Avengersi mają moc – obóz dla 9-12 latków. Wakacje 2020 r. Od 2 do 8 sierpnia 2020 r.

Już w te wakacje możesz poczuć się jak prawdziwy Superbohater! Będziesz sprytny jak Ant-Man, precyzyjny jak Hawkeye, waleczny jak Wonder Woman i inteligentny jak Iron Man, który na obozie na pomoc wezwie roboty Lego. Podczas obozu będziesz nabywał umiejętności znane do tej pory wyłącznie Avengersom. Wzmocnisz swoją kondycję fizyczną, a także stawisz czoła wymagającym zadaniom.

Avengersi mają moc. Mają siłę, charakter i inteligencję. Doskonale o tym wiemy i podczas obozu wzmocnimy Twoją pamięć oraz popracujemy nad motywacją do działania, wyznaczaniem celów oraz pewnością siebie. To niezbędne cechy każdego Avengersa. To nie Koniec Gry… to dopiero początek zabawy!

Już TERAZ zgłoś dziecko na obóz. Zaliczkę zapłacisz potem, po zgodzie władz na organizowanie obozów.

Ty też możesz zostać Avengersem i posiąść ich moce!

Z każdą dobą obozu będziesz wzbogacał wiedzę o Avengersach i stawiał czoła coraz to trudniejszym zadaniom. Poznasz magiczne sztuczki Doktora Strange’a, przyrządzisz zielony napój Hulka czy też udasz się do krainy Thanosa, aby za pomocą robotów uprzykrzyć mu życie. Będziesz zorientowany na zadanie, zmotywowany do działania i skuteczny jak nigdy. Avengersi mają swoje zasady i pomimo silnych charakterów łączą siły, by osiągnąć sukces. Każdego dnia będziemy więc współpracować, ponieważ to w zespole tkwi nieograniczona siła. Z pewnością posiadasz pewne moce, które wspomogą walkę w Janczarach! Odkryjemy je, aby potyczka stała się nieco prostsza. Celem obozu jest stworzenie z Ciebie Doktora Mema, nowego Avengersa, przed którym pamięć nie ma żadnych tajników! A może już jesteś Avengersem, tylko nie zdajesz sobie z tego sprawy?

W programie obozu Akademii „Avengersi mają moc”:

 • umiejętności Avengersów (rzut Mjollnirem, strzelanie z łuku i wiele innych) ,
 • programowanie robotów Ultimate, Lego NXT i We Do 2.0,
 • codzienne treningi sportowe,
 • warsztaty magiczne,
 • wzmacnianie pamięci i inteligencji,
 • warsztaty komiksowe,
 • wyprawa do lasu z Grootem,
 • coaching Avengersów.

Sprzęt i tor przeszkód już są. Czas na przylot super bohaterów Avengersów  i akcję!

W programie obozu Akademii także:

 • unikalne gry sportowe: Thouckball, Schlagball,
 • historia Avengersów,
 • tworzenie własnego itemu bohatera,
 • gry i zabawy integracyjne,
 • dyskoteka oraz zabawy przy ognisku,
 • warsztaty komiksu i filmowe o Avengersach.

Termin

2-8 sierpnia 2020 r.

Kadra obozu Akademii:


Kierownikiem obozu jest Radosław Batożyński, certyfikowany kierownik obozów. Ceniony nauczyciel, doktorant UWM, operator dronów i trener technik pamięci w Akademii. R. Batożyński będzie koordynował pracą wychowawców obozu i dbał o dzieci w ośrodku.
Obozy Akademii jako wychowawcy prowadzą certyfikowani opiekunowie z wyższym wykształceniem. Cenieni przez dzieci i rodziców pedagodzy pracujący w szkołach oraz w Akademii jako trenerzy kursów efektywnej nauki.
Śledź codzienne relacje z obozu na Fb Akademii facebook.com/efektywnanaukaolsztyn.

Avengersi na starcie. Niech moc będzie z wami!

Opinie rodziców o obozach Akademii:

 • „Dzieci świetnie się bawią, a przede wszystkim jest właściwa nad nimi opieka.”
 • „Bogaty program. Zadowolone dziecko, codzienne relacje na FB, poznawanie przyrody i ruch.”
 • „Blisko Olsztyna, ładne miejsce, kadra super, dzieci szczęśliwe.”
 • „Moja córka jest zachwycona, wspomina obóz Akademii jako najlepszy w życiu. Chce jechać jeszcze raz z tymi samymi opiekunami.”

Avengersi na starcie

Najlepsze wakacje w Akademii to:

 • pełen reżim sanitarny,
 • bogaty i doprecyzowany w szczegółach program,
 • wspaniali wychowawcy – certyfikowani trenerzy Akademii, na co dzień pracujący z dziećmi, bardzo cenieni przez dzieci i rodziców,
 • doskonała atmosfera i moc atrakcji dla dzieci,
 • dbałość o bezpieczeństwo oraz rozwój społeczny i intelektualny uczestników,
 • bezpieczny kontakt z przyrodą i zwierzętami,
 • certyfikat organizatora turystyki w woj. W-M nr 9/2016,
 • 17 lat doświadczenia Akademii w edukacji dzieci i organizacji wypoczynku dzieci. Absolwenci prowadzonych przez Akademię kursów szybkiego czytania, technik pamięci, koncentracji, robotyki Lego, programowania oraz eksperymentów naukowych „Fizyka dla Smyka” należą do najlepszych uczniów w klasie,
 • codzienne fotorelacje z obozu na Facebooku Akademii.

