W ferie 7-8 i 9-11 i 12-15 latki mogą nauczyć się programować z Code Avengers

 

Zajęcia w ferie od poniedziałku do piątku po 1 godzinie dziennie w drugim tygodniu ferii 11-15.01.2021 r.

Program zajęć nauki kodowania dla 7-9 latków

Programowanie:

 • Burzowy dzień: Dowiedz się, co się wydarzyło na plaży, pisząc animowane programy w wizualnym blokowym języku programowania.
 • Zabezpiecz się: użyj wizualnego, blokowego języka programowania z funkcją przeciągania i upuszczania, aby projektować interaktywne aplikacje i quizy dotyczące bezpieczeństwa na rowerze.

Prezentacja danych:

 • Karnawałowy kryzys: pomóż młodym Avie i Cody’emu zorganizować karnawał. Dowiedz się, jak znaleźć wzorce w danych za pomocą sortowania, liczenia i diagramów.
 • Tajemnica muzeum: dołącz do Cody’ego i Avy, którzy badają różne sposoby przedstawiania komunikacji międzyludzkiej za pomocą danych.

Myślenie obliczeniowe:

 • Przygoda na obozie: Dowiedz się, jak algorytmy mogą pomóc rozwiązać Twoje problemy, dzieląc sposoby rozwiązania na uporządkowane kroki instrukcji.
 • Z wizytą w zoo: W tym zoo dzieją się bardzo dziwne rzeczy! Rozwiń swoje umiejętności logiczne i naucz się podejmować najlepsze decyzje.

Program zajęć nauki kodowania dla 9-15 latków

Programowanie:

 • Tajemnica zamku: Dowiedz się, jak tworzyć ekscytujące gry i aplikacje, wykorzystując zasady kodowania w wizualnym, blokowym języku programowania.
 • Umysł kontra Maszyna: pomóż Alexowi i Lonniemu wykorzystać ich umiejętności programowania, aby rozwiązać wszystkie pojawiające się wyzwania.

Prezentacja danych:

 • Liczby w czasie: dowiedz się, jak liczby są przedstawiane w systemach dwójkowym lub szesnastkowym.
 • Wirtualna rzeczywistość – W sieci pająka: dowiedz się, jak dane są przedstawiane ludziom za pomocą obrazów i dźwięku.

Myślenie obliczeniowe:

 • Restauracja robotów: co to jest Internet rzeczy? Dowiedz się o urządzeniach z czujnikami do zbierania danych wejściowych i podejmowania decyzji.
 • Kulinarny Konkurs!Poznaj algorytmy wyszukiwania i sortowania, które sprawią, że konkurs kulinarny odniesie duży sukces.

 

Zajęcia prowadzone będą przez trenera Akademii na platformie Code Avengers. Akademia wykupiła do niej dostęp i udostępnia go swoim kursantom w cenie kursu. On-line!

 

TERAZ Zarezerwuj miejsce na kursie! Zadzwoń 89 521 87 45 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony.

Czego nauczy się twoje dziecko?

Code Avengers uczy kodowania. Przez zabawę przygotowuje uczestników do prawdziwego programowania. Kursanci przy pomocy trenera Akademii zdobywać będą kolejne umiejętności i szczeble kursu. Rozwijają zainteresowania, zdolności logicznego myślenia, radzenia sobie z trudnościami i emocjami.

Uczestnicy korzystają też ze wskazówek i instrukcji wbudowanych w zajęcia przez twórców aplikacji … po angielsku. Sprawny system tłumaczenia stron sprawi jednak, że uczniowie będą czytać je po polsku, łapiąc przy okazji słówka i czasowniki po angielsku.

Code Avengers jest wspaniałym kursem do nauki kodowania przygotowanym z myślą o czytających dzieciach w wieku od 7 lat i młodzieży. Motto Code Avengers to „Zabawna i skuteczna nauka online. Najlepszy sposób nauki kodowania witryn internetowych, aplikacji, gier i nie tylko.” Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Jak odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się na platformie Code Avengers. Jest to platforma płatna. Akademia wykupiła dostęp do niej i na czas trwania kursu udostępnia go uczestnikom.

