Kurs sprawnego czytania, technik pamięciowych i poprawnej pisowni dla kl. 3 i 4

Planety układu słonecznego, białe karły, pulsary i czarne dziury, w czasie kursu odkryją swoje tajemnice. Ale uczestnicy zgłębią także takie zjawiska jak zaćmienia, pory roku, wyprawy w kosmos, teoria prawybuchu, odkrycia wielkich astronomów, kalendarz Majów i współczesny. Tematyka nauk ścisłych to okazja, aby poprawić pamięć i koncentrację z pomocą sprawdzonych technik. A także opanować ortografię, która wielu dzieciom sprawia trudności.

Pokazujemy jak można łatwo i z przyjemnością przyswoić szkolny materiał oraz że czytanie może być przyjemnością. Postępy uczestników na naszych kursach regularnie weryfikujemy. To dodatkowy zastrzyk motywacji dla dzieci, które odkrywają, że nauka i zapamiętywanie to kwestia odpowiedniej techniki. To „wtajemniczenie” daje im pewność siebie i wzmacnia psychicznie.

Partnerem Akademii przy realizacji zajęć z ortografii jest Leszek Cytawa twórca „Robusiowej ortografii” oraz uznany autorytet technik uczenia się. Natomiast wpadające w ucho piosenki ułatwiające naukę ortografii wyśpiewała finalistka programu „Mam talent”.

Warto wiedzieć:

Opinie autorytetów o kursie:

  • Kurs wszechstronnie rozwija dziecko – jego ortografię, wyobraźnię, pamięć, koncentrację, samodzielność myślenia i zdolności twórcze.

prof. Barbara Kasprzakowa, rzeczoznawca MEN

  • Mały człowiek może nauczyć się pisowni zgodnie z obowiązującą w Polsce konwencją. Z Robusiową ortografią pójdzie mu to nad wyraz łatwo.

dr hab Jarosław Liberek, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Zapisz dziecko teraz. Wypełnij formularz poniżej lub tel. 89 521-87-45 lub e-mail: akademia@efektywna-nauka.pl lub osobiście w sekretariacie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1

Zachowujemy reżim sanitarny