepięknie położonym wśród lasów Gospodarstwie Agroturystycznym Janczary nad jez. Wadąg. Posiada ono własne mini zoo zasiedlone przez lamy, daniele, pawie, strusie … i szkółkę jeździecką. Zobacz to na http://janczary.pl

Zajęcia będą odbywać się na zadbanych „angielskich” trawnikach, placach zabaw i mini zoo Gospodarstwa Janczary oraz w otaczających je lasach. Będą liczne gry i zabawy sportowe pod czujną opieką wychowawców.

Termin

3-7 sierpnia 2020 r.
Półkolonie trwają przez 5 dni od godz. 9.00 do 17.00. Od poniedziałku do piątku.
Półkolonistów można:
– przywozić od godz. 8:30 do 8:59 i
– odbierać od 17:00 do 17:30.

Dojazd na miejsce półkolonii

Rodzice sami przywożą i odbierają dzieci z miejsca półkolonii. Ze względu na reżim sanitarny Akademia nie zapewnia dojazdów dzieci na półkolonie w Janczarach.
Na prośbę rodziców, Akademia udostępni kontakt do innych rodziców w celu uzgodnienia ewentualnych wspólnych przewozów. Akademia nie będzie pośredniczyła w uzgodnieniach. Ułatwi jedynie kontakt i po otrzymaniu pisemnej zgody będzie umożliwiać odbiór dziecka przez innego rodzica.

Cena półkolonii

Cena wynosi 770 zł.

Od ceny przysługują dodatkowe upusty, jeżeli są należne:
40 zł – rodzinny lub dla pracowników Michelin i Energa Obrót S.A. i/lub
35 zł – za kolejny wyjazd na obóz Akademii.

Szczegóły poniżej w zał. 1 „Informacja dla podróżnego przed zawarciem umowy”. Liczba miejsc ograniczona.

Po wniesieniu pełnej opłaty za półkolonie Rodzic otrzyma na maila Fakturę VAT upoważniającą do dofinansowania z zakładu pracy za wypoczynek dziecka.

Jak zapisać dziecko na półkolonie:

Zapisy na półkolonie zakończone.

Zapraszamy na półkolonie z James Bondem w lipcu. Kliknij podkreślenie i poznaj szczegóły. Ostatnie wolne miejsca.

Mniejsza liczba miejsc w grupach zgodnie z Wytycznymi GIS, MZ i MEN.

 

Zobacz inne oferty Akademii dla dzieci na wakacje 2020 r.:

Zobacz fotorelacje z obozów Akademii w latach poprzednich na Facebooku Akademii – klikając Facebooku Akademii. W zakładce „Zdjęcia” umieściliśmy Album z obozów.

Więcej zdjęć można też znaleźć cofając się na „osi czasu” (wallu) Akademii do wakacyjnych postów z lipca 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019 r. 🙂

Zarezerwuj wstępnie miejsce dla dziecka TERAZ wypełniając formularz poniżej. Skontaktujemy się z tobą niezwłocznie i odpowiemy na ewentualne pytania. Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.

Uwaga. Im wcześniej kupujesz, tym mniej płacisz za półkolonie.

Zachowujemy reżim sanitarny