Zajęcia odbywają się zdalnie od poniedziałku do piątku po 1 godzinie zegarowej dziennie. Każde spotkanie kursu odbywa się z trenerem Akademii, który wskazuje zadania do wykonania, pomaga w ich wykonaniu, chwali za osiągnięcia i inspiruje uczestników do samodzielności (pod jego uważną opieką). W przerwach umożliwia kursantom korzystanie z gier i strzelanek oferowanych przez platformę.

Na pierwszych zajęciach w poniedziałek niezbędna będzie pomoc rodzica przy prostym wgraniu dostępu do platformy Code Avengers i włączeniu kamery i mikrofonu niezbędnych na zajęciach. Oczywiście przy wsparciu i pomocy trenera Akademii. Zajmie to 15 minut, a potem rodzic z dzieckiem będą cieszyć się pierwszymi zajęciami i odkrywaniem świata programowania.

TERAZ Zarezerwuj miejsce na kursie! Zadzwoń 89 521 87 45 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony.

Opis platformy Code Avengers

Code Avengers (strona internetowa i aplikacja na Androida) oferuje kursy on-line dla dzieci z zakresu tworzenia stron internetowych (HTML i CSS) oraz nauki JavaScript. Każda lekcja zawiera pisemne wskazówki, dzięki którym uczniowie uczą się i osiągają sukces w kodowaniu.

Program kursu stawia na naukę kodowania. W czasie zajęć z trenerem uczestnicy będą pisać prawdziwe programy i znajdować błędy w kodach. Dla najmłodszych zaplanowano ciekawe scenariusze z bohaterami akcji oraz proste strzelanie i gry między ćwiczeniami.

Ile trwa kurs programowania?

Zajęcia od poniedziałku do piątku. Codziennie:

 • 7-8 latki w godz. 11:00 – 12:00 lub
 • 9-11 latki w godz. 12:30 – 13:30 lub
 • 12-15 latki w godz. 14:00 – 15:00.

Wszystkie zajęcia kursu prowadzi trener Akademii. Uczestnicy w uzgodnionej porze łączą się z nim przez Internet na platformie Code Avengers z domowego komputera.

Akademia zachęca rodziców do uczestnictwa w zajęciach razem z dzieckiem. Wspólna zabawa w kodowanie ułatwi dziecku obsługę komputera i aplikacji, a rodzicowi wiedzę o postępie zajęć i … nowe umiejętności.

Cena zajęć w ferie

 • 490 zł przy zapisie i zapłacie za półkolonie w okresie promocji do 20 grudnia 2020 r. lub
 • przy zapisie po promocji (po 20 grudnia 2020 r.) należy zapłacić 50 zł więcej.

Opłata zapewnia udział w 5 spotkaniach kursu po 1 godzinie zegarowej każde. W cenie, Akademia zapewnia dostęp do Code Avengers na czas trwania umowy na kurs.

 

O Akademii w Olsztynie

Akademia efektywna-nauka.pl jako pierwsza w Olsztynie rozpoczęła kursy robotyki i programowania w Olsztynie. W salach przy ul. Ratuszowej 3 w Olsztynie oferowała zajęcia WeDo oraz NXT dla dzieci i rodziców. Z czasem oferta Akademii została rozszerzona o mBoty i roboty Ultimate oraz kursy programowania: Minecraft, Scratch i Java. Dzieci uwielbiają zajęcia z robotyki i programowania w Akademii. Chętnie uczestniczą w zajęciach semestralnych, w ferie, na półkoloniach i obozach Akademii. Roboty Akademii są często zapraszane przez rodziców na urodziny ich dziecka. Domeną Akademii jest www.efektywna-nauka.pl.
Zajęcia na Code Avengers otwierają serię kursów online z programowania w Akademii.
Zapraszamy do bezpiecznych zajęć online z kodowania w Akademii.

 

Kiedy i jak można zapisać dziecko na zajęcia programowania w Akademii

Wypełnij formularz poniżej i zapisz się na kurs. Zajęcia w małych grupach pod stałą opieką trenera Akademii. Ze względu na zalecenia sanitarne, liczba miejsc w grupie jest ograniczona. Zapisz teraz!

 

 

Zachowujemy reżim sanitarny