Avengers. Obóz dla dzieci. Wakacje 2020Avengersi w chwili wolnej od bohaterskich akcji grają w piłkę. Na zielonych trawnikach. Bez używania super mocy.

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie dla dzieci. Cztery zdrowe posiłki (śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje) codziennie przygotowywane przez doskonałych kucharzy GA Janczary.
Pobyt zaczynamy od obiadokolacji. W dniu wyjazdu będzie śniadanie dla dzieci oraz impreza pożegnalna przy ognisku dla rodziców i dzieci. Będą m.in. kiełbaski do upieczenia w ogniu, słynne janczarskie drożdżówki, smaczne regionalne przekąski.

Pobyt

Wypoczynek blisko domu, bo 10 km od Olsztyna w przepięknie położonym wśród lasów Gospodarstwie Agroturystycznym Janczary nad jez. Wadąg. Posiada ono własne mini zoo zasiedlone przez lamy, daniele, pawie, strusie … i szkółkę jeździecką. Zobacz to na http://janczary.pl
Uczestnicy będą zakwaterowani w eleganckich 2-3 os. pokojach z łazienkami.
Zajęcia będą odbywać się na zadbanych „angielskich” trawnikach, placach zabaw i mini zoo Gospodarstwa Janczary oraz w otaczających je lasach. Będą liczne gry i zabawy sportowe pod czujną opieką wychowawców.

Termin

2-8 sierpnia 2020 r.

Obóz zaczyna się w niedzielę o godz. 15-stej w Gospodarstwie Agroturystycznym Janczary k. Barczewka. Rodzice sami przywożą dzieci i sprawdzają warunki na miejscu. Wspólnie z dzieckiem obejmują pokój.

Obóz kończy się w sobotę. Rodzice do godz. 10.00 sprawdzają walizkę dziecka i opuszczają pokój.

O godz. 10.30 rozpoczyna się uroczyste podsumowanie obozu przy ognisku z udziałem obozowiczów i ich rodziców. Do godz. 12.30 piekąc kiełbaski, pijąc kawę i jedząc smakołyki przygotowane przez kucharzy nastąpi podsumowanie obozu oraz uroczyste wręczenie dyplomów.

Cena obozu

Cena w maju wynosi 1295 zł, cena do 15 czerwca wynosi 1345 zł.

Ceny w maju i czerwcu obejmują upust za płatność całej ceny do 20 maja 2020 r.  15 czerwca 2020 r.

Od ceny odejmuje się dodatkowo upusty, jeżeli są należne:
40 zł – rodzinny lub dla pracowników Michelin i Energa Obrót S.A. i/lub
35 zł – za kolejny wyjazd na obóz Akademii.

Szczegóły poniżej w zał. 1 „Informacja dla podróżnego przed zawarciem umowy”. Liczba miejsc ograniczona. Cena obozu w następnych miesiącach, po zakończeniu promocji, będzie wyższa.

Po wniesieniu pełnej opłaty za obóz Rodzic otrzyma na maila Fakturę VAT upoważniającą do dofinansowania z zakładu pracy za wypoczynek dziecka.

Jak zapisać dziecko na obóz:

 1. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy „Skontaktuj się z nami” znajdujący się na samym dole tej strony.
 2. Odbierz mail Akademii z linkiem do umowy.
 3. Wypełnij umowę, wygeneruj ją i wydrukuj. Razem z umową automatycznie wydrukują się 4 załączniki. Wypełnij „Kartę kwalifikacyjną” zał. nr 3 do umowy.
 4. Jak minie wirus i dzieci wrócą do szkół, przyjdź do sekretariatu Akademii podpisać umowę i wpłacić przedpłatę 400 zł gotówką, kartą lub przelewem.
 5. Pozostałą część ceny obozu można dopłacić do 20 maja 2020 r. Termin dopłaty został wydłużony do 15 czerwca 2020 r.

Dodatkowe informacje o obozie (wygenerują się automatycznie razem z wypełnioną przez ciebie umową; możesz je podejrzeć przed wygenerowaniem umowy):

Zobacz inne oferty Akademii dla dzieci na wakacje 2020 r.:

Zobacz fotorelacje z obozów Akademii w latach poprzednich na Facebooku Akademii – klikając Facebooku Akademii. W zakładce „Zdjęcia” umieściliśmy Album z obozów.

Więcej zdjęć można też znaleźć cofając się na „osi czasu” (wallu) Akademii do wakacyjnych postów z lipca 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019 r. 🙂

Zarezerwuj wstępnie miejsce dla dziecka TERAZ wypełniając formularz poniżej. Skontaktujemy się z tobą niezwłocznie i odpowiemy na ewentualne pytania. Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.

Uwaga. Im wcześniej kupujesz, tym mniej płacisz za obóz.