„Bądź jak James Bond”. Obóz dla 9-12 latków Akademii w Olsztynie. Wakacje 2020.

„Bądź jak James Bond”. Obóz dla 9-12 latków Akademii w Olsztynie. Wakacje 2020.

Wstąp do Wakacyjnej Akademii Super Agentek i Agentów. Po szkoleniu jak James Bond zachwycisz wszystkich super pamięcią i licencją IT na sterowanie robotami. Przygoda zapewniona.

Obóz poprowadzą lubiani przez dzieci trenerzy Akademii – doskonali animatorzy czasu wolnego, specjaliści robotyki, programowania i technik pamięci. Każdego dnia uczestnicy będą mieli do dyspozycji roboty Lego serii WeDo i NXT oraz m-Boty i samobieżne Ultimate. Zajęcia odbywać się będą także na terenie pilnie strzeżonej bazy w Janczarach pośród lasów.

TERAZ zgłoś dziecko na obóz. Zaliczkę zapłacisz dopiero gdy uczniowie wrócą do szkół.

Po odwołaniu alertu anty korono wirusowego wszyscy rodzice rzucą się na zakupy wakacji dla swoich dzieci i obozy Akademii sprzedadzą się błyskawicznie. Dlatego już teraz zarezerwuj obóz dla dziecka i zyskaj spokój.

Ty też możesz zostać James Bondem, agentem Jej Królewskiej Mości!

Gospodarstwo Agroturystyczne Janczary stanie się tajnym ośrodkiem szkoleniowym tajnych Agentów. Każdy dzień będzie nowym, fascynującym zadaniem! Będziemy bronić zaszyfrowanej tajemnicy, angażować roboty w niecodzienne misje i budować labirynty chroniące przed niebezpieczeństwem. Poznamy również tajniki wyszkolenia Jamesa Bonda, będziemy doskonalić super pamięć, nauczymy się sterować robotami oraz wykorzystywać je do tajnych misji, poznamy podstawy kryptografii i staniemy się ekspertami w szyfrowaniu oraz rozszyfrowywaniu wiadomości! Zagramy w gry logiczne oraz przekonamy się, że nawet najmniejszy szczegół ma olbrzymie znaczenie podczas misji! Życie Jamesa Bonda to nie tylko praca, ale również wypoczynek. Doskonale o tym wiemy i zapewniamy, że na obozie nie zabraknie słodkiego leniuchowania.
Obóz Akademii łączy w sobie warsztaty IT i robotyki dla dzieci z letnimi warsztatami zapamiętywania. Wszystko po to, aby każda dziewczynka i chłopiec mogli zdobyć umiejętności tajnych agentów i być jak James Bond.

wakacje 2020. obóz dla dzieci w Janczarach

W programie obozu Akademii „Bądź jak James Bond”:

 • tajniki wyszkolenia agentów,
 • doskonalenie super pamięci,
 • warsztaty IT i sterowania robotami Ultimate, mBoty, Lego We Do 1.0,
 • nocna misja i rozpoznawanie terenu,
 • podkładanie podsłuchu przy pomocy robota,
 • rozgrywki agentów i łamanie kodów,
 • wizyty w mini zoo i szukanie jaj,
 • psychologia tajnego agenta.

W programie obozu Akademii także:

 • tworzenie portretów pamięciowych,
 • gry i zabawy integracyjne,
 • potyczka morska,
 • dyskoteka oraz zabawy przy ognisku,
 • zawody sportowe tajnych Agentów,
 • zabawy pradawnych agentów na świeżym powietrzu,
 • poznawanie licznych przygód i talentów Jamesa Bonda.

Termin

od 12 do 18 lipca 2020 r.

Kadra obozu Akademii:


Kierownikiem obozu jest Radosław Batożyński, certyfikowany kierownik obozów. Ceniony nauczyciel, doktorant UWM, operator dronów i trener technik pamięci w Akademii. R. Batożyński będzie koordynował pracą wychowawców obozu i dbał o dzieci w ośrodku.
Obozy Akademii jako wychowawcy prowadzą certyfikowani opiekunowie z wyższym wykształceniem. Cenieni przez dzieci i rodziców pedagodzy pracujący w szkołach oraz w Akademii jako trenerzy kursów efektywnej nauki.
Śledź codzienne relacje z obozu na Fb Akademii facebook.com/efektywnanaukaolsztyn.

Opinie rodziców o obozach Akademii:

 • „Dzieci świetnie się bawią, a przede wszystkim jest właściwa nad nimi opieka.”
 • „Bogaty program. Zadowolone dziecko, codzienne relacje na FB, poznawanie przyrody i ruch.”
 • „Blisko Olsztyna, ładne miejsce, kadra super, dzieci szczęśliwe.”
 • „Moja córka jest zachwycona, wspomina obóz Akademii jako najlepszy w życiu. Chce jechać jeszcze raz z tymi samymi opiekunami.”

