„Bądź jak James Bond”. Półkolonie dla 9-12 latków w wakacje 2020. Od 13 do 17 lipca 2020 r. Ostatnie 3 wolne miejsca..

Wstąp do Wakacyjnej Akademii Super Agentek i Agentów. Po szkoleniu jak James Bond zachwycisz wszystkich super pamięcią i licencją IT na sterowanie robotami. Przygoda zapewniona.

Półkolonie poprowadzą lubiani przez dzieci trenerzy Akademii – doskonali animatorzy czasu wolnego, specjaliści robotyki, programowania i technik pamięci. Każdego dnia uczestnicy będą mieli do dyspozycji roboty Lego serii WeDo i NXT oraz m-Boty i samobieżne Ultimate. Zajęcia odbywać się będą także na terenie pilnie strzeżonej bazy w Janczarach pośród lasów.

TERAZ zgłoś dziecko na półkolonie. Mniejsza liczba miejsc w grupach zgodnie z Wytycznymi GIS, MZ i MEN. Ostatnie 3 wolne miejsca.

 

Ty też możesz zostać James Bondem, agentem Jej Królewskiej Mości!

Gospodarstwo Agroturystyczne Janczary stanie się tajnym ośrodkiem szkoleniowym tajnych Agentów. Każdy dzień będzie nowym, fascynującym zadaniem! Będziemy bronić zaszyfrowanej tajemnicy, angażować roboty w niecodzienne misje i budować labirynty chroniące przed niebezpieczeństwem. Poznamy również tajniki wyszkolenia Jamesa Bonda, będziemy doskonalić super pamięć, nauczymy się sterować robotami oraz wykorzystywać je do tajnych misji, poznamy podstawy kryptografii i staniemy się ekspertami w szyfrowaniu oraz rozszyfrowywaniu wiadomości! Zagramy w gry logiczne oraz przekonamy się, że nawet najmniejszy szczegół ma olbrzymie znaczenie podczas misji! Życie Jamesa Bonda to nie tylko praca, ale również wypoczynek. Doskonale o tym wiemy i zapewniamy, że na obozie nie zabraknie słodkiego leniuchowania.
Obóz Akademii łączy w sobie warsztaty IT i robotyki dla dzieci z letnimi warsztatami zapamiętywania. Wszystko po to, aby każda dziewczynka i chłopiec mogli zdobyć umiejętności tajnych agentów i być jak James Bond.

wakacje 2020. obóz dla dzieci w Janczarach

W programie półkolonii Akademii „Bądź jak James Bond”:

 • tajniki wyszkolenia agentów,
 • doskonalenie super pamięci,
 • warsztaty IT i sterowania robotami Ultimate, mBoty, Lego We Do 1.0,
 • rozgrywki agentów i łamanie kodów,
 • wizyty w mini zoo i szukanie jaj,
 • psychologia tajnego agenta.

W programie obozu Akademii także:

 • tworzenie portretów pamięciowych,
 • gry i zabawy integracyjne,
 • zawody sportowe tajnych Agentów,
 • zabawy pradawnych agentów na świeżym powietrzu.

 

Kadra półkolonii Akademii:


Kierownikiem półkolonii jest Radosław Batożyński, certyfikowany kierownik obozów. Ceniony nauczyciel, doktorant UWM, operator dronów i trener technik pamięci w Akademii. R. Batożyński będzie koordynował pracą wychowawców obozu i dbał o dzieci w ośrodku.
Wychowawcami na półkoloniach Akademii są certyfikowani opiekunowie z wyższym wykształceniem. Cenieni przez dzieci i rodziców pedagodzy pracujący w szkołach oraz w Akademii jako trenerzy kursów efektywnej nauki.
Śledź codzienne relacje z półkolonii na Fb Akademii facebook.com/efektywnanaukaolsztyn.

Opinie rodziców o obozach i półkoloniach Akademii:

 • „Dzieci świetnie się bawią, a przede wszystkim jest właściwa nad nimi opieka.”
 • „Bogaty program. Zadowolone dziecko, codzienne relacje na FB, poznawanie przyrody i ruch.”
 • „Blisko Olsztyna, ładne miejsce, kadra super, dzieci szczęśliwe.”
 • „Moja córka jest zachwycona, wspomina obóz Akademii jako najlepszy w życiu. Chce jechać jeszcze raz z tymi samymi opiekunami.”

Najlepsze wakacje w Akademii to:

 • pełen reżim sanitarny z zachowaniem obostrzeń sanitarnych wskazanych w Wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży z 29 maja 2020 r.,
 • bogaty i doprecyzowany w szczegółach program,
 • wspaniali wychowawcy – certyfikowani trenerzy Akademii, na co dzień pracujący z dziećmi, bardzo cenieni przez dzieci i rodziców,
 • doskonała atmosfera i moc atrakcji dla dzieci,
 • dbałość o bezpieczeństwo oraz rozwój społeczny i intelektualny uczestników,
 • bezpieczny kontakt z przyrodą i zwierzętami,
 • certyfikat organizatora turystyki w woj. W-M nr 9/2016,
 • 17 lat doświadczenia Akademii w edukacji dzieci i organizacji wypoczynku dzieci. Absolwenci prowadzonych przez Akademię kursów szybkiego czytania, technik pamięci, koncentracji, robotyki Lego, programowania oraz eksperymentów naukowych „Fizyka dla Smyka” należą do najlepszych uczniów w klasie,
 • codzienne fotorelacje z półkolonii na Facebooku Akademii.

