8 i 9 latki piszą bez błędów i mają dobrą pamięć!

Jak nauczyć dziecko ortografii, poprawić jego pamięć i ortografię dowiesz się na warsztatach Akademii w czasie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki UWM. Warsztaty online odbędą się w piątek 25.09.2020 r. Ich ozdobą będą „ortograficzne” piosenki śpiewane finalistka programu „Mam talent”.

Akademia zaprasza na wspaniałą przygodę w krainie ortografii z Robusiem. To dzięki niemu każdy uczeń łatwo i szybko opanuje zasady panujące w ortograficznej krainie i utrwali je w trakcie zabaw, ćwiczeń i gier. W programie techniki pamięci i koncentracji przydatne do nauki w szkole.

Uwaga. Akademia prowadzi zapisy na zajęcia poprawnej ortografii i technik zapamiętywania dla 8-9 latków. Szczegóły na https://www.efektywna-nauka.pl/ortogierki-kurs-poprawnej-pisowni-technik-pamieciowych-i-koncentracji/.

Opinie

„Kurs Robusiowa Ortografia wszechstronnie rozwija dziecko – jego ortografię, wyobraźnię, pamięć, koncentrację, samodzielność myślenia i zdolności twórcze”. – prof. Barbara Kasprzakowa, rzeczoznawca MEN.

„Mały człowiek może nauczyć pisowni zgodnie z obowiązującą w Polsce konwencją. Z Robusiową ortografią pójdzie mu to nad wyraz łatwo”. – dr hab Jarosław Liberek, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Warsztat poprowadzi Leszek Cytawa twórca „Robusiowej ortografii” oraz uznany autorytet technik uczenia się. Mistrz technik pamięci, poliglota i doskonały mówca motywacyjny. Mistrz poprowadzi zajęcia w piątek 25.09.2020 r. w finale Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki UWM. Szczegóły na www.facebook.com/ODN.UWM/

Zachowujemy reżim sanitarny