Mistrz pamięci w Olsztynie

Niesamowita pamięć – pokazy Mistrza Świata i rekordzisty Guinnessa w Olsztynie

 

17 września 2019 r. na zaproszenie Akademii przyjedzie do Olsztyna Jędrzej Cytawa – Mistrz Świata i rekordzista Guinnessa w nauce języków oraz zapamiętywaniu liczb. Finalista programu TVN „The Brain”, gdzie „z głowy” podawał daty historyczne z ostatnich 3 tysięcy lat. Patronat medialny nad tym spotkaniem objęły: gazetaolsztynska.pl oraz Radio Eska.

Mistrz Cytawa przeprowadzi prezentację swoich umiejętności w auli I LO im. Adama Mickiewicza w Olsztynie (ul. Mickiewicza 6). Powie jak w 3 miesiące nauczyć się języka hiszpańskiego (co sam zrobił) oraz jak szybko i łatwo uczyć się „do szkoły”.

Jędrzej Cytawa

Akademia w Olsztynie jest organizatorem kursów efektywnej nauki, technik zapamiętywania, koncentracji i szybkiego czytania dla dzieci i dorosłych. Numer 1 w Olsztynie. Zobacz rekordy pamięci i inne kategorie bite przez kursantów w Księdze Rekordów Akademii w Olsztynie. Kliknij podkreślenie.

Spotkanie z Mistrzem pamięci odbędzie się w auli ILO w Olsztynie przy ul. Mickiewicza 6 od godz. 16:30 do 17:45. Mistrz zaczyna swoje spotkania PUNKTUALNIE.

Na warsztaty z Mistrzem zapamiętywania Akademia zaprasza rodziców i dzieci – uczniów szkoły podstawowej i liceum. Wstęp jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji miejsca. Zgłoszenia można zrobić wypełniając formularz na dole strony lub dzwoniąc bezpośrednio do Akademii przy ul. Ratuszowej w Olsztynie na tel. 89 521 87 45. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zachowujemy reżim sanitarny