James Bond za młodu?

 

Wyżywienie

Zapewniamy wyżywienie dla dzieci. Drugie śniadania, obiady i podwieczorki. Codziennie przygotowywane przez doskonałych kucharzy GA Janczary.

Pobyt

Wypoczynek blisko domu, bo 10 km od Olsztyna w przepięknie położonym wśród lasów Gospodarstwie Agroturystycznym Janczary nad jez. Wadąg. Posiada ono własne mini zoo zasiedlone przez lamy, daniele, pawie, strusie … i szkółkę jeździecką. Zobacz to na http://janczary.pl

Zajęcia będą odbywać się na zadbanych „angielskich” trawnikach, placach zabaw i mini zoo Gospodarstwa Janczary oraz w otaczających je lasach. Będą liczne gry i zabawy sportowe pod czujną opieką wychowawców.

Termin

od 13 do 17 lipca 2020 r.
Półkolonie trwają przez 5 dni od godz. 9.00 do 17.00. Od poniedziałku do piątku.
Półkolonistów można:
– przywozić od godz. 8:30 do 8:59 i
– odbierać od 17:00 do 17:30.

Dojazd na miejsce półkolonii

Rodzice sami przywożą i odbierają dzieci z miejsca półkolonii. Ze względu na reżim sanitarny Akademia nie zapewnia dojazdów dzieci na półkolonie w Janczarach.
Na prośbę rodziców, Akademia udostępni kontakt do innych rodziców w celu uzgodnienia ewentualnych wspólnych przewozów. Akademia nie będzie pośredniczyła w uzgodnieniach. Ułatwi jedynie kontakt i po otrzymaniu pisemnej zgody będzie umożliwiać odbiór dziecka przez innego rodzica.

Cena półkolonii

Cena do 1 lipca wynosi 770 zł.

Od ceny przysługują dodatkowe upusty, jeżeli są należne:
40 zł – rodzinny lub dla pracowników Michelin i Energa Obrót S.A. i/lub
35 zł – za kolejny wyjazd na obóz Akademii.

Szczegóły poniżej w zał. 1 „Informacja dla podróżnego przed zawarciem umowy”. Liczba miejsc ograniczona.

Po wniesieniu pełnej opłaty za półkolonie Rodzic otrzyma na maila Fakturę VAT upoważniającą do dofinansowania z zakładu pracy za wypoczynek dziecka.

Jak zapisać dziecko na półkolonie:

 1. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy „Skontaktuj się z nami” znajdujący się na samym dole tej strony.
 2. Odbierz mail Akademii z linkiem do umowy.
 3. Wypełnij umowę, wygeneruj ją i wydrukuj. Razem z umową automatycznie wydrukują się 4 załączniki. Wypełnij „Kartę kwalifikacyjną” zał. nr 3 do umowy.
 4. Wypełnioną i podpisana umowę z załącznikami prześlij w liście do sekretariatu Akademii i zaczekaj na informacje z Akademii kiedy przelać zaliczkę 100 zł lub całą cenę półkolonii. (ze względów epidemicznych Akademia nie przyjmuje wpłat gotówką lub kartą).
 5. Termin zapłaty zostanie przesłany SMS przez Akademię na numer komórkowy wskazany w umowie na półkolonie, po wydaniu przez Ministra Rozwoju rozporządzenia w sprawie zasad organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie wakacji 2020 r. Ma nastąpić to przed 15 czerwca 2020 r.

Dodatkowe informacje o półkoloniach zostaną udostępnione poniżej po wydaniu przez Ministra Rozwoju rozporządzenia w sprawie zasad organizacji obozów wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie wakacji 2020 r.

(wygenerują się automatycznie razem z wypełnioną przez ciebie umową; możesz je podejrzeć przed wygenerowaniem umowy):

 • „Informacja dla podróżnego przed zawarciem umowy – zawierająca m.in. program obozu” zał. nr 1,
 • „Warunki uczestnictwa w półkoloniach Akademii w Olsztynie – Wakacje 2020” zał. nr 2,
 • „Karta kwalifikacyjna i Regulamin półkolonii” zał. nr 3,
 • „Standardowy formularz informacyjny do umów o udział w imprezie turystycznej” zał. nr 4.
 • „Oświadczenie nt koronawirusa” – zał. nr 5,
 • Co dziecko ma zabrać na wyjazd w wakacje 2020. Dodatkowe informacje dla rodziców.
 • POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY KURATOROWI OŚWIATY (będzie dostępne 2 tygodnie przed obozem)

Zobacz inne oferty Akademii dla dzieci na wakacje 2020 r.:

Zobacz fotorelacje z obozów Akademii w latach poprzednich na Facebooku Akademii – klikając Facebooku Akademii. W zakładce „Zdjęcia” umieściliśmy Album z obozów.

Więcej zdjęć można też znaleźć cofając się na „osi czasu” (wallu) Akademii do wakacyjnych postów z lipca 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019 r. 🙂

Zarezerwuj wstępnie miejsce dla dziecka TERAZ wypełniając formularz poniżej. Skontaktujemy się z tobą niezwłocznie i odpowiemy na ewentualne pytania. Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.

Uwaga. Im wcześniej kupujesz, tym mniej płacisz za półkolonie.

Zachowujemy reżim sanitarny