Najlepsze wakacje w Akademii to:

 • bogaty i doprecyzowany w szczegółach program,
 • wspaniali wychowawcy – certyfikowani trenerzy Akademii, na co dzień pracujący z dziećmi, bardzo cenieni przez dzieci i rodziców,
 • doskonała atmosfera i moc atrakcji dla dzieci,
 • dbałość o bezpieczeństwo oraz rozwój społeczny i intelektualny uczestników,
 • bezpieczny kontakt z przyrodą i zwierzętami,
 • certyfikat organizatora turystyki w woj. W-M nr 9/2016,
 • 17 lat doświadczenia Akademii w edukacji dzieci i organizacji wypoczynku dzieci. Absolwenci prowadzonych przez Akademię kursów szybkiego czytania, technik pamięci, koncentracji, robotyki Lego, programowania oraz eksperymentów naukowych „Fizyka dla Smyka” należą do najlepszych uczniów w klasie,
 • codzienne fotorelacje z obozu na Facebooku Akademii.

James Bond za młodu?

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie dla dzieci. Cztery zdrowe posiłki (śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje) codziennie przygotowywane przez doskonałych kucharzy GA Janczary.
Pobyt zaczynamy od obiadokolacji. W dniu wyjazdu będzie śniadanie dla dzieci oraz impreza pożegnalna przy ognisku dla rodziców i dzieci. Będą m.in. kiełbaski do upieczenia w ogniu, słynne janczarskie drożdżówki, smaczne regionalne przekąski.

Pobyt

Wypoczynek blisko domu, bo 10 km od Olsztyna w przepięknie położonym wśród lasów Gospodarstwie Agroturystycznym Janczary nad jez. Wadąg. Posiada ono własne mini zoo zasiedlone przez lamy, daniele, pawie, strusie … i szkółkę jeździecką. Zobacz to na www.janczary.pl.

Uczestnicy będą zakwaterowani w eleganckich 2-3 os. pokojach z łazienkami.

Zajęcia będą odbywać się na zadbanych „angielskich” trawnikach, placach zabaw i mini zoo Gospodarstwa Janczary oraz w otaczających je lasach. Będą liczne gry i zabawy sportowe pod czujną opieką wychowawców.

Termin

od 12 do 18 lipca 2020 r.

Obóz zaczyna się w niedzielę o godz. 15-stej w Gospodarstwie Agroturystycznym Janczary k/o Barczewka. Rodzice sami przywożą dzieci i sprawdzają warunki na miejscu. Wspólnie z dzieckiem obejmują pokój.

Obóz kończy się w sobotę. Rodzice do godz. 10.00 sprawdzają walizkę dziecka i opuszczają pokój.

O godz. 10.30 rozpoczyna się uroczyste podsumowanie obozu przy ognisku z udziałem obozowiczów i ich rodziców. Do godz. 12.30 piekąc kiełbaski i jedząc smakołyki przygotowane przez kucharzy nastąpi podsumowanie obozu oraz uroczyste wręczenie dyplomów.

Cena obozu:

Cena w marcu i kwietniu wynosi 1295 zł. Cena do 20 maja wynosi 1345 zł.

Ceny marcu, kwietniu i maju obejmują upust za płatność całej ceny do 20 maja 2020 r.

Od ceny odejmuje się dodatkowo upusty, jeżeli są należne:
40 zł – rodzinny lub dla pracowników Michelin i Energa Obrót S.A. i/lub
35 zł – za kolejny wyjazd na obóz Akademii.

Szczegóły poniżej w zał. 1 „Informacja dla podróżnego przed zawarciem umowy”. Liczba miejsc ograniczona. Cena obozu w następnych miesiącach, po zakończeniu promocji, będzie wyższa.

Po wniesieniu pełnej opłaty za obóz Rodzic otrzyma na maila Fakturę VAT upoważniającą do dofinansowania z zakładu pracy za wypoczynek dziecka.

Jak zapisać dziecko na obóz:

 1. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy „Skontaktuj się z nami” znajdujący się na samym dole tej strony.
 2. Odbierz mail Akademii z linkiem do umowy.
 3. Wypełnij umowę, wygeneruj ją i wydrukuj. Razem z umową automatycznie wydrukują się 4 załączniki. Wypełnij „Kartę kwalifikacyjną” zał. nr 3 do umowy.
 4. Jak minie wirus i dzieci wrócą do szkół, przyjdź do sekretariatu Akademii podpisać umowę i wpłacić przedpłatę 400 zł gotówką, kartą lub przelewem.
 5. Pozostałą część ceny obozu można dopłacić do 20 maja 2020 r.

Dodatkowe informacje o obozie (wygenerują się automatycznie razem z wypełnioną przez ciebie umową; możesz je podejrzeć przed wygenerowaniem umowy):

Zobacz inne oferty Akademii dla dzieci na wakacje 2020 r.:

Zobacz fotorelacje z obozów Akademii w latach poprzednich na Facebooku Akademii – klikając Facebooku Akademii. W zakładce „Zdjęcia” umieściliśmy Album z obozów.

Więcej zdjęć można też znaleźć cofając się na „osi czasu” (wallu) Akademii do wakacyjnych postów z lipca 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019 r. 🙂

Zarezerwuj wstępnie miejsce dla dziecka TERAZ wypełniając formularz poniżej. Skontaktujemy się z tobą niezwłocznie i odpowiemy na ewentualne pytania. Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.

Uwaga. Im wcześniej kupujesz, tym mniej płacisz za obóz.